Detail hlášky #55495

<a> Dobrý večer, už 2. den nabíjím tři čtvrtě roku starou gelovou beterii, chci se zeptat, jak dlouho se musí nabíjet, celou dobu mi svítí zelená dioda charge. Prý je ta nabíječka dělaná tak, že když je baterie nabitá, tak už do ní nejde proud... Jak poznám že je nabitá ? Nechce se mi teď montovat do motorky... díkes
<b> přidělej si na nabíječku dva drátky, který si přilož na jazyk, když to zabrní, dává malej proud, když tu hubu už nezavřeš, je v prdeli baterka

Komentář: moto fórum ...

Informace o hlášce

Datum přidání: 31. 1. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: uni-hoxis (8 hlášek)
Hlasování: Draky, picis, crowley, maryjane, LucoLoss, Eslinecka, vamo, CIMBI, Santiago-san, kocird, YDraigGoch, ejdamd, Deneb, Foo_Fighter, janson, WhiteDragon, crazy_sisky 17 pro a teye, woody, Sha-a-kaa, mickelangello, Queller, Bakys7, Lahvout, perfect, darkknight, Marcus7, Altair, lerra, sparasis, speedy89, dikobraz, voda, M4rtin, Hroner, Nohiki, Celer, virusak, LosFilipos, fairman, Blejskatko, soustruh, Nevermore, Tristy, HateMePls, Sinn, suah, Funin, Tutanken, fatman, cocrhell, Svorrok, Alf, Witek, smrduty_kojot, Mysharr, Wery, Schmeeczko, Inf1n1tyy, besanek, Danny991, ivus_ka, bosorka, Harys, alaqella, Psycho_O, Mishar, Ondra_99, Zurix, Diplomat, DeathsDream, joolana, Edu, Blast, freaky_tomato, iNs3cT, CrazzYdiot, DarkAngel, Sotna[A], Kogaku, nazor, Matekiller, Nekromancer, 3Run, Fenris, Slay, MartinezZ, luciferrus, DarthOptimus, Maty991, Beledhwedh, Pista_Hufnagl, krutoslav, Cureman, Katschaba, MistrBuBak, selmi, Slim2, jimmiczek, burka, kafcak, ChuckNorris, rain, Highlander, Ella, Frisbeeman, takylama, kadibudka, kuboslav, Moskva, Nadneseny, Kakodemon, Hammer, SuPPoRTiDioTS, kuras, Krepi, lentiilka, Zidane, chachan, arain, Wolfeek, Nighters, GICaesar, ScH0ll_kIll3r, Ondruch, Wlk, machulka, Smetak, nitram1234, Traitor, wotas, zlometla, kecal_op, Cernunnos, theSlayer, Math3s, Dan, ubozak, Justice, Mania, lilo, spacak, queeny31, Ripper, nob20, joocker, w3m, werisec, SkweerookL, simply_v, paapi, huhulesny, zelvak, kbtmichal, Sed, kidli, kapoka
138 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 6,96 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

20:58
werisec: wtf
silhouette
"...už 2. den nabíjím tři čtvrtě roku..."
Co to sakra je??
Nedávám hláškám který nechápu minus jenom proto, že je nechápu. Taky byste neměli.
05:16
nk8215: Re: wtf
silhouette
Má tři čtvrtě roku starou baterii, kterou už druhým dnem nabíjí. Mimochodem, škoda, že je ta hláška proti pravidlům, docela mě pobavila :)
Wie nennt man ein um Hilfe rufendes Ferkel? Notrufsäule
18:38
werisec: Re: wtf
silhouette
děkuji za vysvětlení, už to vidím ;-)
Nedávám hláškám který nechápu minus jenom proto, že je nechápu. Taky byste neměli.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.