Příspěvky uživatele „grendel“

1 2 »

Re: ach jo

tak třeba mě "vtipná pointa" došla hned jak se <a> poprvé zmínil o bus driver.
Počkal jsem aspoň jak to dopadne... dopadlo to nachlup jak jsem čekal. Proto "-". Nevěřím, že se popisovaná situace stala a i kdyby se stala, tak mě citace jako taková stejně nepobavila.

proč NTB není netbook

1) http://en.wikipedia.org/wiki/NTB
varianta s NTB aka netbook je imho, blbost, protože ve většině zemí se stejně používá označení laptop. Notebook je pak pro <12" Notebooky jsou taková česká(slovenská též?) specialitka.

2) když se dělají zkrcuje slovo, tak se zpravidla používají první písmena slabik. A na ostatní se kašle. NoTeBook NetBook

3) napiš notebook a vynech všechny samohlásky + zkrať to na tři písmena (většina obchodních zkratek má 3 znaky). Dej heslo ntb vyhledat v eshopech, schválně kam tě to přesměruje.

4) zkratka NB už byla u IT zabraná pro NorthBridge, který tu byl o dost dřív.

5) taky znám NTB jako notebook. Dlouho. Mé okolí to tak to používá. Netbooky naopak nezkracuí, ale používají opis bez slova book (např. ten sh*t pomalej)

Re: Sice to bude možná offtopic,...

ad asociace - právě na tuhle reklamu jsme si vzpomněl, jako na důkaz že tudy cesta nevede. Tampíny už se nikam dávno nenamáčí, teĎ autoři přešli na na více abstraktní rovinu... nějaká párty a zmínění se o svých dnech, či tak něco. Na nasáklej tampón se nikdo nehce dívat, stejně jako na nasáklou plenu. ( A to že se to obarví na modro tomu echt nepomůže)


proč hajzla? poč tak vulgárně? chjo, tady je zas někdo drsnej jak šmirglpapír. Mělo mi to dojít už u původního příspěvku.


tak za a) normálního člověka mimino k šílenství nepřivede, mnohem větší starosti nastanou po druhém roce a to už je mrňous dávno z kolíbky ve své posteli b) hahaha. ani armáda babiček, tetiček a bůhvíčeho ještě nikoho od růžové/modré nezachrání, ani kdyby všechny šičky měly rukou víc jak pavouk. A to ze dvou důvodů - babči a mamky právě budou hlavní zdroj všech růžovostí a modrostí (protože nabídka ovlivní poptávku a hezké kousky bývají natruc ty nejrůžovější) a pokud už něco upletou/ušijou, tak to bude pár kousku oblečení, z kterého dítě hned vyroste. To, že by něco šila matka dítě, je pak naprosté sci-fi. Nebude mít čas.

Sry, ale očividně naprosto nemáš představu a nechápeš souvislosti.

<ignore>

Re: Sice to bude možná offtopic, ale...

otázky:


- Jak by podle tebe měla vypadat reklama na plínu? Hodim plínu na stůl, naliju na ní dvě deci moči a prohlásím, hleďte, plína saje! A saje o 50 procent víc než konkurenční! (následuje detailní záběr na nasáklou dožluta zbarvenou houbovitou věc)

- Asi nemáš dítě co? ˇřešnická otázka) Kdyby jo, tak by ti došlo, že se pleteš. Ty reklamy JSOU cílené na děti, věř tomu že rodič v domácnosti má dost jiné starosti než koukat na televizi a sledovat ňuňu reklamy. Zato potomek sleduje. Oni zpravidla mají času dost. Takže když jde v televizi ťuťu ňuňu reklama, tak na ni ten prcek zareaguje. Dětem si líbí jiná miminka, štěnátka a jiné růžovosti. A věř tomu že rodiče neupoutá nic víc, než změna chování dítěte, takže když si začne něco pobrukovat nebo pohýkává na televizi a něco na ní ukazuje, tak se tam rodič podívá a vidí...

až si pořídíš vlastního replikanta, tak tohle pochopíš a naopak ta přehršel růžovosti ti začne teprve lízt krkem, protože nebude úniku. Shánět nějaké oblečení které není buď echt růžové nebo námořnicky modré je dost pekelná záležitost. Plíny taky budeš shánět podle toho, jestli po promočení smrdí nebo ne a jestli z nich mládě má opruzeniny anebo jestli mu sednou a neškrtí.... a věř tomu že holčičkám se ta růžová prostě líbí a ač ty jsi kritik moderního deignu a z růžové bys blil, tak to holčičce koupíš, protože z toho bude mít radost a řekne ti, že je to "moc klásný".


