Příspěvky uživatele „ESESEL“

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Re: ESESEL 15:36

Osobně si myslím, že významnou příčinou obecného negativního postoje vůči správnímu právu je to, že na začátku je několik přednášek o historii správního práva, které všechny spolehlivě znudí, znechutí, a donutí tam už nikdy nepřijít...
Tak ústavní mi vadilo (hlavně když v tomtéž zkouškovém byla i zkouška z teorie národního hospodářství, což je největší konina, jakou jsem se kdy musel učit), nejlepší je to trestní, římské a mezinárodní veřejné. :-)

Re: ESESEL 15:36

Tak to máš podobný názor jako, troufám si říct, většina naší fakulty. ;-) Já osobně z něj před pár týdny dostal za dva, takže si nemůžu stěžovat... Takové ty obecné kecy, jako definice veřejné správy, to je samozřejmě totální pakárna, a dodnes nechápu, jak jsem se to naučil. Zase potom ta obecná úprava (SŘ, SŘS) mi přijde kvalitní, a dokonce i celkem, bůh mi odpusť, přehledná, ale pak jak se to konkretizuje, se z toho zase stává pakárna. A ani se tomu nejspíš nedá ubránit, protože jako pako z toho prostě vyjdeš, ať už zabředneš do zbytečných formalismů, nebo je naopak odignoruješ (a pojmenuješ svůj úřad "ústřední", přestože se o ústřední úřad nejedná).

Re: Vsem se omlouvam za svuj prispev...

Neomlouvej se. Já si myslím, že je dokonce zdravé si to jednou za čas takhle vyříkat.

Re: To je jeden z důvodů, proč c...

Tak to hlavně, hoši, oslavte rychle. Pokud se tu totiž mihne nějaký admin a smaže celou tu naši hádku, počet příspěvků vám výrazně klesne... :-)

Re: ESESEL 13:47 a SOVA 14:22

Že jsem se s tím nesetkal, skutečně neznamená, že to neexistuje a je to divné. PROTO jsem se v první řadě ptal, kde že se to takhle vyjadřujete. Možná jsem to mohl formulovat jinak než: "Kde žiješ?" ale to byl odkaz na to s tím alkoholem, kde jsi napsal: "...U NÁS se skrývá pod pojmem..." Ty ses urazil, tak jsem se tě snažil ubezpečit, že to fakt chci vědět, že se jako neptám, jen abych pak, až se dozvím, že to je u vás v třeba Dlouhé Lhotě, řekl: "No jo, vesnické vyjadřování, to by se u nás v Praze nestalo!" Protože takhle ubezpečovat ovšem zřejmě moc neumím, vypadla mi z toho ta nešťastná formulace s většinou světa. Až později jsem ti začal oplácet tvé chování, a to hlavně tím, že jsem na tebe reagoval tolik, tak usilovně a trochu arogantněji, než bych reagoval na jiné. Jinak si nemyslím, že bych psal něco, s čím bych nějak nesouhlasil...

Jinak jsem projel první dvě stránky tvého odkazu na google. Že by tam někde byla formulace "kladný vztah k alkoholu" použita jako, cituji tě, "člověk, který nejen, že je drtivou většinu svého volného času v hospodě, ale také se vrací alkoholem značně omámen a i jeho jednání je takové "zcestné" a mnohdy i schizofrenní" jsem si nevšiml (pochybuji třeba, že herec Fiala o sobě říká zrovna tohle...), možná tak u toho videa, kde je to slovensky, takže to také není nejlepší příklad, ale pokud mi hodíš konkrétně odkaz na takové použití, vezmu ho v potaz.

Re: ESESEL 13:47 a SOVA 14:22

Tak vzhledem k tomu, že se tu k tobě částečně chovám tím způsobem, který ti vyčítám, tak se ti vůbec nedivím...

Re: ESESEL 13:47 a SOVA 14:22

Sice to asi moc dobře víš, ale nejsem si u tebe už ničím jistý, tak to raději napíšu. I kdybych Sovu z duše nenáviděl, a i kdybych s tvými názory na něj dokonce souhlasil, stále by mě mohlo iritovat tvé vystupování (respektive jak říká Carpe - jak prezentuješ, co říkáš). To je ten problém. Děkuji Carpemu za slovo bohorovnost, to jsem neznal, jinak už bych ho použil (měl jsem totiž rozepsaný příspěvek, kde jsem tvůj přístup označoval krásnou, výstižnou anglickou frází "holier-than-thou", k čemuž se bohorovnost docela hodí, ale neznal jsem tehdy dostatečně trefný český ekvivalent a angličtině by ses určitě bránil, že jí nerozumíš, tak jsem to smazal).

Re: ESESEL 13:47 a SOVA 14:22

Jinak já si uvědomuji, že tě Sova přesně takhle irituje taky. A když ty si myslíš, že máš právo šít za to do něj, já za to šiju do tebe. Dospělé to ode mě asi moc není, no, ale co už...

Re: ESESEL 13:47 a SOVA 14:22

Proto používám to slovo "vystupování". Ty o Sovovi vyvozuješ, že je alkoholik a kdovíco dalšího. Objektivní věci s dopadem na život mimo lamera. Já jen říkám, že smýšlím negativně o lidech, kteří jsou takoví, jak se ty tady prezentuješ. Jestli takový jsi i mimo lamera netuším a nikde ti to nepodsouvám.

Re: Carpe 17:33

Právník jsem já. :-D Respektive to studuji.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 3912 dny

Hláška #6569

<thomas> :D


Uživatelé online

Alaitos

Nejnovější hlášky

sistence
před 58 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše

While
před 126 dny

Hláška #73908

<a> hele, kde jsi tak dlouho?

BzuX
před 164 dny

Hláška #73901

<a> ted jsem zažila 5 minut desu

scyther
před 246 dny

Hláška #73885

<a> V úterý jsem si koupil chips

berounskej
před 276 dny

Hláška #73876

<a> Kocoure půjčila jsem si ten


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 3 hodinami

K hlášce #73885

Re: Ale jo, úplně blbý to není

nakopnuta_sova
před 3 hodinami

K hlášce #73885

Nasty2 13:45

nakopnuta_sova
před 3 hodinami

K hlášce #73885

Re: While 06:18

nakopnuta_sova
před 4 hodinami

K hlášce #73885

Re: mrkev 17:02

While
před 4 hodinami

K hlášce #73885

Re: While 06:18


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2018 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.