Detail hlášky #48911

<a> jj normálně bys nevěřil... dneska sem shlédnul snad celou 5.sérii himym :D:D:D ted jsem u 22. dílu :D
<b> :D
<a> a ani jsem si to moc nepamatoval :D
<b> a píše se zhlédnul :D
<b> to věřim, já taky už nevim o čem to je
<a> fakt?? :D ale se s se taky něco píše :D
<b> no to jo, ale se s je to vždycky shora dolu
<b> je to divný, ale je to tak
<a> já se na notebooka koukám z postele na zem :D
<b> tak to potom v pořádku :D, originální vysvětlení :D

Informace o hlášce

Datum přidání: 20. 7. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: simi66 (3 hlášky)
Hlasování: simi66, PaulMarshal, Matekiller, lussydiamond, fraktik, kiki44, mugli, wary 8 pro a Jana, Boomer, mmax, lolkoko, JarynekZ, Moranius, Kabuto5, lentiilka, schoobi, voliminal, simpanz21, Fenris, Schmeeczko, Matthew^^, Jumbo, Alf, mickelangello, Harys, cha4ser, Januska, jsemvpraci, simply_v, ALiEN, Tutanken, Niika69, kriplozoik, Ondra_99, necro, melounovycukr, tepich, DarkAngel, freaky_tomato, Hajcman, zooner, Jozxyqk, florda, ubozak, despy, Diego, jerzi, ManSlayer, Xerxes42, hocikto19, yannush, kapriiik, mullDie, Slay, vafliik, CPY, Spiritech, Celer, Lyachtu, Moskva, wyDra, gillan, Hawk, McBobr, Derfight, Thab, sukuban, Renee, HollyFury, Liger, Lukas63, Eveleenca, AnonymnaLama, lORD_Jajator, WaRi, Inf1n1tyy, oOJoKeROo, chachan, furak, DanDan, Sheppy, soustruh, smejdy, SkyHaven, PIL, Atlantis, robbo99, teye, Hammer, Ptolemaios, MichalBarsfajny, burundunguru, Frisbeeman, Robyn, esquisse, robdrak, jursmi, Cernunnos, Danny991, rotten77, snake2323, Daysi, Sotna[A], wraX, Snake, Decado25, arxarios, Ripper, masozravapalma, miloso, PajinkaKox, Majkl22, wegas, suah, Unable, jezzy, Zidane, aiwi, Sochi, skapatahaluska, shaggy, nitram1234, Zuza-chan, fatman, the_nigga_guy, celerek, Snowy, Sha-a-kaa, SkweerookL, Diplomat, insaina, Nevermore, Wery, kbtmichal, Maty991, tristaver, zelvak
130 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 2,97 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

00:18
Snowy
he?
00:26
JarynekZ
Originální vysvětlení, jak opět domrvit český jazyk? Už jsem unaven, ale... za trest mi dej všechny ponožky, co doma máš. A nepokoušej se žádnou schovat, lvíče ji najde a rozdrásá jako první.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
00:48
lolkoko: xdh
lolkoko
Ďalšia lama, nasadaj. http://kecy.roumen.cz/lama_car.jpg
Za citáciu dávam automaticky mínus.
11:28
JarynekZ: Re: xdh
JarynekZ
Kam furt na ty odkazy chodíš?
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
09:24
vafliik: -
vafliik
Ono jako ta myšlenka možná i k pousmání je, ale jsem už fakt alergickej na to, když někdo používá ":D" častějc než interpunkční znamínka
10:27
Liger: Re: -
Liger
Hm, zdá se, že už si je podvědomě filtruju, protože jsem si jich vůbec nevšiml. Teď těžko říct jestli je to dobře, nebo jestli je to spíš na škodu, protože nebudu mít k dispozici všechna hlediska k objektivnímu posouzení citace...
Liger := Lama + Tiger; Informace pro alergiky: Příspěvek může obsahovat stopy ironie, sarkasmu a jiných forem humoru.
17:13
insaina: Re: -
insaina
však nemáš hodnotit objektivně .)
můj fialový poník už nemůže pít marmeládu z komína, protože mu slepice nedělají dobře | nemám ráda banány a loupu je od stopky
16:06
wraX: -
wraX
Ne, ani kdyby ses na ten notebook díval z K2, nebylo by to v pořádku, stále by tam patřilo "z".
Ale jinak vůbec nejsem hnidopich.
"Mažeme pouze hlášky a diskuzní příspěvky, které porušují pravidla (...)"

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.