Detail hlášky #1003

<Stef> kdo tu jede na linuxech?
<Clojster> ja
<Stef> a na to je officialně taky potreba seriovy cislo? pokud bys to chtel mit treba na verejnym pocitaci

Komentář: Mate nekdo seriovy cislo na "Linuxy"?

Informace o hlášce

Datum přidání: 5. 3. 2006
Kategorie: Hlášky
Autor: Anonym (27228 hlášek)
Hlasování: Harys, ubozak, MiKi, Severina, MistrBuBak, srnka, Radek9, Peto, Deefik, Acorp, Gorkil_the_goblin_king, Nevermore, Danik02, -TooM-, Newkiller, Jehudo, saft, w3m, corwin_x, Snowy, jerzi, Sha-a-kaa, Beezer, Martincz, Se7h, tomzi, Orlan, Danny991, Ptolemaios, kollma, Sobosss, kecal_op, Mirator, abouttabs, Georgo10, Danol, dwander, Jozxyqk, Mysharr, rE88, pitufo, hasahm, DragoonX, Traitor, fatalixi, Pazdy, Hammer, Slay, Wauder, AMD, Neuromancer, Fatal1t, lerra, czHONAN, blueW200, B-ree-m, Snake, FreeDe, DMRaper, N3mesis, Akersh, horry, Bety888, Ondruch, Matekiller, kapoka, Miss_Amazing, Liman, kadibudka, besanek, soony20, McBobr, Morv, T3RM1T, Eveni, repley, bosorka, PohyCZ, Taran, pali6, albona, Vevoda_Wolf, crooty, Sargon, nOObiCZek, incucu, ivus_ka, Matesss, Twinky, HonzaRez, Pajusa, Trny, Honya, vasek004, Metodej, hAssassin, soustruh, Denebola, Cejda, zzuzi, Reiki, Mango, Winters, jurda, anela, Ciko, Gasert, Aggie, czKarlos, nitram1234, Marty008cz, bkbosorka1, harpel, freferg, rendlik, PavlinII, tommander, aewin_cz, spiderpig, janson, fabiocz, JerichoBM, hinogary, Altair, matrix17, Marcus7, SkyHaven, zelvak, killercat, cenco89, CZerta, Rimmoncze, Einhasad, YDraigGoch, viacik, Komunard, Apophis, Deliminico, Finarfin, Lorandel, Beerius, WellBloud89, ReadyHC, oprs, Danad, Kreveta, peto7532159, Kapitan, Trigger, ric4rd, Imzadi, Milhauzz18, Annacerv, GorTavaro, olejovka, Goodlike, Kwisatz_Haderach 351 pro a love--sucks, Sars, miRamax^, Leinad, Tinnarr, Thommas, DMDave92, Derfight, ouvon, s1mp1, Oky, TomEF, Lucius007, Scartty, zakolu, deemarc, petan012, speedy89, Herda, Cinvor, wegas, petya, zgrossl, Cassidy, Witek, zax52, Korialis, PatchmaN, yannush, Kogaku, Tikov, Los, Laire, 3wl4k, Tommycz, gensilver47, jursmi, Thab, pavelnop, DJ307, Renee, Trungsi, Highlander, Derevin, Lugi, Asriel, Nyan, tristaver, freaky_tomato, kuras, jfk, BearPeter, barney33, jainam, Buglos, anezkaceska, Mart-Ule, sir_johny, HateMePls, ScOrPiOn9, Mackie, Psycho_O, Waco, Hans, bukanyr, sirarag, Hroner, NiaWolf, Metzgermeister, mike2406, Liquor, ilyria, kbtmichal, Tceld, domvala, Toblakai, Ejmin, Keeehi, tik-tak-cz, assim, ladys91, Skoll, lilo, ciakval, STFU, K-NinetyNine, smrduty_kojot, aalfred, calexman, dorry, FrenkyB, Gego, kapriiik, Lahvout, Maty991, kudli, Standav, marsu7, Kethryn, psychous3, genius920308, MessY, Kagero, Aelin, Stickman, tobytja, SmallMongoose, despy, piol, Lemra, CarpeNoctem, Elgurth, JackSwigert, Thargas, Artcorist, Zelvi
191 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 60,65 %
Stav: Má kladné skóre

Diskuze

20:49
mnerad: blby
silhouette
bud sem to nepochopil
nobo je to tk trapny!
23:06
silhouette
Kravina no
01:10
nk8215: Re:
silhouette
No tak moment, zapomneli jste na SuSE, na Red Hat Enterprise a na Xandros, to jsou komercni krabicovky a tam nejake to S/N jiste bude :)
Wie nennt man ein um Hilfe rufendes Ferkel? Notrufsäule
13:55
martlin: Re: Re: Unix
martlin
To je sice zajímavý postřeh, ale pokud se nepletu, tak to se nejedná o Linuxové distribuce. Všechny tyto systémy mají s linuxem společného jen prarodiče - UNIX.
m@rtlin
22:14
Leinad: Re: Re: Unix
silhouette
Redhat je Fedora s přístupem k podpoře. Rozdíl mezi potištěnym CD z krabice a staženym iso bude asi tak to, že na iso není flash player.
Come shall ten well bload? Ten well bload shall when blaight yatchman.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.