Detail hlášky #37517

<da_sa> jak si mozem kupit nejaku vec z netu?
<b> kreditkou...
<da_sa> a jak zozenem kreditku?
<b> banka... rodicia :))
<da_sa> aha, inak to nejde?
<b> ide... mozes zacat kradnut :))
<da_sa> hmm a komu asi tak?
<b> banka... rodicia :))

Informace o hlášce

Datum přidání: 28. 7. 2009
Kategorie: Hlášky
Autor: bobaso (30 hlášek)
Hlasování: beorn, Danol, chylex, PavlinII, Sargon, cubik, Harys, Herda, Kvetko, Kentan_z_Montarzi, ScOrPiOn9, Acorp, Smashwynd, ubozak, Cejda, wary, ciakval, love--sucks, Finer5950, Danik02, -TooM-, Ondruch, hasahm, w3m, saft, ninny, SkyHaven, Severina, Darell, rain, Martincz, oOJoKeROo, Nevermore, DMDave92, Slay, dwander, gensilver47, insaina, wegas, Groove, popik34, f_fabregas4, Matthew^^, CZ_StRider, tomikdvorak, 8laz3r, diktator, tausa17, Oky, Aya17, Gorkil_the_goblin_king, TomEF, Orlan, blow, Jaiferiss, Snowy, KUKAHOJ, Mat3s_, Sobosss, incucu, _CJ_, cha4ser, Mysharr, Derevin, zgrossl, zaefrim, RodneY, Denebola, blueW200, Dargen_Scorpio, sea, domvala, pitufo, duchypuchy, Sally, Bart, Cinvor, AMD, Tikov, PatchmaN, lerra, Mirator, assim, robbo99, elone, domx, Anti, tristaver, McBobr, Montechito, Wauder, wimpy, DragoonX, WhiteDragon, kadibudka, Manicek, Neuromancer, Snake, Fatal1t, KaMilka, MCBP1985, abouttabs, kevin365, Niwatori, Matesss, JerichoBM, fabiocz, Lugi, teye, srobka, pali6, kojak, Morv, qwertzuio, Owery, forceLord, bosorka, TomiG, Euriass, Renee, Korialis, Bety888, soustruh, albona, jfk, crooty, Pajusa, DARTHPraetorian, Goodlike, Shadowmaster, Taran, SidiusM, Haja024, Konhoota, Lemra, ShiShinka, jaffar, Ruprecht, Kanniy, panpatejl, Niika69, fifik87, Othrondir, Nekromancer, DMRaper, polikit, Waco, Kylee, hAssassin, Honya, Liman, Spiderwoman, Sh4d0W, zelvak, noonick, aewin_cz, anela, amaurote, Lei, Radek9, Reiki, If-if, Mango, Matrin, Pajasas, Ciko, Allka, vasek004, LamaLamaDuck, Posky, tobytja, Tomdeer, mike2406, Meer, rendlik, inkara, Metodej, SPOK, skeblik, Highlander, Terri, czKarlos, chudst, Ella, Jitka12345, fatalixi, Krencl, Gerlige, kuras, Dzahuska, Andysik, Hamagen, PinkFOX, PanRocky, hostar, Metzgermeister, aalfred, Keeehi, freferg, bkbosorka1, adel, Witek, finnean, vinczenzo, Maty991, horry, ladys91, Marcus7, zzuzi, ScH0ll_kIll3r, Wimpo, Banan, jurda, BahnoCZ, Deianeira, Kethryn, Zbleb, killercat, Cubis, Schade105, Gasert, user1234n, Einhasad, Sejsel, Trigger, anezkaceska, Inf1n1tyy, KeeperX, Jumbo, Beerius, Apophis, lennyd, BearPeter, wax07, shine, WellBloud89, Lorandel, spiderpig, Milhauzz18, Kixie, MistrBuBak, despy, KorYi, Stevecek, Coolak, SantaSatan, kapitan_vysocina, TidO, Komunard, Danad, piol, TuzkaDruha, Petrziczka, Goues, brutal_revenge, Ruwik, Elisabetha, Komaar, nitram1234, Kwisatz_Haderach, olejovka, oprs, Elgurth, Annacerv, tomcoko 785 pro a Hammer, Sha-a-kaa, Kogaku, jajazxbm, petya, jerzi, GH0ST, Ptolemaios, Chaythere, jainam, alaqella, brumla, Derfight, Mackie, Imzadi, Tinnarr, soony20, jursmi, BigJerry, repley, queeny31, yannush, lentiilka, B-ree-m, triiss, Cassidy, mullDie, Lida79, freaky_tomato, Liquor, hafi, JarousFCB, Ellrohir, DJ307, kbtmichal, Filek, Tceld, Toblakai, p858, Sed, Peshke, cylindr, tomzi, SmallMongoose, edgar_allan, smrduty_kojot, Ejmin, Moneta, HateMePls, scarlaxx, matrix17, Gego, Altair, FrenkyB, calexman, Majkl26, YDraigGoch, Wery, Zelvi, Mart-Ule, lilo, Piitr, kapriiik, psychous3, Psycho_O, Trungsi, Stickman, Aelin, BMJackal, dorry, Foxtrot, ilyria, CarpeNoctem, pavelnop, Somin
393 proti
V oblíbených: WhiteDragon, Sh4d0W, petrxx, roxxzorz, TuzkaDruha 5 uživatelů
Oblíbenost: 63,90 %
Stav: Má kladné skóre

Diskuze

01:03
Matthew^^: Pobavila +
silhouette
Pobavila +
Zmizíš z tohohle místa! Hned teď! Když zmizíš, budeš zmizelej, nebo tě zmizím já! - Marsellus Wallace
09:07
Argoneus: Re: Pobavila +
silhouette
myslím že ani to plusko se nezasmálo... mně to nepřijde nějak extra :/
11:18
Matthew^^: Re: Pobavila +
silhouette
Moderátoři zatím hlasovali 2:2,holt každý má jiný názor....
Zmizíš z tohohle místa! Hned teď! Když zmizíš, budeš zmizelej, nebo tě zmizím já! - Marsellus Wallace
10:22
Morbo
Proč kreditku? Stačí mu snad gramotnost a adresa, ne?
I just downloaded the Internet. How do I use it?
15:10
Atlantis: Re:
Atlantis
on asi chtěl něco ze zahraničí-a to na dobírku jde složitě
K tlačítkům plus a mínus navrhuji přidat také talčítko SMAZAT!
14:23
lolkoko: -
lolkoko
nuda :-) -
Za citáciu dávam automaticky mínus.
16:09
Yur4Y: Re: -
Yur4Y
Indeed.
Alkohol je pes. A pes je najlepší priateľ človeka.
10:21
katt: Ňeheheeeee
silhouette
:-@
Katt
13:42
tepich: Já mám takový vlezlý pocit, že
tepich
Já mám takový vlezlý pocit, že už jsem to někde četl.
Mé písmo bývalo tučné. Opravdu!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.