Detail hlášky #44154

<erazmus> Kbybys viděl, co v té Praze nosí za kreace, to bys ty chlapy musel lištit.
<ladaskij> Však je to taky METROpole...

Informace o hlášce

Datum přidání: 24. 3. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: erazmus (5 hlášek)
Hlasování: Zidane, mirak2, wegas, Sweetus, Norfid, Sk1X1, Tamta, Dzejna, Martasdx, MistrBuBak, Dott, peluta, incucu, wary, Lucky, Severina, mickell, Ciselnak, OmeGa, kocicak, _CJ_, PetLahev, Trelony, WhiteDragon, Eduard, chachan, zuxik, Ondruch, Sharky8, erazmus 30 pro a jinxy, sukuban, Sha-a-kaa, jsemvpraci, cze2k, Gery, aalfred, Kung_Fu_Panda, lORD_Jajator, Slay, CZ_StRider, pitufo, Lethar, Xindar, Vincent, Goues, mixhail, kbtmichal, ubozak, Schmeeczko, Boomer, Hajcman, jerzi, shaby, Nuwis, Lecco, gillan, Foo_Fighter, Doktor, Danol, sark, NikolQa14, binex, Bubu, drake, JCube, Krater, akroma, MAGEman, aikym, BILL, Leszek, bitter_lollipop, Jarmil, Ondra_99, Drmol, VentaroX, z0nt0r, soustruh, Lyachtu, 3niti, DanDan, Ozchar, Messiah, Dan, j1rka, pejda, Harys, bebecha, Juggernaut, mmenie, alaqella, Sotna[A], katan, Fenris, Azur, Highlander, silvergold, AMD, pute, Alf, Lur_Raven, Kriz22, Backup, muzo, lerra, Maranov, Freedom-soldier, s1mp1, loqan, Darmy, Nekromancer, suah, Aladin, robdrak, fatman, Sochi, Soulburn, wotas, simpe-cz, voda, Kapino, zgrossl, Markuus, Janca, Sousuke_, M4rtin, janko52, Lugi, Lamer21, woski, Ripper, lennyd, arain, czHONAN, GreenDwarf, zax52, luciferrus, hocikto19, daemon, Hammer, PikoPirat, DZerZy, motlas, tocra, kecal_op, krutoslav, claudie1, Tutanken, Wlk, SkyHaven, hellequine, melounovycukr, Al-ik, Orefug, celerek, Dorflow, doupi, Wery, FlloiD, Maty991, yannush, freaky_tomato, Coolak, vooten
135 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 13,04 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

14:09
jinxy: po česky väčšinou rozumiem, ale
jinxy
po česky väčšinou rozumiem, ale čo je to preboha "lištit"?
A prečo by som mala byť milá a tolerantná?
14:11
tepich: Re: po česky väčšinou rozumiem,...
tepich
dát facku
Mé písmo bývalo tučné. Opravdu!
14:29
Zidane: Metrosexuál je buzna, která si t...
Zidane
Metrosexuál je buzna, která si to nechce přiznat :)
Za pravopisné hrubky, wypatlanštinu, přepsané staré vtipy, politické narážky a evidentní gumídky dávám automaticky mínus.
16:41
Dan: -
Dan
Ano, slovo metrosexuál je složenina z metro (kořen slova metropolitní) a sexuál (od slova sex).
02:58
LosCatmanos: zasmál jsem se...ale jen tomu, k...
LosCatmanos
zasmál jsem se...ale jen tomu, když jsem si vzpomněl na vtip "Praha je metropole, Brno je jenom pole...". Citace je mimo.
RIP Zidane

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.