Příspěvky uživatele „marta“

1 2 3 4 5 6 7 8 »

Re: Prosim?

Ano, souhlasím, s mrkví i FB. :) Jo a paní/

Re: Prosim?

Třešňovou? Určitě? Takovou neznám a Google taky ne :)
Mno vidíš to, podle rozsáhlého popisu osobnosti p. Kolesy jsem myslela, že už ho znáš a ne, že sis pročetl krátký elaborát a jsi s tím hned hotový (i když ses trefil, takže co). Možná jsem vůči ostatním "bláznům" slepá, možná záměrně (rozhodně nikdy! nečtu diskuze pod zpravodajstvím).
I rozumní lidé čtou výblitky trolů, říká se tomu kratochvíle. (Jak se říká tomu, číst jenom správný věci, poslouchat jenom správnou hudbu a sdílet jenom správný nározy? Pozérství. Díky, nechci.) Nicméně, když už to srovnáváš s lamerem a srovnání to je trefný, tak pan Kolesa píše aspoň aspoň víceméně bez hrubek a není zlý - do nikoho se nenaváží. Takže pokud mám ztrácet čas čtením jeho příspěvků, tak je to příjemnější než "to zem se zas fčera vožral pičo a ta kunda byla vošklivá jak prdel a fšihni ste tu čurácy".
A k tomu FB se opravdu nebudu vyjadřovat, nedonutíš mě. (U hesla "ahoj" jsem se upřímně zasmála).
Já bych to radši shrnula, ale proti gustu... Jo a pěstovat mrkev se nevyplatí (poměr cena : výkon), v obchoďáku tě to přijde lépe. :)

Re: Prosim?

Máš pravdu, souhlasím s tebou. Citace mi přišla vtipná i bez znalosti p. Kolesy, nicméně zřejmě proto, že za <a> jsem si automaticky dosadila osobu 28 letitého panice v invalidním důchodu, všerádce a všeznalce, s image bezdomovce, lehce vyřazeného do okrajové společnosti (tento popis lze najít přímo z úst p. Kolesy, nedovolila bych si ho nikterak hodnotit). Představa, jak někdo má nonstop nasazen kondom, "kdyby něco" a přitom je dost pravděpodobné, že "nikdy nic" je vtipná. Proto taky ten šum, kdy byl zanonymizován a posléze odhalen.
Ale pak K. není tak známý, proto citace nedává smysl a mínus si zaslouží.

Re: Prosim?

Hele enrey, brzdi... Zdá se mi, že užíváš nějakého subjektivního dojmu, který ale přivlastňuješ mně, takže se ohradím: nejdříve k tvojí (řečnické) otázce, jak se opovažuju - nijak, nikdy jsem nic takového neřekla, to je právě to, co sis domyslel; mylně.
Asi takhle: pokud jsi sadař a zajímáš se o jablka, pracuješ s jablky, máš je rád, a já chodím na sadařskou stránku, budu se držet tématu a nadhodím téma "jablečná přesnídávka". Předpokládám, že jako člověk z oboru jablek jsi se někdy někde s jablečnou přesnídávkou setkal. Už bez toho, jestli máš přesnídávku rád, nebo ne. To ale nic nevypovídá o tom, co si myslím o sadařích. A taky jsem nikdy nic takového neřekla a také nevím, na koho bych to vlastně měla mířit - a proč vlastně? Otázka zní - mám něco proti ajťákům, abych si o nich myslela věci, které ty popisuješ (klávesnice, brýle atd. (popravdě, nikdo z programátorů, které znám, tak nevypadá, kde vlastně tenhle stereotyp vznikl)? Ne, nemám. Naznačila jsem někdy, že si něco takového myslím? Ne, nenaznačila.
Můj předpoklad byl, že jste se někde s p. Kolesou setkali a dle tvého popisu ho znáš, takže u tebe byl můj předpoklad splněn.
Je pravda, že Kolesovi podobných bude více, ale popravdě se s nimi moc nesetkávám, nebo už je automaticky filtruju. Kdo není jako Kolesa, je tedy dejme tomu "běžný týpek" - ale tohle neni beznejtypek.cz, ale lamer.cz - a ať si o p. Kolesovi myslíme cokoliv, myslím, že do měřítka "lama" se vejde.
Do debaty ohledně Facebooku se pouštět nebudu, nicm. dle mého: jaký si FB uděláš, takový ho máš.

Re: zadejte si do Google Michal...

:) máš pravdu; ale zažádala jsem p. Kolesu o svolení, takže je to košér

Re: Prosim?

Používat sarkasmus ve chvíli, kdy nepoznáš ironii (a nadsázku), je přešlap vedle.

Je fascinující, z jak mála vodítek jsi vystavěl obraz náctileté pipky, jak ty říkáš "uber cool " (takové výrazy nepoužívám a zvláštní, přesto si nemyslím, že bys byl ignorant, taky mi to vyznívá jako použití nadsázky). Uvedení Facebooku v komentáři bylo dodržení pravidel pro vkládání, a sice zdroj kopírování. Evidentně sis spojil dohromady "kondom, fb, celebrita" a bez uvedení do souvislostí jsi mi přiřknul vlastnosti, které jsi sám vykonstruoval. Zdá se, že používáš vzorové stereotypy, to bych od inteligentního člověka neočekávala.
Mojí chybou je předpoklad, že osoba p. Michala Kolesy bude návštěvníkům Lameru známa, nejen z důvodu stejných zájmů jako (staré) osazenstvo, ale především pro množství příspěvků (a banů) na fórech a webech čtenáři navštěvovanými. Proto jsem citaci přidala, setkávám se s ním často a všude a toto zamyšlení nad kondomy mnoho lidí pobavilo. Je tedy pochopitelné, že citace nemůže projít, ani vlastně být doceněna.
Škoda, že se to neobešlo bez osobních útoků, ty bych čekala od autora nepovedené citace, haha, (asi taky stereotyp?) a ne od lehce domýšlivého komentujícího.

Prosim?

Buď tě to pobaví, nebo ne. Sedání na zadek po tobě nikdo nevyžaduje - takže nevím, na co narážíš... ?

zadejte si do Google Michal Kole...

zadejte si do Google Michal Kolesa a poznáte ;)

<a>

je 28 a je internetová celebrita ;)

mmm,

extra výběrová de luxe Vysočina, mňam

1 2 3 4 5 6 7 8 »

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

Quaderr
před 262 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 613 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 818 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 1033 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše

While
před 1101 dny

Hláška #73908

<a> hele, kde jsi tak dlouho?


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 3 hodinami

K hlášce #37704

Chvilka 19:41

nakopnuta_sova
před 19 hodinami

K hlášce #37704

Re: ale je pekne, jak si nekdo m

nakopnuta_sova
před 19 hodinami

K hlášce #37704

Re: ale je pekne, jak si nekdo m

While
před 21 hodinami

K hlášce #37704

Re: ale je pekne, jak si nekdo m

While
před 22 hodinami

K hlášce #37704

Re: ale je pekne, jak si nekdo m


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2020 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.