Detail hlášky #55387

<táta> Jsem ti nechal 50 korun ráno, co sis koupila?
<dcera> Bagetu...
<táta> Nebo spartky?
<dcera> EEH?
<táta> Nebo snad petry? Nebo kdo ví co vy mladí teď kouříte...

Komentář: Jasně tati. Jsem buran abych kouřila takový hnusy.

Informace o hlášce

Datum přidání: 28. 1. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: MrNoise (1 hláška)
Hlasování: Mikser, esuel, machr458, tomca 4 pro a Queller, DMRaper, w3m, KW42, Kakodemon, GRIF, Inf1n1tyy, DarkAngel, robbo99, melounovycukr, HitmanCz, Precho, Petriik, hossa, Lahvout, Smetak, Johny--X, ChuckNorris, Blast, tomzi, Marcus7, Sinn, Diplomat, merlinovic, Zuza-chan, lerra, Danny991, Bakys7, ManSlayer, Kogaku, joocker, Sotna[A], soustruh, Beledhwedh, veve3, Kew, Nevermore, Markuus, Slay, Celer, Tommycz, Mirator, theSlayer, plotnu, joolana, MistrBuBak, Math3s, Funin, nitram1234, Witek, DeathsDream, HateMePls, Wery, Draky, zivocich, Ripper, KaseO, TheCorrimation, Aggie, Tristy, GICaesar, CZ_StRider, iNs3cT, WaRi, Zapp, cocrhell, ubozak, Sinistra, splinak, sparasis, Moskva, SkyHaven, Nohiki, Mania, CrazzYdiot, Suril, Fenris, tomcoko, Foo_Fighter, mickelangello, Traitor, perfect, Pista_Hufnagl, woody, ScH0ll_kIll3r, smrduty_kojot, suah, Frisbeeman, fatman, machulka, antena, paapi, kecal_op, Eriq, Wlk, DeeDee, freaky_tomato, chachan, bosorka, miloso, lentiilka, Harys, lucyen87, Maty991, pitufo, picis, Wolfeek, Sarka, LukiF, Sha-a-kaa, wotas, shaggy, MoiJe, Tutanken, 11wizards, love--sucks, Lidulinka, Metallon, Schmeeczko, alaqella, Novyrok, jimmiczek, Ondruch, besanek, Neuromancer, Sed, Rainha, brk77, Ella, Sobik_Andus, peanutka, SuPPoRTiDioTS, Croco, DrHades, selmi, MARSCH, Ondra_99, queeny31, SkweerookL, simply_v, huhulesny, zelvak, kbtmichal
143 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 1,06 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

20:46
LudeCZek: za půlsta si nekoupíš ani ty Pet...
LudeCZek
za půlsta si nekoupíš ani ty Petry, ne?
Proti zlu zlem, ale nestat se grázlem;)
20:47
Queller: Ten poslední má být znovu <táta>...
Queller
Ten poslední má být znovu <táta>, ale stejně to tomu na vtipnosti nepřidá.
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky. Marigold
20:49
MrNoise: Sakra!
silhouette
yay já to spletl :DDDDDDD
20:51
MrNoise: Nahlásit
silhouette
Nahlaste to prosim :D fakt to ztratilo smysl :DD
21:03
Inf1n1tyy: Re: Nahlásit
Inf1n1tyy
Hej ani ne, to nemělo smysl ani tak.
Už to chtělo změnu, předchozí podpis byl ohraný.
21:45
Tanderillas: Dá se za "pádlo" koupit otrok?
Tanderillas
Dá se za "pádlo" koupit otrok?
A za tím si teda stojím.
22:14
Zidane: Komentář: Jasně tati. Jsem buran...
Zidane
Komentář: Jasně tati. Jsem buran, abych kouřila takový hnusy. Jsem jen blbá a proto kouřím, protože nevím, co s kapesným a že smrdím jak popelník mi je jedno a že toho ve stáří budu litovat? Pche, to je zadlouho.

