Detail hlášky #46552

<> dobry den Pane Jirko, mohu se na neco zeptat?
<Jirka-Vseznalek> ptej se, na kazdou odpoved mam otazku

Informace o hlášce

Datum přidání: 30. 5. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: Elye (2 hlášky)
Hlasování: misule, Snowy, kat91, lobotomia, Dzejna, Beezer, Siriana, muchula, PeeKay, AMD, Sh4d0W, Severina, svatik_m, happy-smile, skapatahaluska, fernet, Maaca 17 pro a Quitty, arxarios, Foo_Fighter, Maranov, Snake, MrAmazing, mickelangello, PuccaBoy, mifi, Danny991, nicolai, OmeGa, Risinek, Eriq, anezkaceska, Frisbeeman, Kogaku, unchained, love--sucks, Alf, sparta4ever, insaina, tepich, Sousuke_, mickell, Jozxyqk, LazyGriffin, Boomer, shitcool, Cisar, Wlk, Hajcman, MartinezZ, Ripper, Datel, Piskot, lentiilka, Rorschach, Herda, Miky8, scoiattolo, Harys, jani_na, simpe-cz, melounovycukr, althaaz, Moskva, soustruh, Zuza-chan, kenji, Atlantis, Rimmon, Aladin, miloso, ubozak, wotas, Ondruch, Sha-a-kaa, necro, Eso_Rimmer, kecal_op, lORD_Jajator, Kapino, Lur_Raven, werisec, Inf1n1tyy, Sotna[A], Sobosss, katan, smejdy, Nekromancer, robdrak, Nuwis, lilo, Slay, Zidane, kudlajz, doupi, suah, lerra, Lidulinka, Lynn, Nausike, pitufo, Fenris, celerek, DanDan, Hammer, voda, WaRi, nitram1234, drake, Sochi, sukuban, Chief, Neuromancer, cze2k, trepka, freaky_tomato, Cernunnos, Thab, Berny, wraX, Bl0d, chachan, bfu_sk, Highlander, ScH0ll_kIll3r, HUBI, Schmeeczko, Januska, luciferrus, Zilin, masozravapalma, Willow, Ondra_99, Rimmoncze, Wery, Nevermore, kbtmichal, Maty991
121 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 7,84 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

00:31
MrAmazing: Pane Jirko, je autor citace deme...
MrAmazing
Pane Jirko, je autor citace dementní?
Nuže vstup, jsi přijat. Tvým chlebem jest božské oko, tvým pivem jest božské oko, oběti tobě dávané na zemi jsou božské oko.
00:34
AnonymnaLama: V mizerii inych citatov to nebol...
AnonymnaLama
V mizerii inych citatov to nebolo tak zle. Dokonca by som povedal, ze aj naznak zabavneho momentu som tam vycitil... Zatial sa zdrzujem hlasovania, uz to ze automaticky nedavam minus je krasny moment.
Som retardovany, reagujte prosim na moje vystupovanie s ohladom na tento zavazny fakt. Za pochopenie dakujem.
03:14
tepich: Otázku jsi už položil
tepich
Otázku jsi už položil..
Mé písmo bývalo tučné. Opravdu!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.