Detail hlášky #32681

<ona> ahoj ještě pořád odepisuješ jenom... hm...?
<on> ne už ne... dávno ne :D
<ona> to je super a co děláš?
<on> hm
<ona> a jak pak se máš?
<on> hm
<ona> a kdybych ti řekla že se s tebou vyspim? :*
<on> no řekl bych...
<ona> co bys řekl zlato?
<on> hm

Informace o hlášce

Datum přidání: 9. 4. 2009
Kategorie: Hlášky
Autor: Anonym (27228 hlášek)
Hlasování: MistrBuBak, Sargon, beorn, PavlinII, NtCat, Jarmil, Kate28, w3m, ubozak, Sib, Acorp, love--sucks, cubik, Finer5950, OpaGe, Harys, Cejda, Othrondir, Danik02, blueW200, saft, Severina, |x_xXx_|, Martincz, GH0ST, Nevermore, Beezer, novkid, popik34, riwy, lerra, TomEF, brumla, tomikdvorak, wotas, diktator, Slay, Radek9, DragoonX, davis776, Orlan, DMDave92, Schyzis, abouttabs, reep, kollma, vexta, Liman, Kellso, dwander, Laurelinad, Mysharr, Sally, Cinvor, Accept, Traitor, Wauder, AMD, robbo99, Zweistein25, domvala, BearPeter, grandimir, Bety888, Fatal1t, corwin_x, mord_cour, Marcel230, Ondruch, Danny_T, Reiki, Ahoika, jurda, N3mesis, McBobr, Gobledon, JerichoBM, Snake, mike2406, czKarlos, pali6, Mirator, soustruh, srobka, Witek, Morv, zulik, Gasert, bosorka, kantare, Renee, Bart, zuzka2727, Neuromancer, albona, toxical_ali, zelvak, Lugi, bkbosorka1, Jitka12345, DakuHonoo, JohnyWhooof, cha4ser, xRay, kuras, -TooM-, Shawn94, hossa, Lida79, Nekromancer, CIMBI, Griffon, Manicek, RYS007, ladys91, Bubllinka, zzuzi, MegaCHLUP, vasek004, heavymaggot, kocicak, Waco, Honya, DMRaper, manchman, martini52, fatalixi, rendlik, freferg, Wimpo, kojak, Gianni, Denebola, Metodej, lennygt500, kecal_op, Marty008cz, luciferrus, Stevecek, Lemra, Ilidan, ciakval, nepoveda, Ciko, Hamagen, Shadow606, Kagero, wax07, anezkaceska, Keeehi, Bumerank, jezzy, BahnoCZ, Miguel, vinczenzo, chylex, Liquor, vaevictis, matrix17, ScH0ll_kIll3r, praha505, Loxcom, Rimmoncze, Deianeira, inkara, Sejsel, Eveni, Einhasad, Lukino, Komunard, KorYi, Apophis, Deliminico, TerroX221, Jumbo, spiderpig, Danad, TidO, Beerius, despy, kapoka, Kapitan, WellBloud89, Trigger, Elisabetha, Kwisatz_Haderach, CrazzYdiot, Elgurth, JackSwigert, Mat3s_, Lorandel, Finarfin, Annacerv 264 pro a Tinnarr, wegas, jerzi, Sha-a-kaa, Nausike, Kogaku, Joanne, Zumongar, oOJoKeROo, Ptolemaios, Danol, Derfight, Cieszymir_girl, Hammer, Sobosss, blow, Mackie, bozk, Goues, zax52, nOObiCZek, baik, lilo, yannush, incucu, tristaver, dejvid17, zakolu, Gorkil_the_goblin_king, cocker, queeny31, repley, Pajusa, qwertzuio, Cassidy, Kolcek, pavelnop, Matesss, hasahm, Derevin, Herda, michelle90210, shadowrun, crooty, SkyHaven, ScOrPiOn9, barney33, HateMePls, jfk, deemarc, shitcool, Ellrohir, pitufo, sarger, Celer, JCage, Teramon, kbtmichal, JarousFCB, freaky_tomato, anela, smrduty_kojot, tobytja, Ejmin, solidus, sheninho, Tceld, tik-tak-cz, Kabuto5, toop, speedy89, Moneta, Einherjar, Korialis, aewin_cz, Maty991, kapriiik, Altair, PinkFOX, Skay, BMJackal, scarlaxx, Marcus7, FrenkyB, Math3s, Vincent, DaveCZ, Kethryn, psychous3, dohaje, chudst, kalolu, beeeee, brutal_revenge, Stickman, viacik, Mari05, calexman, Hroner, Allka, Milhauzz18, piol, stalucie, Flad, killercat, olejovka, perfect, Tartalus, CarpeNoctem, Komaar, Goodlike, Zelvi, kudli, Trungsi, Coolak
183 proti
V oblíbených: Mikko, heavymaggot, martini52, Apophis, TerroX221, Annacerv 6 uživatelů
Oblíbenost: 54,44 %
Stav: Má kladné skóre

