Příspěvky uživatele „nakopnuta_sova“

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

LynFury 21:06

Když Moravák (slyšel jsem to hlavně od těch) může říct "obleč si boty", popřípadě "umyj si zuby" a vůbec mu to není divné, proč by si někdo nemohl zouvat punčocháče...

Re: dnesni mlades

Kor když z chování vidí, že by nemusel být první nejen ten měsíc, ale i třeba ten den... ač nemám rád módu holení (člověk si pak připadá jako pedofil), je tomu nutno přiznat jednu výhodu - když se filcky nemají na čem držet, nechytíš je.
Ale i tak se dá chytit něco nepříjemnějšího, takže taky nejsem přiznivcem "zajdem si ve vlaku na záchod na rychlovku, bylo to hezký a sbohem".

Re: Třeba bydlí v indianském teepee

Taky možné, někde tu i byla citace ve smyslu, že "na co voda, hlavní je připojení k internetu" - no jistě, pokud sova něco nenajde, tak to na lameru není: http://www.lamer.cz/quote/16879

Jo, dřív to bylo, že pokud na chatě nebyla televize, děti tam nechtěly jezdit, protože "co tam, nudaaaa", dneska je takto "potřebný" internet :-)

A jehlan dal práci, ale tak ano, jde to - čtyři stěny i s podlahou :-)

Re: While 15:40

Taky u žen normální víc než by bylo záhodno...

While 15:40

Můj názor je, že pokud se něco děje, ať mi to madam řekne. Třeba se naštvu, ale aspoň budu vědět, na čem jsem. Furt lepší, než vědět, že se něco děje, ale na otázky se dozvídat, že "niiic". Aspoň pro mě teda.

Re: Bez nich to nejde a s nima taky...

A na nás jsou naštvaný, že nevíme, co je štve - že neumíme číst myšlenky.
A pokud se nám na otázku "děje se něco?" řekne "nic", chováme se, jako že teda nic. Víme, že to není pravda, ale neradi páčíme podrobnosti - a to je taky ukrutně špatně, my přece máme VĚDĚT bez ptaní, co se děje... čest těm dámám, které se stylem "jak to, že nevíš, co se děje???" nechovají.

Víme jak:

Jemné náznaky NEFUNGUJÍ.
Důrazné náznaky NEFUNGUJÍ.
Jasné náznaky NEFUNGUJÍ.

Prostě to řekněte!

Re: Nejsou 2 pohlaví málo? http:...

Ovšem musím přiznat, že z mého postulátu existují výjimky - např. <b> z http://www.lamer.cz/quote/51381 by za "ženské záležitosti" byla vděčná :-)

A jinak - mně nevadí, pokud se někdo identifikuje jako "třetí pohlaví" nebo podobně. Ale jak říká krunýřovitá, není zapotřebí to vytrubovat do světa a požadovat, aby mě dneska oslovovali "to", protože jsem třetí pohlaví, zítra se identifikuju jako patník, tak mě oslovujte také patřičně a pozítří jsem bojová helikoptéra... a opovažte se ráno ptát, jako co se identifikuju, takovéto dotazy se mě dotýkají a uráží mne...

Potíž ovšem je, že právě tihle uřvaní cvoci jsou nejvíc slyšet a společnost si pak dělá obrázek podle nich a doplácejí na to ti rozumní.

Re: Nejsou 2 pohlaví málo? http:...

A "nesnášet ženské záležitosti" - pokud tim myslíme ty každoměsíční, tak jsem snad neviděl ženskou, která by se na to těšila a měla z toho radost :-)

Re: Nejsou 2 pohlaví málo? http:...

"seš holka, takže musíš" - takovéhle škatulkování taky nemám rád. Seš holka, takže musíš/nesmíš, jseš kluk, takže musíš/nesmíš, holky se neperou a kluci nebrečej... to se mi taky nelíbí.

Každej ať si je jakej chce, ale takové to "jsem páté pohlaví a ŽÁDÁM svůj vlastní záchod, nechci chodit ani na mužský ani na ženský a třetí pohlaví taky nejsem, třetí pohlaví je to debil (jak by se další pohlaví měla oslovovat? Ten/ta těžko...) z druhé lavice u okna, takže já to nebudu, já CHCI bejt dneska páté pohlaví! A když se zítra rozhodnu, že se identifikuju jako bojová helikoptéra, tak vy jste POVINNI to respektovat, jinak jste netolerantní a patříte potrestat!"... aby bylo doslova "pár desítek" pohlaví, resp. genderů, to mi už přijde přehnané. Anebo takové to "DID YOU JUST ASSUME MY GENDER???" ve smyslu "jak to, že sis dovolil mě oslovit v ženském rodě, že mám kozy nic neznamená, JÁ JSEM DNESKA PÁTÉ POHLAVÍ!!!"... bez komentáře.

Škatulkování stylem "jsi holka, takže tohle musíš a tohle nesmíš" ne, ale jinak... hezky česky se říká vocamcaď pocamcaď :-)

Re: Nejsou 2 pohlaví málo? http:...

Nejsou.

Z tohohle je vidět, že lidi nevědí, co by zpovykaností.

Dokud makali od nevidím do nevidím na poli, aby měli co do huby, neměli na nějaký přemejšlení o tom, který že jsou zrovna dneska gender, čas.
A člověk si občas říká, že to některejm chybí...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

thegoodhen
před 342 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 547 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 762 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše

While
před 830 dny

Hláška #73908

<a> hele, kde jsi tak dlouho?

BzuX
před 867 dny

Hláška #73901

<a> ted jsem zažila 5 minut desu


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 2 hodinami

K hlášce #17104

LynFury 21:06

nakopnuta_sova
před 2 hodinami

K hlášce #17104

Re: dnesni mlades

nakopnuta_sova
před 2 hodinami

K hlášce #4391

Re: Třeba bydlí v indianském tee

nakopnuta_sova
před 2 hodinami

K hlášce #65879

Re: While 15:40

While
před 9 hodinami

K hlášce #40601

Re: heh


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2020 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.