(btw, netvrdim, že tu ťuťu ňuňu vypatlanost některé matky nežerou, pár jich znám, ale tyhle osoby nebyly normální ani před dítětem...)

Re: Acer x Asus

timelineX jsou zrovna výborná řada. Máme je ve firmě a (zatím, protože hodnotit výrobek se dá tak po roce až dvou, ale to už ho nekoupíš) naprosto bez porblémů. Obzvláš dobrý je 14" model s ATinou a diskem vyměněným za SSD. Skvělá mašinka.

Jinak ti co tu nadávají na acery ví kulové a jen papouškují co milionkrát slyšeli a očividně za poslední dva roky s žádným neměli tu čest. Někdo to psal výš, když cheš jistotu a neženeš se za výkonem (prostě ntb do školy) pak je správnou volbou DELL kvůli 3roční NBD (ale panebože nekupovat žádný vostro!) nebo nějaký ProBook od HP (tam bacha při náku přes firmu je záruka jen rok... a to je sakra málo). Opět Pavijány a jinou havěť od HP nebrat....

úplně obloukem bych se vyhnul MSI (i když tu mám jednu 12" Y200 která slouží už dost dlouho), ty jsou na doma a hlavně nikam nenosit. Dílensky je to mizérie. To samý se obloukem vyhejbám Anusům, protože tahle firma prostě nějak neumí vyrábět notebooky. Motherboardy, grafiky od Asusu - naprosto bez problémů, ale ty notebooky jsou nějaký divný. Touchpady jsou podivný, design je podivný a prostě.... nevím, ale rozhodně za cenu ASUSe seženeš něco lepšího od konkurence

Ad Acer.... opět záleží na sérii. Ideální je TImelineX, opravdu vydrží pekelně dlouho na baterku a je dost dobře dílensky zpracovaná. Aspiry jsou na doma Extenza jsou poměrně odolný šunky do firem a Travelmate už se moc nevyrábí.

Re: Blbost, black nezní jak cirkul...

jak který black, třeba Silencer, Helheim, starší Baltak... to zní úplně jak cirkulárka, hlavně vokál tedy. "Suicidal" black tak zní obecně.

"-"

Místo HP a Core bych byl čekal Intel a Prescott. Případně ATi, 2900XT.
Takhle to nedává smysl.

Něco podobného

Jedna moje příbuzná učí ve škole a dala dětem za úkol napsat slova příbuzná, nebo se základem, čí jak to má být správně, les a býk

les: lesík, lesník, lesnictví, lest a lesba..
býk: býkovec, býček, zombýk...

oboje od jednoho člověka, samozřejmě to bylo podepsané od rodičů.

když se to stane na prvním stupni zš, tak je to pochopitelné, u te maturity už mi to tolik vtipné nepřijde

Re: -

mně též, dokonce velmi :)

po dlouhé době něco opravdu originálního a jaksi ze života. Ne žádná rádoby vtipná konverzace založená na dvojsmyslu nebo střetu pseudo geeka s normální osobou. "Citace" typu

<a> jaká je tovoje adresa?
<b> 192.168.....

nebo

<a>máma povídala, ať zavřu okna, že neni slyšet. Tak jsem ji chtěl říct, že wokenice nevedu, ale pak mě napadlo, že ji ruší last.fm, tak jsem teda zavřel okno prohlížeče. Myslela ale okno na ulici,něco tam právě kopou
<b> hahahah

mě už trošku štvaly. Hlavně nebyly vtipné. Naproti tomu polština a wypatlátor velmi příjemně pobavily :)

1 2 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 4820 dny

Hláška #3407

<Dolbac> panove


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

Quaderr
před 63 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 413 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 618 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 833 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše

While
před 901 dny

Hláška #73908

<a> hele, kde jsi tak dlouho?


Nejnovější příspěvky

Rimmer
před 2 hodinami

K hlášce #73963

Re: jaj, to je "podpora".. Z nos

nakopnuta_sova
před 14 hodinami

K hlášce #12462

Re: I kdyby bylo WoW zadarmo, ni

nakopnuta_sova
před 15 hodinami

K hlášce #27740

Re: ale ved je skuskove

Zelvi
včera

K hlášce #27740

Re: ale ved je skuskove

nakopnuta_sova
před 2 dny

K hlášce #27740

Re: ale ved je skuskove


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2020 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.