Detail hlášky #51972

<h> Upálíme rituálně <c> a na hruď jí vypálíme pentagram...bo ji múžem pozvat na koncil, aby obhájila své učení a stejně ji upálit jako kacíře
<m> :D dobrá :D
<h> Ty přivazuješ k hranici, já slavnostně podpaluju
<m> Snad to zvládnu :D
<h> To dáš, omámím ji překližkou nebo sendvičovym materiálem :D:D:D
<m> Tak fajn já jdu cvičit kung-fu
<h> Na co? Stačí ji sendvičovym materiálem pohladit po hlavě :D
<m> No kdyby náhodou to nestačilo
<h> Tak jí pohladíme radši nějakým železným kovem? :D
<m> Oceli třída 12 :D
<h> Ideální :D
<m> Já vim :D
<h> Stačí říct a jdu :D
<m> tak v pondělí :D
<h> Přichystám dřevo
<m> A já ocel

Komentář: Rozhovor svou spolužaček o jedné paní učitelce :D

Informace o hlášce

Datum přidání: 18. 10. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: Samara92 (1 hláška)
Hlasování: BlueWolf, syrande, wary, Janca-t2 4 pro a Pooka, Traitor, Harys, Wasting-Turtle, Wlk, Cernunnos, SkweerookL, Doktor, Hammer, SkyHaven, Imrich, ubozak, mixhail, kecal_op, Smetak, Schmeeczko, M4rtin, Ripper, ficek, w3m, kuras, Noschool, Tutanken, Nevermore, Kaissy, simply_v, alaqella, soustruh, miloso, YoSarin, mmax, Svorrok, MistrBuBak, Darmy, Dan, Funin, Wery, wegas, diktator, Inf1n1tyy, Danny991, krutoslav, SLoN, Rorschach, Kukac55, trepka, lanoxx, Fenris, Ondra_99, Diplomat, MiaWallace, Mania, 3D_Crab, Microft, Fidla, lerra, Sotna[A], freaky_tomato, Queller, umpalumpVbikinach, Ondruch, makii, matt251, woody, ChuckNorris, Slay, Goues, Sha-a-kaa, PIL, Lahvout, mickelangello, Robyn, Daysi, Highlander, lentiilka, Notor, Zidane, Alf, Rimmoncze, takylama, spacak, RamsesIV, q, mijorozec, Bakys7, BerendeBracy, Herda, Tommycz, lORD_Jajator, masozravapalma, aiwi, Zuza-chan, Witek, Anto, Frisbeeman, Moskva, fatman, Altair, RiBo, LosFilipos, wotas, Katschaba, redog, anezkaceska, Morho, KaseO, Kogaku, iNs3cT, Myrdin, DeathsDream, Wendigo, CrazzYdiot, Nekromancer, Nikeman, bosorka, mickell, Lorddreath, tomPD, rain, chachan, bebecha, Thor, melounovycukr, gillan, diablo, ALiEN, Slim2, lilo, luciferrus, cooly, sukuban, Snake, leos, jamoje, HonzaRez, teye, Gianni, belisek, kbtmichal, zelvak, suah
141 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 1,08 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

16:03
rabrcz: v prvé řadě by jste se měli umlá...
silhouette
v prvé řadě by jste se měli umlátit obě navzájem
Co tě nazabije, to se tě pokusí zabít znovu
19:30
crowley: Re: v prvé řadě by jste se měli...
crowley
*byste se měly
It's Time. Time to face what we all believe in.
19:58
Tommycz: Vas rozhovor prijde mozna vtipny...
Tommycz
Vas rozhovor prijde mozna vtipny vam, ale nam urcite ne. ;)
Mínus. Další!
00:40
CrazzYdiot: Dostal jsem se
CrazzYdiot
až ke slovu "bo", znechutilo mě to natolik, že jsem bez milosti dal minus. Přišel jsem o něco?
Chytří lidé používají Google a nevolí komunisty!
13:06
honeybw: Re: Dostal jsem se
honeybw
slovo "bo" možná uráží sparťany, ale celkově nikomu nic neudělalo a určitě ho moc mrzí přesvědčení některých lidí, že jde o nějakou zkráceninu pro "nebo"...přitom je to do nebe volající hloupost...
13:09
Snake: Re: Dostal jsem se
Snake
Přesně. Tady v téhle větě by ten správný význam ještě jakž takž prošel, gramaticky by to dávalo smysl...ale autore, my VÍME
R.I.P. Zidane
19:55
CrazzYdiot: Re: Dostal jsem se
CrazzYdiot
Eh, tak to se omlouvám... Já to totiž v citaci pochopil jako zkratku od nebo, proto jsem to napsal. Samozřejmě vím, že to je zkratka od neboť (protože) a ne od nebo...
Chytří lidé používají Google a nevolí komunisty!
10:52
gillan: Kdyby to byl rozhovor dvou ucite...
gillan
Kdyby to byl rozhovor dvou ucitelek o jedne začce. Hned by to bylo zajimavejsi :)
Lots of people talk and few of them know ... 
11:43
Michi: hmm
Michi
to, ze to budu dve baby, som fakt necakal... kam ten svet speje?
akokolvek, minus.
Hey! Bite my shiny metal ass!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.