Detail hlášky #32300

<a> ...beztak je to (auto) cely v elektrice a ma to i klimu takze mi vlastne nic moc nechybi... akorat me prekvapujou ty zrcatka ze nevim jestli uz jsem uplne blbej a nebo se da jejich poloha upravit fakt jen matlanim na ne prstama, zadnej elektrickej mechanismus nikde a ani klasicky po staru cudlikem... nechapu :o)
<b> mel bys mi to na to mit ve dverich takovej... klitoris... na el. ovladani obou zrcatek (prepina se jednim z tech prepinacu pred popelnikem)
<a> ha a to mam pocit ze tam fakt nemam... no za chvili overim a dam pak vedet ale zatim proste ridim v takovem pololehu ve kterem do nich vidim :oD ale dik
<c> hehe, tak proc si je nevomatlas a neseridis abys to rizeni i poradne uzil?! ono, kdyz si je jednou poradne seridis, tak uz na ne nemusis sahat. Jen kdyz to auto zmeni ridice, a to predpokladam nebude dvakrat denne...
<a> Jooo sak to uz jsem udelal... ale ridilo se mi tak dobre az mi dnes malem sebrali papiry... mistni policajti nepovazujou za legracni kdyz se jim prohani porsche na dalnici 180 na 100 povolene :o/ a to bylo tak krasne... no tentokrat jen s vystrahou ale resil to az prokurator, tak velky prestupky uz ani oni prej nesmej... ups :o)
<c> hm, tak to se stane kdyz nezodpovednymu pripadne do ruky volant s poradnym autem. mel jsi zustat u slapaci trikolky...
<a> nejak ti uplne nerozumim, nevis vubec okolnosti a uz soudis. Zkus priste dvakrat merit nez riznes prosim.
<b> no hlavne se nejdriv nauc serizovat zrcatka, nez zacnes takhle zavodit :) Co klitoris, uzs nasel?

Komentář: z prispevku byl odebran obsah nesouvisici s kontextem

Informace o hlášce

Datum přidání: 31. 3. 2009
Kategorie: Hlášky
Autor: Anonym (27228 hlášek)
Hlasování: 0 pro a Kogaku, Derfight, NaxashiDifisine, kbtmichal, Sed, Maty991, Altair, hanes87
87 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 0,00 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

20:35
cuskokos: vazne byl odebran?! pochopil j
cuskokos
vazne byl odebran?! pochopil jsem to spravne ze ta jde o slovo "klitoris" ? jestli ano tak odebran v zadnem pripade! :D (-)
21:10
Novyrok: škoda
Novyrok
že nebyl odebrán celý příspěvek
Rozhodl jsem se, že budu žít věčně....a umřu jen kdyby mi to nevyšlo.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.