Detail hlášky #41403

<ona> ahojky, nevíš prosím v kolik máme být zítra před tou školou ?
<on> ahoj.. nevím to jistě ale myslím že v
<ona> no povídej
<on> co ?
<ona> no v kolik tam máme bejt před tou školouu ???
<on> říkám že to nevím jistě, ale nejspíš v
<ona> ?
<on> promiň ja neměl zaplej num lock :D

Informace o hlášce

Datum přidání: 19. 12. 2009
Kategorie: Hlášky
Autor: plesnivec (5 hlášek)
Hlasování: 20 pro a Wery, kbtmichal, Sed, Maty991, Altair
157 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 7,43 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

13:29
M0RGAN: A oči taky ne ?
M0RGAN
A oči taky ne ?
14:12
SkweerookL: Re: A oči taky ne ?
SkweerookL
Hlavně mozek... A to ani při odesílání citace...
V životě každého muzikanta nakonec vždy přijde chvíle, kdy musí zodpovědět jednu otázku: "Ještě jedno?"
15:39
nonamer: Re: A oči taky ne ?
silhouette
a v kolik to teda bylo?
19:13
plesnivec: to není podstatné, ale pokud t
plesnivec
to není podstatné, ale pokud tě to uspokojí, tak v 8:15 ;)
19:21
bee: Re: to není podstatné, ale pokud...
bee
zajímavé, že se ti tam nezobrazila ani ta dvojtečka...
20:44
plesnivec: v komunikačních systémech píše
plesnivec
v komunikačních systémech píše člověk často bez diakrtiky a z celkového hlediska i samotný styl psaní vypadá jinak než na internetu nebo přesněji řečeno zde. Takže v původní oknverzaci jsem napsal pouze ¨8 15¨ ale když už zveřejňuji tuto citaci, snažím se ji přepsát bez pravopisných chyb.. ;)
13:31
M0RGAN: Re: v komunikačních systémech pí...
M0RGAN
Já teda v "komunikačních systémech" píšu zásadně s diakritikou (pokud ji dané prostředí podporuje) a taky obvykle píšu oběma rukama současně a nedívám se na klávesnici, nýbrž na monitor, co vlastně píšu, abych to mohl operativně hned opravit. Výjimkou je snad jen psaní na netbooku za chůze, kdy je jedna ruka obsazena pro držení netbooka a pravá píše - pak se musím dívat na klávesnici, ale taky si to přečtu, než to odešlu.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.