Detail hlášky #33235

<killors> Cus, mam problem!
<necris> Cau, povidej!
<killors> Ale, si pisu s jednou holkou...
<necris> Rychle prestan! Nebo bude mit problem i tvoje penezenka!

Komentář: Ženský vás vysajou...

Informace o hlášce

Datum přidání: 20. 4. 2009
Kategorie: Hlášky
Autor: Necris (4 hlášky)
Hlasování: Danik02, Dejf21, Kapitan 60 pro a kbtmichal, amani, Tceld, Maty991, Altair
97 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 30,98 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

19:40
Rallander: Na vysátí mi stačí většina ček
Rallander
Na vysátí mi stačí většina čekajících citací.
20:06
Fogi: Re: Na vysátí mi stačí většina č...
Fogi
Nikdo te je nenuti cist. Cti az ty schvalene.
21:21
Dan: Re: Na vysátí mi stačí většina č...
Dan
Já jsem rád, že je lidi čtou. Já to beru jako službu Lameru. Kdyby se na to většina lidí vykašlala, procházelo by ledacos. Klesající úroveň Lamera mě donutila hodnotit pending. Zjevně stejně tak mnoho lidí, protože se to pak zase zlepšilo.
21:27
Januska: Re: Na vysátí mi stačí většina č...
Januska
Ano k zaregistrovani a hodnoceni cekajicich citaci me prinutila hruza nad tim, co se objevovalo ve schvalenych. Misto aby se clovek po narocnem dni zasmal, tak se vydesil.
21:44
AM: njn zavedl bych neco jako ban
silhouette
njn zavedl bych neco jako ban pro 13-17 kterym prijde vtipna jakakoliv konverzace ve ktery figuruje holka nebo chlast... kdyby to tak slo strojove kontrolovat :)
22:58
silhouette
No, nářez. Ještě že ses s námi o tu duchaplnou myšlenku podělil, přistě zkus něco o tvé mámě.
Never wrestle a pig. You both get dirty and the pig likes it.
07:03
satan666: opakujes
silhouette
mam takovej pocit ze to tady byla v uplne stejnym zneni!
15:27
PesPsovity
Ale no tak.
(Já vím, tohle je dost zbytečný komentář; ale potřebuji sem napsat jistou myšlenku, kterou prostě jinak zformulovat nedokážu.)
Jsem příliš distingvovaná pro deklasovanou vrstvu.][ ICQ: 306 592 412

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.