Diskuze

18:55
Hroznys: Heh
silhouette
Mě to připomnělo mého flegmatického kamaráda, takže +. :)
23:02
Vrabecek
masakr :D
21:03
Cinvor: hmmm =D
Cinvor
hmmm =D
14:35
JCage: to je spis smutne
JCage
..
Optimismus je nedostatek informaci.
14:04
Zelvi: Jéé, to je jak můj bejvalej. :D
Zelvi
Jéé, to je jak můj bejvalej. :D (Taky jsem si ho na skypu pojmenovalal Mlčící kámen.)
Hello, mine turtle.
23:26
Coolak: Re: Jéé, to je jak můj bejvalej....
Coolak
Nebo moje bejvalá, možná by se měli seznámit :D
Fuck the fucking fuckers.
00:17
nakopnuta_sova: Coolak
nakopnuta_sova
Já to mám rozpolceně - prsty mi, jak vidno i na lameru, jedou tempem neskutečným, ale při osobním setkání toho minimálně ze začátku moc nenamluvím a hovory po skype by na tom byly podobně. Psát si jo, s tím nemám nejmenší problém, ale hovory... my SA (ne Sturmabteilung, ale socially awkward) s tím dost bojujeme :-)
The early bird may get the worm, but the second mouse gets the cheese from the trap.
19:26
While: Re: Coolak
While
No, nejhorší je první moment nějak se osmělit, co budeš vykládat. Ale jakmile se člověk cítí v kramflecích, tak jsem schopen druhého umlátit slovy. I když je to z očí do očí psychicky hodně náročné i po skype a pak je hrozná úleva zbavit se těch otravných tvorů. Brr, jak já nesnáším osobní kontakt.
I don't know and I don't care.
16:42
nakopnuta_sova: Re: Coolak
nakopnuta_sova
Zlatá slova, zrak mi plane, ty jsi, While, ale vůl... moment, mám pocit, že takhle ta písnička není, ale přesto na řečeném trvám :-)
The early bird may get the worm, but the second mouse gets the cheese from the trap.
13:09
Coolak: Re: Coolak
Coolak
O mně si na první pohled taky všichni myslí, že jsem dost divnej a tichej. A když mě pak poznají, tak jsem sice furt divnej, ale klapačku nezavřu :). A telefonování všeho druhu přímo nesnáším.
Fuck the fucking fuckers.
16:48
nakopnuta_sova: Re: Coolak
nakopnuta_sova
Telefonování všeho druhu mám taky rád jak neplacenej přesčas a co se nezavření klapačky týče... buď se potřebuju otrkat nebo přiožrat a pak taky hubu nezavřu.

A to ještě nesmí bejt nadosah ženská, o kterou bych teda jako stál, čtěme nechci vypadat jako blbec... pak jako tento tím spíš vypadám, stejně jako všichni, co se snažíme nevypadat, že, pánové? :-)
The early bird may get the worm, but the second mouse gets the cheese from the trap.
18:41
While: Re: Coolak
While
Ani mi nemluv,... Ta morální kocovina pak je horší než cokoliv jiného.
I don't know and I don't care.
15:27
ESESEL: Re: Coolak
ESESEL
No vidíte, chlapci, o mně si taky na první pohled všichni myslí, že jsem dost divnej a tichej, a když mě pak poznají, zjistí, že měli pravdu. Rozmluvím se jedině v případě, že nabydu dojmu, že někdo chce vysvětlit něco, o čem jsem přesvědčen, že tomu rozumím. To potom začnu vysvětlovat celý problém a vše kolem něj od velkého třesku až po dalekou budoucnost, jelikož mi záleží na lidech a přijdu si povinen uspokojit jejich zvědavost, jak jen je to možné. :-) Ale jinak ze mě vyrazíte pouze sarkastické komentáře a slovní hříčky. A pokud je poblíž ženská, o niž bych měl zájem? Řekněme, že jsem hodně rád, že se to neděje nijak často, protože kdyby se mi líbila každá druhá, jsem touhle dobou už zavřený někde v ústavu, poněvadž by všichni byli přesvědčení, že mám IQ o minimálně sto bodů nižší než ve skutečnosti...

