Detail hlášky #46811

<a> a v tom tex editore co mam mozem aj ja robit prezencku ju?
<b> jj
<a> idem skusit
<b> skus :-D
<a> ako sa to aspon spusta
<b> lol kde sa to tam vybera
<a> :-D

Komentář: Texmaker ala LaTeX editor ;-DDD

Informace o hlášce

Datum přidání: 2. 6. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: z4nD4R (5 hlášek)
Hlasování: 0 pro a snake2323, Batux, nitram1234, mixhail, Maddog, LazyGriffin, Sha-a-kaa, tepich, ubozak, soustruh, Maranov, iDaddy, drake, mmenie, Sochi, rain, hocikto19, Kogaku, jsemvpraci, Schmeeczko, AnonymnaLama, demarchelier, Ondra_99, unchained, Zilin, Harys, jirka7777, Rimmon, Al-ik, kesodni, freaky_tomato, Sotna[A], burundunguru, Lucky, wgs, wotas, troSKA, akbelx, Jozxyqk, insaina, Boomer, Daeron, WaRi, Hammer, jerzi, Highlander, mullDie, kudlajz, 3Run, love--sucks, Ptolemaios, DZerZy, Slim2, Nadan, PajinkaKox, xx, sukuban, Sh4d0W, Lecco, fernet, Moskva, Danny991, Inf1n1tyy, abouttabs, robdrak, Foo_Fighter, ManSlayer, SkweerookL, Juggernaut, Renee, Mackie, Sousuke_, Markuus, Ripper, Rayden, JiMi89, cze2k, Fenris, Thab, Nausike, celerek, bfu_sk, Slay, arain, Alf, Naatchelniik, Kapino, Snake, Trelony, furak, althaaz, theSlayer, claudie1, chachan, alkoholik85, Eduard, Lur_Raven, lerra, kixel, Krkavec, Rimmoncze, w3m, Wery, Nevermore, NaxashiDifisine, kbtmichal, DanDy161, Maty991, vasek004, Coolak, kidli, kapoka, naituf, Sed, razden, fatman, hanes87
117 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 0,00 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

12:32
AnonymnaLama: Ako sa tu aspon dava plusko... L...
AnonymnaLama
Ako sa tu aspon dava plusko...
Lol kde sa nanho klika...

Tak nic, asi musim dat minus.
Som retardovany, reagujte prosim na moje vystupovanie s ohladom na tento zavazny fakt. Za pochopenie dakujem.
12:40
Maranov: Poradna je jinde
Maranov
Poradna je jinde.
Vzhledem k častým projevům nelibosti s mým podpisem, zde již nenajdete "The Game".
17:43
Foo_Fighter: Re: Poradna je jinde
silhouette
Kde?
In Z. we trust

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.