Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Jeryk“

1 2 3 »

<a> kdo je tu admin?
<b> nikdo
<a> super, zapinam cheaty
-!- <a> was kicked by <nikdo> [ADMIN]
<nikdo> A nedá si říct, a nedá...

Komentář: Vietcong MP

<a> na angline sme preberali direct a indirect speech
<a> ucitelka dala dve vety
<a> 1. Kolko je hodin?
<a> 2. Mozem sa opytat, kolko je hodin?
<a> a pytala sa na rozdiel
<a> vravim jej
<a> na tu prvu odpovedame povedzme "styri" a na tu druhu "ano"
<a> cumela na mna ako na debila
<a> pica, co caka od informatikov

<a> Cus si tu?
<b> Jo.. tak jaky to bylo?
<a> Celkem nuda, tak <c> vtipkoval a zacal holkam vykladat ze ses buzerant a takovy veci:-D
<b> Coze? Ten zmrd, mu natrhnu prdel hajzlovi!!!
<a> Mam pocit ze tahle veta lecos vysvetlila...:-D

Komentář: Chudak se prozradil:-D

<a> pouzili ste dakedy v realnom zivote fiziku?
<b> hej
<a> kde?
<b> keď som s ňou zabíjala muchu na okne:D

Komentář: IRC #czsk

<ona> muj trilety syn dnes nekde slysel vyraz nanosekunda a pta se mne: "mami, co je to kunda?"

Komentář: Deti jsou nase radost :-)

<a> Nevěřilas bys, kolik lidí cpe na různý fora mail jdidoprdele@***.cz
<b> Jak to víš?
<a> Je můj, hajzlové drzí!

<a> čus, co novýho?
<b> nic moc, jenom <c> perlil ve fyzice...
<a> co udělal?
<b> ale, zapojovali sme obvody a prej - paní profesorko, mám to nějaké divné, mě to svítí
<b> ona na něho že to je správně, že ta žárovka má svítit a on - no jo, ale mě nesvítí žárovka, mě svítí rezistor!

<on> Ahoj, přindeš na mojí oslavu?
<ona> matka mi to zakazala....:(:( uz jsem se ji ptla...
<on> prooč?
<on> Já jsem tě chtěl jenom znásilnit
<on> zábít jen kdyby ses bránila
<ona> ja vim vsak to jsem ji taky rikala....

<a> Cau, prosimvas pomuze mi nekdo s Pawnem? Nevim presne, jak zavolat nejakou funkci.
<c> Sry, neni cas
<d> bohuzel
<e> někdy jindy
<b> Achjo, takže je to zase na mně. Normálně jí zavolej tím, že jí napíšeš - nezapomeň na argumenty.
<a> Diky ;) uz mi to jde zkompilovat
<b> nemáš zač :)
<c> nz
<d> v poho
<e> rado se stalo

Komentář: jeden za vsechny, vsichni za jednoho

<a> Inak ti ITci su fakt niekedy ako z inej planety.
<b> tj, co sa stalo?
<a> Vies ako mam ten novy job. Tak sef pise mail ITckarovi do Ceska ze "Ahoj, Stanislave, timhle bych ti chtel predstavit tveho noveho kolegu, Frantiska Vanka. Bude delat na xxx, prosim Te, udelej mu pristup do yyy."
<b> mno a?
<a> a mne dojde mail od Stanislava ze username: frantiska.vanka password: xxxx
<b> omg lol :D

Komentář: copy-pastoza :D

1 2 3 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 19 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.