Telefonování je zlo a kdybych se někdy dostal do situace, že mi nějaká kouzelná bytost nabídne splnění tří přání, je velmi pravděpodobné, že telefonování a řízení aut k tomu dni zanikne.
JOHN MAY LIVES | You're the most basic of jokes.
19:56
Zelvi: Re: Coolak
Zelvi
"Telefonování je zlo a kdybych se někdy dostal do situace, že mi nějaká kouzelná bytost nabídne splnění tří přání, je velmi pravděpodobné, že telefonování a řízení aut k tomu dni zanikne."

Omg to by byl ráj. Konečně bych si mohla najít práci, aniž bych se musela bát, že po mně budou chtít telefonování a/nebo řízení (často jedno a/nebo druhý v požadavcích). A doktoři by pochopili, že objednání smskou nebo mailem funguje úplně stejně dobře a pak by mě nemohli jebat, že jsem se tam neobjednala (bodejť, když telefonování je ZLO!tm).
Hello, mine turtle.
08:06
ESESEL: Re: Coolak
ESESEL
Jo, no. Já jsem si v podstatě dělal řidičák jen kvůli tomu, abych si ho mohl napsat do životopisu, protože ho tam prostě očekávají, i když je pro tu práci naprosto irelevantní... :-/

Na objednávání jsou super ta očkovací centra, kde mají prostě v systému vypsané termíny po čtvrt hodině, člověk si jen klikne, který chce, a je objednaný...
JOHN MAY LIVES | You're the most basic of jokes.
00:12
nakopnuta_sova: Re: Jéé, to je jak můj bejvalej....
nakopnuta_sova
Přejmenovávání na ICQ či podobném kecálku připomnělo (soví paměť strikes back, again) http://www.lamer.cz/quote/61782 :-)

A taky mě, mám totiž na ICQ jednoho kamaráda už přes deset let přejmenovaného na Kalous ušatý a zkráceně mu říkám sova. Což před lety úspěšně pochytila i nynější bejvalá a ze začátku jsme ho tím úspěšně štvali, než se přizpůsobil situaci, čtěme "uvědomil si, že prskáním ty dva drzouny akorát povzbuzuje" :-)

A proč Kalous ušatý, zkráceně sova?
Protože v té době volil KDU-ČSL. No a tenkrát jim tam šéfoval Kalousek, takže můj myšlenkový pochod si asi domyslíte. Kalousek - kalous (ušatý) - sova :-)
The early bird may get the worm, but the second mouse gets the cheese from the trap.
20:58
Zelvi: Re: Jéé, to je jak můj bejvalej
Zelvi
Můj kámoš je Krocan hudryhudry. Ségra Kachna na pomerančích, brácha Ořechovej Koláček a kámoška Znesvěcená voda. A jméno Krocan už začal používat i můj snoubenec a když řekne jeho pravý jméno, ttak nevim, o kom mluví. Stačí ti to takto?
Hello, mine turtle.
16:55
nakopnuta_sova: Re: Jéé, to je jak můj bejvalej
nakopnuta_sova
Stačí.

Kurňa nesér, ty jsi snad moje ženské já nebo co, tohle není normální :-O

Chtěl jsem se zeptat, jestli nemáš sestru, ale když to tak čtu a převracím si jedno s druhým... želviččí klon by nebyl? Buď bychom se s tím klonem milovali a snášeli si modré z nebe nebo by to skončilo hodně rychle vraždou a to pak jde o to, komu by Želvi šla na pohřeb...
The early bird may get the worm, but the second mouse gets the cheese from the trap.
18:45
While: Re: Jéé, to je jak můj bejvalej
While
Ajé, už ho to zase popadlo. Tak je na čase zvednout kotvy a vypadnout, než tu někdo dostane ploutví po zobáku.
I don't know and I don't care.
10:39
nakopnuta_sova: Re: Jéé, to je jak můj bejvalej
nakopnuta_sova
Ale houby popadlo, jen sranda musí bejt, kdyby tátu věšeli a máma s kolotočářem utekla :-)
The early bird may get the worm, but the second mouse gets the cheese from the trap.
11:58
Zelvi: Re: Jéé, to je jak můj bejvalej
Zelvi
Želva má dokonce 4 sestry, ale obávám se, že jsi na nás moc starej.
Hello, mine turtle.
12:29
CarpeNoctem: Re: Jéé, to je jak můj bejvalej
CarpeNoctem
Chlap začíná být starej, když mu holky ve tvým věku začnou vykat.
13:29
Zelvi: Re: Jéé, to je jak můj bejvalej
Zelvi
Mojí nejmladší sestře nejsou ani tři roky. <:
Hello, mine turtle.
14:13
CarpeNoctem: Re: Jéé, to je jak můj bejvalej
CarpeNoctem
No, to už si bude muset přebrat sova sám, jestli mu to přijde atraktivní.

