Detail hlášky #2904

<Fanosek> Stahuj hudbu i <a href="www.warforum.cz">legálně!</a> :D

Komentář: #linux.cz@IRCnet

Informace o hlášce

Datum přidání: 28. 12. 2006
Kategorie: Hlášky
Autor: Plnt (133 hlášek)
Hlasování: OpaGe, DMDave92, Acorp, Radek9, Herda, Danik02, _CJ_, SOAD, DragoonX, Bety888, skeblik, Snowy, aalfred, kukurica, kollma, Lida79, -TooM-, Slay, Martincz, popik34, Nevermore, Johny007, McBobr, incucu, dobai, Pajusa, AMD, chicken1, Lemra, Cyberdragon, RodneY, dvojplisen, Ptolemaios, Danny991, Dejv92, abouttabs, corwin_x, Wimpo, Deefik, TomEF, Sobosss, Danol, EggManCZ, tausa17, Hammer, Ripper, Orlan, schneck, blueW200, Los, kecal_op, Ondruch, dwander, Severina, Cejda, soony20, pitufo, Fatal1t, Griffon, cubik, 3wl4k, lerra, zelvak, Liman, Danny_T, Justice, Snake, pete, Euriass, Polymorph, Akersh, JuRoot, fabiocz, czKarlos, zaefrim, cloxy, Mirator, hunter10, besanek, darkknight, insaina, Morv, Skoll, Devler, pali6, repley, Eveni, Matesss, manikmanik, e-litt, Taran, jursmi, Reiki, Bossi, soustruh, crooty, Sargon, Ruprecht, Trny, domvala, CIMBI, Lugi, richie_troll, Kethryn, DMRaper, Niika69, Metodej, Winters, Gasert, aewin_cz, Waco, Ciko, DARTHPraetorian, Apophis, dddddaviddddd, herodes555, jurda, link-in-man, Metzgermeister, Rocker-Tialk, bumbik, rendlik, Hans, ciakval, Highlander, Ozzy, Renee, anezkaceska, Anti, Markuus, JerichoBM, dominikmatus, Hamagen, saft, WellBloud89, PavlinII, tommander, jantusla, Marcus7, bosorka, kapoka, Altair, freferg, Zuzabejda, ScH0ll_kIll3r, Hroner, Beerius, Marty008cz, inkara, Rimmoncze, Finarfin, spiderpig, Schade105, thadghost, Deliminico, Kwisatz_Haderach, tobytja, kocicak, Danad, Kapitan, Lorandel, TuzkaDruha, killercat, Trigger, CrazzYdiot, lennyd, Elgurth, miskopo 177 pro a love--sucks, sark, w3m, Sh4d0W, wegas, Wauder, Derfight, yannush, hasahm, Tinnarr, Mysharr, killka, Cinvor, baik, Raven, Gorkil_the_goblin_king, zgrossl, BearPeter, assim, Witek, Vidlos, Katschaba, BMJackal, pavelnop, qwertzuio, lentiilka, Qweerty, KorYi, horry, freaky_tomato, mike2406, tehy, kantare, tristaver, Celer, kuras, staflik, negatum, vasek004, Nimoe, queeny31, Mackie, albona, nations113, Wery, Tceld, beorn, Derevin, Gonzales, Psycho_O, bukanyr, Eriq, teye, ladys91, Sha-a-kaa, kbtmichal, bubhak, Niwatori, sheninho, SmallMongoose, Yukina, Ejmin, Keeehi, smrduty_kojot, Gego, vinczenzo, lilo, HateMePls, Blanch, matrix17, Shark94, Milhauzz18, cha4ser, calexman, kapriiik, PinkFOX, FrenkyB, scarlaxx, vaevictis, Maty991, Kagero, DanDan, deemarc, Stickman, Goodlike, Zelvi, zakolu, Banan, DJ307, Coolak, psychous3, PatchmaN, Komunard, logout, piol, Flad, ilyria, fatalixi, Imzadi, CarpeNoctem, noonick, Goues, MistrBuBak, Krokodyl, kudli, Annacerv, JackSwigert, Artcorist, Somin
112 proti
V oblíbených: srayzka, bumbik, TuzkaDruha 3 uživatelé
Oblíbenost: 55,52 %
Stav: Má kladné skóre

Diskuze

10:57
Milhauzz18: facepalm
Milhauzz18
Stahovat hudbu je legální.
www.pirati.cz
12:56
Nasty2: Re: facepalm
Nasty2
... tak samozřejmě. O tom nemůže být sebemenší pochyb.
Proč zabíjet lidi PC hrami, když je stačí střelit zbraní do hlavy?
15:18
nakopnuta_sova: Re: facepalm
nakopnuta_sova
Je. Ale jen stahovat, čili uložto nebo něco jako rapidshare. U torrentů už by tě uvařili na to, že při stahování zároveň sdílíš - a to už legální není.
Registrace i obnova hesla už fungují, veledík vedení! Dračice a další - vraťte se :-)
19:51
Zelvi: Re: facepalm
Zelvi
Jj, to je docela problém. Drahý doma stahoval torrenty, přijel na kolej, na vypnutí seedování si vzpomněl za půl hodiny... a dneska dostal na kolejnet banána. (S tim, že admin mu údajně posílal mail čtrnáct dní zpátky, akorát že jaksi nic nepřišlo.)
Zavírám hezký holky do sklepa.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.