Detail hlášky #37447

<C.Knight15> Existuje programovaci jazyk Flash? A jestli ano jak se jmenuje?

Komentář: lide.cz@Programovani

Informace o hlášce

Datum přidání: 25. 7. 2009
Kategorie: Hlášky
Autor: ^Benny (31 hlášek)
Hlasování: Los 14 pro a Radek9, SkweerookL, Svorrok, Derfight, tLama, Danny991, Nevermore, simply_v, picis, Maty991, Altair, Sha-a-kaa, kapoka, tomzi, Harys, Witek, kbtmichal, Rimmer, MallBare, vooten, freaky_tomato, Zelvi
138 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 5,57 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

10:21
Danny_T: -
silhouette
Kdyby to sem bylo dáno anonymně, tak neříkám nic... Ale podepsat se pod takovou ptákovinu chce opravdu spoustu kuráže. Mimochodem, jmenuje se "Action Script".
11:18
scarednoob: Re: -
silhouette
Ja to pochopil tak, že to flash už vyznělo jako jméno, ale potom se ptá, jak se teda jmenuje... Něco jako - Petře, jak se jmenuješ?
"Neberte život tak vážně, stejně z něho nevyváznete živí..."
15:00
Danny_T: Re: -
silhouette
Ano, to samé si myslel i ^Benny a kdyby se jednalo o nějakou jinou technologii, tak by to tak i fungovalo. Avšak Flash má tu "nevýhodu", že animaci v něm vytvořenou je možno dále ovládat jazykem Action Script. Pokud jsem si toho vědom tak si můžu jednoduše domyslet, že C.Knight15 jen špatně formuloval svoji otázku, ale vesměs věděl, na co se ptá.
A jen tak mimochodem, ostatní mi jistě dají za pravdu, že vtipné by to nebylo, ani kdyby bylo zmíněno cokoliv jiného.
14:14
Aearsis: Cela pointa je tedy o tom, že
Aearsis
Cela pointa je tedy o tom, že mu vypadlo slovo "pro" mezi "jazyk" a "Flash"? To je velmi malo na plus.
19:13
_Prezdivka_: Re: Cela pointa je tedy o tom, ž...
_Prezdivka_
Ne, pointa je v necem jinem, ale i tak je to slabe.
Kritizovat - to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak bych to dělal já, kdybych to uměl.
19:16
_Prezdivka_: Re: Cela pointa je tedy o tom, ž...
_Prezdivka_
Jo, vlastne to takhle jde taky.
Kritizovat - to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak bych to dělal já, kdybych to uměl.
18:04
Chucky: Existuje nějaká nová vtipná ci
Chucky
Existuje nějaká nová vtipná citace? Jestli ano, jaký má číslo?
"Nachystejte květináče, na Vánoce sem zpátky..."

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.