Ale psala jsi "nás", takže zjevně počítáš i sebe :-)
19:52
Zelvi: Re: Carpe
Zelvi
Však kolik je sově, přes 40? To je prostě příliš starej. #MentálníVěk13
Hello, mine turtle.
21:23
nakopnuta_sova: Želvi 13:29
nakopnuta_sova
Jo, to jsem si plus mínus taky vzpomněl, žes psala něco o Šarlotce a i podrobnosti, že je fakt malá, sotva chodí a tak...tak na takhle mladý teda zas nejsem :-D
The early bird may get the worm, but the second mouse gets the cheese from the trap.
21:28
nakopnuta_sova: Re: Jéé, to je jak můj bejvalej
nakopnuta_sova
Někdy ani to ne, někdy jsi starej v pětadvaceti ;-)

http://www.lamer.cz/quote/35561 ;-)
The early bird may get the worm, but the second mouse gets the cheese from the trap.
00:10
CarpeNoctem: Re: Jéé, to je jak můj bejvalej
CarpeNoctem
Tak ono co si budem povídat...já si připadal zralej na důchod už ve školce :-)
07:42
While: Carpe 00:10
While
Taky ti holky v Želvině věku vykaly? :-o
I don't know and I don't care.
08:12
ESESEL: Re: Carpe 00:10
ESESEL
Podivuhodný případ Carpeho Noctema. :-D
JOHN MAY LIVES | You're the most basic of jokes.
12:55
Zelvi: Re: Carpe 00:10
Zelvi
Jo, to říkal můj brácha už někde na prvním stupni, když se mu nedařilo "já na to kašlu, jdu do důchodu".
Hello, mine turtle.
16:32
Coolak: Sova 21:28
Coolak
Díky sovo, teď jsem zarmoucený, že už se mi taky pár let líbí sedmnáctky :D
Fuck the fucking fuckers.
15:39
ESESEL: Re: Jéé, to je jak můj bejvalej
ESESEL
Copak sestry, ale kdyby Voda někdy chtěla znesvětit ještě trochu víc, tak ji přiveď. :-D
JOHN MAY LIVES | You're the most basic of jokes.
19:51
Zelvi: Re: Jéé, to je jak můj bejvalej
Zelvi
Asi tě zklamu, ale už vůbec si nepamatuju, z jakýho důvodu jsem ji vlastně takhle pojmenovala. Ale znesvěcená jaksi není, co vím. :D
Hello, mine turtle.
07:58
ESESEL: Re: Jéé, to je jak můj bejvalej
ESESEL
Tak ji přiveď, kdyby chtěla dostát svému jménu, no... ;-)
JOHN MAY LIVES | You're the most basic of jokes.
12:53
Zelvi: Re: Jéé, to je jak můj bejvalej
Zelvi
O tom pochybuju. :D
Hello, mine turtle.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 4545 dny

Hláška #3086

<a> POSLI TENTO TEXT PRESNE 13 O


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

Gomi
před 327 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 542 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše

While
před 610 dny

Hláška #73908

<a> hele, kde jsi tak dlouho?

BzuX
před 647 dny

Hláška #73901

<a> ted jsem zažila 5 minut desu

scyther
před 730 dny

Hláška #73885

<a> V úterý jsem si koupil chips


Nejnovější příspěvky

Zelvi
před hodinou

K hlášce #73175

Re: Želvička 23:33

nakopnuta_sova
před 23 hodinami

K hlášce #26796

ESESEL 01:54

nakopnuta_sova
před 24 hodinami

K hlášce #73175

8 000

nakopnuta_sova
před 24 hodinami

K hlášce #73175

Želvi 23:58

nakopnuta_sova
před 24 hodinami

K hlášce #73175

While: Asi mi definitivně jeblo


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2019 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.