Detail hlášky #54667

<A> Ahoj klucíí, tak jaká? Chce se někdo pobavit o hrách?Ja sem hrala dost her, třeba posledni call of duty, myslim trojka to byla, moc se mi tam nelibily ty funkce..
<B> Jo,trojka...holka nejmenovalo se to the sims?
<C> LOL, to je prvok
<D> deš na Lamer
<E> LAMER!
<F> lame

Komentář: Nyní už je jasné,kam kdo patří

Informace o hlášce

Datum přidání: 10. 1. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: Kara-kun (2 hlášky)
Hlasování: wegas 1 pro a ubozak, NoxArt, mmax, Sha-a-kaa, LudeCZek, bounick, Manicek, Ella, Marcus7, Vendelina, Traitor, Sotna[A], Schmeeczko, CrazzYdiot, Ripper, Vidlos, KaseO, zivocich, tritecky, Kakodemon, Al-ik, CIMBI, GICaesar, Psycho_O, Frisbeeman, Snowy, KateRoseOlsson, Danny991, Bakys7, Svorrok, Nefik, Mirasek, w3m, DarkAngel, wiwik, Somzmeteny, soustruh, Cureman, Queller, woody, freaky_tomato, Defect, Nohiki, Smetak, M4rtin, nitram1234, lerra, Judzeen, BerendeBracy, medo24, smrduty_kojot, Rooza, Altair, fatman, Aggie, antena, DeathsDream, Frenzy, Inf1n1tyy, Harys, Sinistra, Mania, PikoPirat, hossa, trepka, hanys, Tommycz, riddick09, alaqella, voda, DeeDee, pojir, mickelangello, SkweerookL, Tristy, Alf, Zidane, redog, Eriq, bosorka, RiBo, Blast, WaRi, Foo_Fighter, iNs3cT, MartinezZ, Nevermore, Awenor, Rouman, hAssassin, Mantys, kapoka, ChuckNorris, Kogaku, GRIF, MistrBuBak, sg_sysel, wgs, kakino1991, spaly, Fenris, Shadowmaster, 3Run, selmi, Pista_Hufnagl, Witek, Kamzik, maryjane, Imrich, highzl, Neuromancer, krutoslav, Dejf21, tronda, pocitujlasku, CPY, Zilean, Fila, corwin_x, Wlk, Kolouch, paapi, sparasis, machulka, wotas, tomcoko, kocird, chachan, YoSarin, peca, kafcak, TidO, takylama, Krepi, Markuus, Derrotado, simply_v, MacHonzee, Filek, miloso, DarthOptimus, nwkt, ALiEN, diablo, enjay, Hammer, jamoje, SuPPoRTiDioTS, Airy, theodora, Ondruch, Rimmoncze, kuboslav, Maty991, Slim2, fifik87, oOJoKeROo, perfect, Wery, Ilidan, Katschaba, popik34, spacak, Blondye, krupy, Justice, Zaragoza, Decado25, Eslinecka, CZ_StRider, SkyHaven, masozravapalma, Igrus, Zuza-chan, Mirator, GTgirl, Deneb, Juggernaut, Ondra_99, zelvak, DreiPunkte, kbtmichal, tristaver, suah
184 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 0,10 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

20:46
AdmiralVysocina: Žraloci dnes mají šťastný den
AdmiralVysocina
Žraloci dnes mají šťastný den.
Nikdy nevěřte uheráku. A už vůbec ne gothaji!
20:53
Psycho_O: Ach
Psycho_O
Kůl na tvé bídné tělo je připraven ..
Narazit vás na kůl a dorazit vás vidličkou!
20:55
Snowy: lollinon
Snowy
Tahle citace vážně ne...
20:56
Snowy: Re: lollinon
Snowy
Aha, četl jsem kdo TAM patří, ale to je jedno.
22:07
Inf1n1tyy: Tahle citace je přimá ukázka pro...
Inf1n1tyy
Tahle citace je přimá ukázka provokace. Je to jak hasit oheň benzínem. Ale né, dneska je docela fajně, takže foklór "deš na lamer" vůbec nebudu řešit.

Už to chtělo změnu, předchozí podpis byl ohraný.
22:48
SkweerookL: Všichni zpátky z vycházky do vyp...
SkweerookL
Všichni zpátky z vycházky do vypolstrované cely?
V životě každého muzikanta nakonec vždy přijde chvíle, kdy musí zodpovědět jednu otázku: "Ještě jedno?"
22:50
Tristy: heej, dobrá hláška! jen tak dál
silhouette
heej, dobrá hláška! jen tak dál...
Když už nerozumíš tomu, co děláš, dělej to alespoň precizně...
08:44
Pista_Hufnagl: Ano. Patří. Patrně ale někam jin...
silhouette
Ano. Patří. Patrně ale někam jinam, než autor zamýšlel.
Prznění mateřštiny neodpouštím. // A jen tak mimochodem - Blanch mi třikrát (!) podržela. Kdo z vás to může říct, pánové? Áha?
09:17
krutoslav: Ta citace je hnůj, na tom se asi...
krutoslav
Ta citace je hnůj, na tom se asi shodneme všichni, ale zarazilo mě co je napsaný u C: to je prvok, co to jako sakra má bejt?
Tyhle stránky mě baví, díky za ně :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.