Detail hlášky #44941

<maxmilian> Vis co?
<zuzi> hm?
<maxmilian> zadal jsem do googlu lascivni..naslo mi to.. necudny chlipny smilny.. tak ted hledam smilny...
<zuzi> chudák <c>

Komentář: <c> tlusta holka ze tridy.. neboli lascivni kocicka..

Informace o hlášce

Datum přidání: 25. 4. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: in-dianaJones (3 hlášky)
Hlasování: ALiEN, kocicak, smejdy, Anie29 4 pro a effik, shaggy, Ausik, pitufo, scoiattolo, tepich, snake2323, Renee, Ripper, anezkaceska, Kolikokoli, czHONAN, ManSlayer, Tenwera, Sotna[A], Vertico, Ramal, yenik, soustruh, Martasdx, Fenris, Gery, mickelangello, arxarios, Maranov, Backup, mmax, GreenDwarf, MartinezZ, B-ree-m, Amaranth, Schmeeczko, blueW200, Eriq, CZ_StRider, Alf, OmeGa, Sha-a-kaa, Paul_SK, lezko, lORD_Jajator, kbtmichal, nations113, drake, love--sucks, masozravapalma, Sousuke_, Trelony, q, akroma, Herda, Harys, jsemvpraci, kecal_op, hanca13, Al-ik, hellequine, jamadafaka, Lynn, lennyd, Wlk, Eduard, Sochi, Georgo10, akbelx, El_Presidente, Hammer, ubozak, janko52, Severina, panlama, hakim, Wolf, Zilin, chachan, Vincent, t-fuse, Juggernaut, mmenie, MistrBuBak, SkyHaven, mixhail, Kapino, gillan, j1rka, celerek, PetLahev, Foo_Fighter, Crazy_Ivan, Jozxyqk, s1mp1, bitter_lollipop, wegas, Ondra_99, lerra, muzo, aalfred, esquisse, AMD, Goues, incucu, Slim2, mullDie, Anetinka, convex_hull, alkoholik85, Frisbeeman, claudie1, cze2k, JiMi89, Hajcman, chinnin, Vitas, cooly, Nekromancer, lilo, Thab, jinxy, Piskot, izar, Diefly, Slay, Novyrok, DanDan, Bubu, sukuban, srnka, zgrossl, Foxtrot, HollyFury, Edu, Jarmil, Katschaba, sea, bebecha, Zidane, BMJackal, wary, Jake, Danny991, robdrak, Moskva, Boomer, Sobosss, wgs, katan, redog, M4rtin, Lecco, JCube, wotas, Starlett, fatman, fernet, Lyachtu, arain, Berny, Wery, Deneb, sparasis, Wendigo, Nevermore, Maty991
163 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 0,94 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

22:57
darkknight: takze tlusta=chlipna?
darkknight
takze tlusta=chlipna?
Powered by Oldschool
23:05
czHONAN: Nejak mi unikla pointa
czHONAN
Nejak mi unikla pointa...
...
23:35
sg_sysel: Re: Nejak mi unikla pointa
sg_sysel
Mně taky, ale hned jsem si z toho udělal seriál:
Díl 1. - Nevím, co je lascivní. Díl 2. Nevím, co je smilný. Díl 3. Nevím, co je necudný. Díl 4. Nevím, co je frivolní. Díl 5.Nevím, co je obscénní.
Hahaha, to bylo ale vtipné, co?
"I love the smell of gelatine in the morning!"-Col. Bill Kilgopher, Lamercalypse Now
14:34
jinxy: Re: Nejak mi unikla pointa
jinxy
ešte ti chýba koniec

Koniec: Neviem, ako má vyzerať vtipná citácia na lamerovi
A prečo by som mala byť milá a tolerantná?
00:33
Foxtrot: -
Foxtrot
Pointa není, vtip také ne, tohle nezachrání ani absence smajlíků, stupidního komentáře a jiných nešvarů.
RTFM -> dvakrát si přečti pravidla, čtyřikrát se zamysli a potom neodešli citaci.
09:09
000200: Kdyby tam byl jen 3. řádek, tak
000200
Kdyby tam byl jen 3. řádek, tak by to bylo docela dobrý.
Navrhuju ban za naprostou demenci.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.