Detail hlášky #23861

<a> normalnim lidem chodi spam na viagru a porno, tem mene normalnim chodi reklamana na "levny a originalni" software, mi prisla pozvanka na ekonomicky seminar :(

Informace o hlášce

Datum přidání: 5. 11. 2008
Kategorie: Hlášky
Autor: Tjm (3 hlášky)
Hlasování: serenity, Denebola, wegas, Jarmil, Dreamer1425, Sargon, cubik, AMD, OpaGe, Waco, w3m, Danik02, B-ree-m, Ondruch, Severina, saft, ubozak, Vlk, Lugi, -TooM-, Radek9, Ailee, Slay, Lemra, oOJoKeROo, robbo99, Nevermore, Orlan, Jehudo, Petriik, barney33, Sobosss, Numerion, abouttabs, Se7h, Goues, Liman, tomikdvorak, popik34, Schyzis, DMRaper, Cassidy, blueW200, nepoveda, Derevin, Mysharr, pitufo, DragoonX, kecal_op, Groove, Traitor, Cejda, incucu, Harys, domvala, JiMi89, Bart, lerra, McBobr, Marcel230, Akersh, Cinvor, Polymorph, fabiocz, Snake, Pajasas, Apophis, Highlander, JerichoBM, DARTHPraetorian, bosorka, Morv, Matrin, pali6, zelvak, qwertzuio, hasahm, Eveni, jaffar, Sally, kollma, Winters, dwander, mismas, crooty, soustruh, Dejf21, anezkaceska, Honya, Thargas, tracnik, Gasert, aewin_cz, czKarlos, Beezer, Pajanek, TheReptalek, bee, Marty008cz, MetlosMcDragon, Metodej, rendlik, Frantisek, Celer, sebustyan, ladys91, Lida79, ciakval, Stevecek, Mirator, tommander, freferg, corwin_x, Andysik, hostar, tocra, japan, jezzy, Neuromancer, Metzgermeister, Flame, nitram1234, ScH0ll_kIll3r, vasek004, Stevie, Milhauzz18, Bety888, Dianka, Rimmoncze, Sejsel, Trigger, KeeperX, Komunard, Deliminico, zgrossl, Danad, DakuHonoo, piol, BMJackal, Kapitan, WellBloud89, Petrziczka, Beerius, Elgurth, Elisabetha, CrazzYdiot, GorTavaro, Cihak, Kwisatz_Haderach, Finarfin, JackSwigert, Haja024 204 pro a MistrBuBak, beorn, Herda, love--sucks, DMDave92, PavlinII, ScOrPiOn9, yannush, GH0ST, jerzi, Ptolemaios, Skay, Dexter, Diplomat, Pestr, Hammer, PatchmaN, Daysi, Mackie, besanek, deemarc, Danol, Tinnarr, lilo, Renee, assim, Pajusa, Kogaku, Wauder, gensilver47, jursmi, dorry, Wery, maska, tristaver, Doktor, nOObiCZek, _Juan_, kompot666, Kolcek, calexman, Niwatori, kantare, hAssassin, Matesss, tomzi, smrduty_kojot, Mairiel, repley, teye, Yukina, Trny, kuras, HateMePls, Maerlyn0, Allka, kbtmichal, Bendom, albona, Posky, bukanyr, luciferrus, mike2406, Toblakai, Gego, Nikeman, Gorkil_the_goblin_king, freaky_tomato, vinczenzo, anela, Lei, Tceld, speedy89, Keeehi, Boxtra, olejovka, Ejmin, pavelnop, Kethryn, petya, Markuus, finnean, Aelin, matrix17, Altair, Maty991, vaevictis, FrenkyB, jurda, Liquor, horry, Vincent, cha4ser, Alesh, BearPeter, kapriiik, Marcus7, scarlaxx, Pospec_CZ, TomEF, psychous3, Elephie, beeeee, Metis, Stickman, Mari05, brumla, killercat, ric4rd, LosFilipos, oprs, TidO, SkyHaven, Trungsi, joocker, CarpeNoctem, Bazim, kapoka, Annacerv, Zelvi, Coolak, Somin
153 proti
V oblíbených: kaldim 1 uživatel
Oblíbenost: 51,96 %
Stav: Má kladné skóre

Diskuze

18:51
Stay: mě chodí aj ta viagra aj to po
Stay
mě chodí aj ta viagra aj to porno a aj ta reklama na softwary :D:D
12:52
Atlantis: a těm nejlepším
Atlantis
a těm nejlepším nechodí spam vůbec, protože nepíšou svůj mail na jakoukoliv diskuzi na netu :)
K tlačítkům plus a mínus navrhuji přidat také talčítko SMAZAT!
13:02
peca: Re: a těm nejlepším
silhouette
Budes se mozna divit, ale me chodi spam na sluzebi email, ktery neni nikde vystaven. Jenom ho zrejme par zakazniku ma ve svem adresari. Takze nejake kamuflovani emailu a nedavani ho vnivec, te zas tak moc neochrani. A ze toho spamu je kolem 100 - 200 kusu denne.
13:03
peca: Re: a těm nejlepším
silhouette
Ale na soukromy email, ktery pouzivam i na fora mi zase chodi i spam na plastova okna (rusky :-)
21:06
Czopa: Re: a těm nejlepším
Czopa
Mám mail na centru, kromě známých ho nikomu nedávám, mám ho už přez rok a ještě mi tam nepřišel ani jeden spam...
Je lepší to střídat...
18:47
nakopnuta_sova: Re: a těm nejlepším
nakopnuta_sova
Říkal kamarád, že si založil mail, za tři dny tam koukl a jediná zpráva, co tam byla - spam. A mail dle svých slov nikam nedával. Takže bych se nedivil, kdyby nějaký rozesílací automat trefil kombinaci písmen před zavináčem, měl tři, což zas tolik práce nedá.
Registrace i obnova hesla už fungují, veledík vedení! Dračice a další - vraťte se :-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.