Detail hlášky #45827

<a> chce naka fotky meho c*raka?
<b> stačí ta tvoje..

Informace o hlášce

Datum přidání: 19. 5. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: Foxi (3 hlášky)
Hlasování: DMDave92, Caes, krystof, lilo, lentiilka, fernet, Juggernaut, matasek, phreo, DARTHPraetorian 10 pro a Schmeeczko, s1mp1, zrdcadlo, convex_hull, Urubaen, Kogaku, SkyHaven, Harys, Hammer, Frisbeeman, cooly, Herda, jamadafaka, Januska, Lecco, lerra, simpe-cz, Danny991, love--sucks, Zidane, pitufo, Beezer, kham, alkoholik85, Vincent, Ondra_99, mmax, drake, Lyachtu, DeMollay, M4rtule, DanDan, Lu, Diefly, Boomer, OmeGa, Moskva, mmenie, Bubu, Markuus, muzo, liennie, Wlk, Sousuke_, Renee, snake2323, Nausike, Zuza-chan, Jedule, bitter_lollipop, Sha-a-kaa, Bimba, GreenDwarf, unchained, pejda, robbo99, keksa, Neuromancer, skapatahaluska, Snake, katan, ubozak, Sochi, Sh4d0W, BMJackal, Ripper, soustruh, Georgo10, mixhail, suah, sea, sawwwer, Zilin, Novyrok, pikakox, Nuwis, Sotna[A], Slay, Eso_Rimmer, MistrBuBak, wary, q, mishal, wegas, Amaranth, shaggy, Kriz22, mullDie, Kapino, Thab, MartinezZ, playwithfire, Lur_Raven, lORD_Jajator, fatman, Highlander, Fenris, janko52, cze2k, voda, wgs, CIMBI, jsemvpraci, akbelx, arain, ra100, kecal_op, paapi, czHONAN, ALiEN, Al-ik, Camie, chachan, Alf, ManSlayer, Jozxyqk, PSK, melounovycukr, Piskot, Goues, Dan, celerek, Rimmoncze, Wery, Nevermore, queeny31, kbtmichal, Maty991
128 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 3,98 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

15:48
Frisbeeman: Ale no tak, kde to jsme...?
Frisbeeman
Ale no tak, kde to jsme...?
Zidane by vám ukázal!
15:51
savrik: Re: Ale no tak, kde to jsme...?
savrik
Vypadá to, že u c*raku.
16:01
alkoholik85: Nadavky :(
silhouette
Tusim sa to tu zacina zvrhavat stylom, ked tam bude nadavka, tak to prejde :(
16:30
muzo: Re: Nadavky :(
muzo
uz radsej nepi... zda sa ti ze momentalne skore 1:41 znaci ze ta citacia prejde?
17:06
bitter_lollipop: Re: Nadavky :(
bitter_lollipop
Pochopila jsem, že měl na mysli, že si autoři citací myslí, že když postnou něco s nadávkou, tak že to projde.
Narodil se jako hlupák a velmi úspěšně rozvinul své vrozené schopnosti. (Samuel Butler)
18:33
sawwwer: Re: Nadavky :(
silhouette
mám pocit, že to není nadávka, ale označení pohlavního orgánu
to však nic nemění na tom, že ta citace je totální blbost...
Je těžké být debilem. Konkurence je příliš velká...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.