Popřípadě: .......abych kouřila takový hnusy, já radši miláčka.
Za pravopisné hrubky, wypatlanštinu, přepsané staré vtipy, politické narážky a evidentní gumídky dávám automaticky mínus.
23:17
MrNoise: Re: Komentář: Jasně tati. Jsem b...
silhouette
:D okej, já to nevymyslel... alespoň můžu sbírat největší záporný skóre na lamerovi... :DD
22:21
Celer: to máš fuk
Celer
kuřák=buran
lamer+facebook = fail
22:29
Tanderillas: Re: to máš fuk
Tanderillas
Nesouhlasím. Já kuřák jsem a pokud si potřebuji zapálit, tak odejdu od společnosti, tam si v klidu zakouřím, do úst vložím žvýkačku, lehkou voňavkou navoním oblečení, aby nebylo cítit kouřem a pokud možno si umyji ruce mýdlem, aby ten zápach nikomu nevadil. Určitě nemohu mluvit za všechny kuřáky, ale i tak vyvracím tvůj výrok.
A za tím si teda stojím.
23:44
Zidane: Re: to máš fuk
Zidane
To jsi jeden z mála. Takže výrok "většina kuřáků = burani" zřejmě nevyvrátíš. Blbečků kouřících mi pod nos a když se ozvu, pošlou mě do řiti, ať jdu jinam, když mi to vadí, protože ONI si chtějí zapálit a JÁ omezuju jejich práva a blablabla - a co moje právo na čistý vzduch (relativně)? Všechno je dvousečné a jak nemám kuřáky rád, těch slušných, co odcházejí hulit do ústraní, si cením aspoň za tu slušnost.
Za pravopisné hrubky, wypatlanštinu, přepsané staré vtipy, politické narážky a evidentní gumídky dávám automaticky mínus.
23:45
Zidane: Re: to máš fuk
Zidane
A kuřácký buranismus je např. i to, že i když stojej těsně u odpaďáku, je tam obvykle podestláno, protože vajgla hoděj na zem a zašlápnou. Nebo dokonce típnou o koš a mrsk na zem - to už ho do toho koše nemůžou hodit, čuňata? Típlé to je, tak co.
Za pravopisné hrubky, wypatlanštinu, přepsané staré vtipy, politické narážky a evidentní gumídky dávám automaticky mínus.
18:52
Tanderillas: Re: to máš fuk
Tanderillas
Výrok že drtivá většina kuřáků jsou burani ti ani vyvracet nechci, protože vidím, jak to ve skutečnosti je, tudíž s tebou pouze souhlasím.
Co se samotného kouření týče - jak říkám, když si potřebuji zapálit, odejdu někam bokem, právě abych nějakým způsobem neomezoval toho, co kouřit nechce.
A k vajglům - pokud je to ta malá popelnice, ve které je jakási výseč pro nedopalky, vyhazuji je tam. Pokud nemám k dispozici takovýto koš, nosím s sebou neustále v kapse malý vzduchotěsný popelníček, do kterého jednoduše vajgl zavřu a vložím zpět do saka.
Snažím se být tak slušný jak jen mohu být, zaměstnavatel za deset let nezjistil, že kouřím. A to jsem s ním ve styku každý den. Nechci se chvástat, ale TOHLE je podle mne slušné chování.
A za tím si teda stojím.
13:39
Zidane: Re: to máš fuk
Zidane
Ano, takhle kdyby se chovali všichni.
Za pravopisné hrubky, wypatlanštinu, přepsané staré vtipy, politické narážky a evidentní gumídky dávám automaticky mínus.
22:32
theSlayer: Re: to máš fuk
silhouette
<Teal'c> Vskutku.
I am T.H.E.S.L.A.Y.E.R. I'm bigger on the... outside. :-D
23:15
MrNoise: hmmm
silhouette
já to sem dal jen tak pro pobavení, určitě se u to ho někdo zasměje :D ani to nevypadlo z mojí pusy (nejsem holka díky bohu), ale vážně to ztratilo alespoň ten malej smysl co to mělo...
11:49
Kubiczk: Re: hmmm
Kubiczk
neřeš to..nemá to cenu ;)
v husté šťávě chuť ovocná, Kubík zdravý, Kubík chutná..

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7402 dny

Hláška #864

<Pruskanka> ahoj kachnulatko


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1937 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2241 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2592 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2797 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3012 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 6 hodinami

K hlášce #59419

Re: Těší mně, já jsem Frisbeeman

nakopnuta_sova
před 8 hodinami

K hlášce #59419

Re: Těší mně, já jsem Frisbeeman

ignotus
před 2 dny

K hlášce #59419

Re: Těší mně, já jsem Frisbeeman

ignotus
před 6 dny

K hlášce #41049

Re:

nakopnuta_sova
před 18 dny

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.