Detail hlášky #39676

<a> s*r na to :D:D ja som chcel byt neviem cim a som tu :D:D mna by bavila asi najviac IT :D:D
<a> ale potom by som bol v pi*i bez bab ...
<a> :(:(
<b> no lol :D:D i tak suu holky v našej triede škaredééé jak riť :D:D na pár vyynimiek..lol
<a> sak to na PAR vynimiek ;);) sak kvoli tym sa mi nece odist :D:D :D:D :D:D
<b> výnimky ?? :D:D ktorééé ? :D:D :D:D
<a> jaaj moja to je nadlho :D:D :D:D :D:D
<b> no kecaaaj :D:D podla mňa nadlho ee
<a> ok tak dame v skratke ale nikomu nic nebudes kecat ok ??? :D:D
<b> tak šak sa môžeš spolahnuuť, ty kks.. ako keby sme sa za ten čas už nepoznali, jaj :D:D
<a> jo tak dame : nova co teraz prisla, ty,julka,kika s. a eto vsio :D:D
<b> tak málo ?? :D:D
<a> tak daj ty :D:D
<a> z nasej triedy :D:D
<b> podla mňa.. nie že by som lesbička bola, aj keď to tak vyzeráá niekedy ale :D:D .. kika ***, kika ***, nika ***
<b> a nikto inýýý užžž !! :D:D
<a> sry ja som myslel chlapcov :D:D

Komentář: Mal som dost

Informace o hlášce

Datum přidání: 24. 10. 2009
Kategorie: Hlášky
Autor: lukasko14 (4 hlášky)
Hlasování: 5 pro a kbtmichal, Maty991, Altair
167 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 1,25 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

00:57
BlastFX: To do list pro adminy:
BlastFX
1) Vyanonimizovat jména.
2) Smazat citaci (ale tento požadavek asi neprojde, protože to neporušuje pravidla, jen to není vtipné).
I believe in power of Windows Vista.
11:43
Moranius
"Mal si dost"? Někomu zkrátka stačí ke štěstí málo.
Sticks and stones may break your bones but words will kill you.
10:41
bee:
bee
taky z tebe mám dost. - .
15:29
Eriq: místní folklór
Eriq
místní folklór: :D = EOL
...aha, moment, musím se opravit... :D:D = EOL
Příště to zkuste házet po třech, třeba to projde.
folklóry: vzrušuju tě, deš na lamera, komentář:xD/ICQ/FB, pica vs pizza, neuvěříš co se mi stalo, to jsem se zase zkalil...
22:11
lochness: ach jaj, vidno ze mas 14, ked
lochness
ach jaj, vidno ze mas 14, ked sem bachnes takyto blud... ty mozno nemozes spavat od vzrusenia nad tym, ze si sa priznal svojej pubertalnej kamaratke, kto sa ti paci, ale musim ta sklamat, nas to netrapi.. a uz vobec nie to, ci sa tej sliepocke paci kika nika alebo chalani... dobra rada, vazne sem uz taketo hluposti nehadz
12:24
lukasko14: Re: ach jaj, vidno ze mas 14, ke...
silhouette
Vies cislo 14 sa mi paci a vobec to neznamena moj vek ,ale mozno tvoja prezyvka znamena ako vyzeraz ked uz tak....

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.