Příspěvky uživatele „Alcarmo“

1 2 3 4 5 6 7 »

Re: Smutné ale pravdivé

FEL? Protože pokud jo, pak nestíhání eduroamu by bylo jenom to nejmenší. Vtipná část byla, když doc. Jelínek rozesílal test mailem a nešlo mu to. Po hodině řešení problému se zjistilo, že každému posílá stejný odkaz a že ho stačilo jenom napsat na tabuli. Test byl přes Google Docs, teď teprv začněte řešit kvalitu školství :D A o tom, že test byl vlastně hromadně vypracován všemi, co v místnosti byli se snad ani nemusím zmiňovat.

Re: Môže to byť foneticky, iste

No zrovna cokoliv, co má nad sebou ¨ zvládám. Spíš jsem myslel takové ty propojené ae, různé přeškrtnuté části písmen a různé další paznaky nad písmeny pod písmeny a vedle písmen a kdo ví kde ještě. Na takové věci jsou hodně plodné právě skandinávské jazyky.

Re: Môže to byť foneticky, iste

No tak třeba když se u nich vyskytne cizí slovo a oni ho chtějí po finsky vyslovit tak tam to z přečtou jako c, ne? Já když čtu nějaká jména používaná v jinde mluvících zemích, kde mají znaky, které mi nepoužíváme (když teda jinak používají taky latinku), tak se s tím vždycky nějak popasuju, i když to nemusí být úplně správně. Proč by tedy Finové nemohli číst z jako c, i když ho nemají?

Re: pritelkyne si u Vodafone akt...

No to já mě u O2 kdysi dávno (to to byl vlastně ještě Eurotel:)) něco takového nastaveného. Rodiče prostě nechtěli, abych moc provolal, bylo mi tak 13, ale tuhle službu jsem měl asi až do 17 aby mi nikdo v případě ukradení mobilu moc neprovolal (tedy rodičům:)). Taky jsme se pak divili, když jsme zjistili, že WAP můžu užívat neomezeně a dokonce i stahovat neomezeně placené aplikace a na to už se nic nastavit nedalo.

Re: sousedoj?

No tak u nás v okolí MB jsem takovou prasárnu ještě neslyšel. Možná to pár lidí používá, ale určitě ne víc, než kdekoliv jinde.

Re: Zajímalo by mě, kde superhyp...

Tady je článek o něčem podobném, není to sice to samé, ale člověk se aspoň dozví, jak to chodí. http://tolar.blog.idnes.cz/c/158828/Jak-jsem-se-stal-zlodejem-a-v-OBI-koupil-nejdrazsi-sroubky-na-svete.html

Vtip

Připomíná mi to vtip, kdy maminka říká Pepíčkovi "Pepíčku, když nebudeš kouřit a pít alkohol, tak se dožiješ vysokého věku!" No a Pepíček jí na to říká: "No ale dědeček kouří a pije a je mu 70." načež se maminka nenechá zaskočit a říká "No vidíš, kdyby nepil a nekouřil tak mu je už 80."

Re: Necitajte to, staci ze som t...

Myslel jsem, že nesouhlasím s vaší interpretací:)

Re: Necitajte to, staci ze som t...

Nesouhlasím. <a> je běžný uživatel s malou znalostí práce s PC, což si také připouští. <b> je to samé, ale nepřipouští si to. <a>ovi (divný) nosí kamarád hry na flashce už nainstalovaný a tak je na to <a> zvyklý a žádá to samé po <b>. <b> mu ale naprosto nesmyslně vysvětluje, že tohle jde jen u špatných mainstreamových her, což samozřejmě fable nemůže být, jelikož jeho vývojáři mají jako prioritu potěšit malou skupinu hráčů a ne stvořit všeobecně úspěšnou hru a vydělat si tím.

Jídlo a pití

Na hudebním fóru jeden týpek zase vyprávěl, že na nějaký akci chytli ten nejhorší čas a jako kapela měli hrát až nakonec, někdy po druhý ráno. Tak se pro tu příležitost pojmenovali "Jídlo a pití zdarma":)

1 2 3 4 5 6 7 »

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 621 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 926 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 1277 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 1482 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 1697 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 6 dny

K hlášce #73885

Re: While 21:07

nakopnuta_sova
před 6 dny

K hlášce #73885

mrkvička 01:33

nakopnuta_sova
před 6 dny

K hlášce #54755

Re: Bože!

nakopnuta_sova
před 16 dny

K hlášce #23223

Re: Za 2 min co klikam na náhodn

nakopnuta_sova
před 16 dny

K hlášce #23223

Re: Za 2 min co klikam na náhodn


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2022 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.