Detail hlášky #45730

<on> čekej du si pro koule
<on> ok sem tady
<ona> kde byly?
<on> v troubě
<ona> o cem se tu bavime?
<on> o kroketách co sem si udělal
<ona> jo taaak :DD

Komentář: čeština a její krásné dvojsmysly

Informace o hlášce

Datum přidání: 18. 5. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: Petr0616 (4 hlášky)
Hlasování: drvaca, bosorka, miselin11, Lidulinka, Keeehi, Spiderwoman 6 pro a Georgo, Kogaku, tepich, SkweerookL, Sha-a-kaa, Eriq, drake, sodzer, janko52, MrAmazing, UnLiMiTeD, mickelangello, unchained, lORD_Jajator, rosoll, Martoslav, wegas, Tolsimir, salve, MartinezZ, luciferrus, celerek, jsemvpraci, mrScratch, grandimir, florda, dwbmb, Boomer, Ripper, see_jay, krutoslav, ubozak, Lur_Raven, Puntik, kecal_op, Jozxyqk, snake2323, Al-ik, Wlk, Rorschach, Renee, ilici, Datel, Kung_Fu_Panda, sea, Juggernaut, Cernunnos, Sochi, Frisbeeman, Herda, PikoPirat, mam-rad-pivo, pitufo, DanDan, Vincent, BubblyBubble, Lu, cze2k, PSK, s1mp1, Sotna[A], gillan, pejda, Neuromancer, SkyHaven, Rimmon, Harys, chachan, RedFred, Kate28, paapi, Bimba, Hammer, Maranov, Foo_Fighter, kham, Bubu, jerzi, Urubaen, lilo, ruslandsm, zax52, Alf, rotten77, Ondra_99, soustruh, srnka, Sh4d0W, Eslinecka, lerra, mullDie, cooly, Sousuke_, Backup, Schmeeczko, alkoholik85, dikobraz, kocicak, Draky, bitter_lollipop, PajinkaKox, ALiEN, katan, Moskva, Amaranth, wotas, 3Run, Georgo10, Thab, Nausike, mixhail, krajtoles, liennie, mifi, sawwwer, GreenDwarf, smejdy, Goues, Danny991, Vlk, Slay, woski, suah, love--sucks, AMD, z0nt0r, Zidane, sukuban, Beezer, Nuwis, esquisse, Krkavec, Kapino, duchypuchy, Murk, Rimmoncze, Wery, Nevermore, kbtmichal, Maty991
140 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 1,90 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

01:34
MrAmazing: Třeba takový dvojsmysl "Jdi do h...
MrAmazing
Třeba takový dvojsmysl "Jdi do háje" Se sem hezky hodí
Nuže vstup, jsi přijat. Tvým chlebem jest božské oko, tvým pivem jest božské oko, oběti tobě dávané na zemi jsou božské oko.
01:35
MrAmazing: Re: Třeba takový dvojsmysl "Jdi...
MrAmazing
I když to je spíš metafora.. Ale jdi do prdele, to už je krásné!
Nuže vstup, jsi přijat. Tvým chlebem jest božské oko, tvým pivem jest božské oko, oběti tobě dávané na zemi jsou božské oko.
05:57
Martoslav: Pěkné
silhouette
Já jsem zase zastáncem ironie... :-)
Takže mínus
08:15
krutoslav
Tohle není dvojsmysl, tohle je kravina.
Tyhle stránky mě baví, díky za ně :)
10:38
gillan: A ja jsem si celou dobu myslel,
gillan
A ja jsem si celou dobu myslel, ze si utrhl koule a strcil do trouby a pak kamaradce napsal, jak si pro ne sel. A on si dal jenom krokety. Ach ty dvojsmysly.
Lots of people talk and few of them know ... 

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.