Příspěvky uživatele „While“

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Re: No co, admin

To je ale docela standard, o problému se ví, ale nikdo neví v čem tkví a jak z toho ven. :)

Re: Želvi 22:20

Hm, to chápu,...

Takže to raději nechme tak, změňme téma.

Já si zase zalezu do svojí sebestředný ulity bez jakýchkoliv snů a iluzí o sluníčkovém světě, kde je každý člověk svobodný s hromadou práv a vše se dá vyřešit a vysvětlit milou a klidnou diskuzí o problémech.

Re: Želvi 22:20

No tak jsme se zrovna se Sovou shodli,... Každý na to máme názor, tak to necháme tak a tu debatu ukončíme, ať zbytečně nevíříme vody. Já už se víc angažovat nebudu,... Esesel se nebude muset přemáhat nereagovat a Zelvi sem možná k radosti Sovy začne zase chodit,...

Re: -

Přesně, se mnou se taky nikdo nepáral. Si pamatuji, jak jsem v 17 donesl čtyřku na vysvědčení z matiky. Sem dostal takovou čočku, řev. Tresty a po hubě, že si to živě pamatuju do teď. Ale pak už jsem prostě čtyřku nedonesl.

Jo, ti volnomyšlenkáři s rozvíjejícím dětmi, co jim přerůstají přes hlavu mají pocit, že je to pro dítě ponižující. Já jsem se nikdy ponižovaný necítil, cítil jsem se trestaný a právem.

Bože můj, tuhle výchovu přežilo tolik generací a děti a má výsledky. Proč zavádět americký liberální novoty, co jsou úplně na hovno. Dost děti to přežilo. Bože můj je to dítě, sice bude chvíli naštvané, ale aspoň se naučí, kde je jeho místo a že život není fér a nemůže si dělat co chce, kdy chce.

To jsem se před spaním zase pěkně sám nasral. :D Mám to zapotřebí? :D

Re: -

Tak zámek na lednici bych zrovna nedal, ale život se z vlastní zkušenosti dá znepříjemnit i jinými způsoby, aby se věci hnuly, jak ty chceš, aby potomek splnil povinnosti a choval se tak jak má i když si postaví hlavu.

Je to pár měsíců, co jsme tohle téma řešili v kanceláři. Jak probíhala výchova. Žádné domlouvání, žádné přemlouvání. Upozornění, pak trest,... Párkrát ses nepoučil a po pár nápravných už stačilo rodičům se jen křivě podívat a už člověk věděl, že tudy cesta nepovede. I pokud ti bylo -náct, tak se to dalo ukočírovat.

A mělo to svoje výsledky, každý věděl, kde je jeho místo a co se smí a co ne. Ne jak ta "úžasná" výchova, dítě je květinka na kterou se nesahá, netrestá, protože se musí rozvíjet. Rozvíjet sám se může, až to nebude nevychovanej povalečskej harant, ale až bude se chovat jak se od něj čeká nebo jak říkáš až si na sebe bude vydělávat sám.

Re: -

Pak je to chyba rodiče, pokud pořád křičí a nikam to nevede.

Nikomu není příjemné, když na něj někdo řve, zvláště když je to rodič. Sice v tom chatu vypadá, že je v klidu, ale troufám si tvrdit, že když na něj otec řval do smíchu mu nebylo.

Alespoň si to zapamatuje. Řev v kombinaci s trestem je poměrně slušná motivace, aby se věci hnuly. Jestli má dítě svoje rodiče na háku, tak si opravdu nezaslouží nic jiného než permanentně cepovat, dokud nepochopí, že tudy cesta nevede,...

Na co se s ním párat ve stylu americké volné výchovy,... Jedno, dvě varování a pak srovnat.

Re: -

Tak nějak, když je to jen přešlap jednou za čas, tak se to dá vyřešit jinak. Ale jestli na to permanentně sere a domluvy nepomáhají, tak nevidím důvod, proč jednat v rukavičkách.

Re: -

Na seřvání potomka nevidím nic špatného nebo smutného, ten zbytek ale nějak otec neustál.

Re: A já dneska potkal sousedku!...

Ti mladí jsou ale dneska nevychovaní, co? :P

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

Quaderr
před 237 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 588 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 793 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 1008 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše

While
před 1076 dny

Hláška #73908

<a> hele, kde jsi tak dlouho?


Nejnovější příspěvky

While
včera

K hlášce #28084

Re: No co, admin

Leinad
včera

K hlášce #61696

Re: Spravna lamerina

nakopnuta_sova
před 7 dny

K hlášce #41665

Nevím, nakolik je


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2020 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.