Detail hlášky #5725

<proxiiik> sem si vsim ze jim na sciu chybi odkaz
<proxiiik> je tu.. chci na vs, chci na ss, chci na gymnazium...
<Kuratkoo> a NSZ
<proxiiik> ale "nechci nikam" tu neni

Komentář: i scio ma sve dny :D

Informace o hlášce

Datum přidání: 7. 5. 2007
Kategorie: Hlášky
Autor: Anonym (27228 hlášek)
Hlasování: Harys, _CJ_, Acorp, love--sucks, OpaGe, loyza, Severina, Gorkil_the_goblin_king, enjay, Danik02, -TooM-, jansv, rionka, Azador, w3m, saft, Radek9, corwin_x, reep, Huge, petya, Nevermore, chylex, Se7h, wary, HollyFury, DMRaper, Pajusa, Col8B, Fatal1t, Martincz, Danol, ScOrPiOn9, Sobosss, Goues, popik34, lussydiamond, George, abouttabs, Ptolemaios, Nuwis, jainam, Mysharr, Liman, Witek, Deefik, kecal_op, Jehudo, Slay, lerra, ubozak, deemarc, grandimir, Thab, McBobr, jursmi, Bety888, Mirator, mudrc, dwander, pitufo, kojak, vexta, Inf1n1tyy, blueW200, Cinvor, barney33, zgrossl, Orlan, Tikov, Morv, Snake, tocra, Bart, Anti, kajsd, fladi, fabiocz, Cejda, DARTHPraetorian, DragoonX, genius920308, Wimpo, Pajasas, Sobi, JiMi89, kajus, Mervin, Matesss, incucu, Wauder, bkbosorka1, Tolsimir, Haja024, Taran, kollma, repley, Shadowmaster, Ondruch, krokodilova, Denebola, Trny, Mairiel, Metodej, Janca, Quzkol, jfk, Lugi, czKarlos, SkyHaven, domvala, Dejf21, Ruprecht, Beezer, soustruh, Franx, Vlk, JannBaill, rendlik, Apophis, heavymaggot, Derevin, Waco, Aya17, vasek004, hakim, herodes555, mdonaat, Richie_Pinkas, Kogaku, Hroner, Ciko, Lowky, inkara, Eveni, trainmaster, Lei, Neuromancer, Highlander, statan, JerichoBM, ruslandsm, ciakval, dohaje, freferg, hostar, PavlinII, tommander, tomzi, kancik, Hans, ladys91, Wreis, Altair, vaevictis, Metzgermeister, Dianka, jurda, praha505, Zuzabejda, Elephie, Lorandel, Marcus7, PatchmaN, BahnoCZ, Kagero, Adria, Anfy, zelvak, staccey, Dargen_Scorpio, Sejsel, Einhasad, spiderpig, Rimmoncze, czHONAN, Metis, TheReptalek, KorYi, oprs, Skay, Beerius, Elisabetha, Deianeira, Finarfin, Schade105, Allka, Cubis, Danad, despy, Kwisatz_Haderach, Kapitan, jogino, WellBloud89, krisikowa, Zelvi, brutal_revenge, Komaar, Cihak, Elgurth 426 pro a horry, killka, Piskot, Herda, Celer, Tinnarr, lilo, yannush, DMDave92, beorn, hasahm, Traitor, 3wl4k, DJ307, tristaver, zakolu, B-ree-m, Asriel, teye, crooty, freaky_tomato, X4rd4s, Mackie, kantare, albona, robdrak, smrduty_kojot, HateMePls, kuras, anezkaceska, anela, pavelnop, zax52, bukanyr, Trungsi, kbtmichal, Bartimaeus, Gego, Toblakai, MistrBuBak, Sha-a-kaa, Nikeman, Maty991, vinczenzo, TomEF, tik-tak-cz, Keeehi, aewin_cz, BearPeter, Ejmin, BMJackal, matrix17, Gasert, Moneta, olejovka, FrenkyB, kapriiik, Aelin, calexman, Stickman, psychous3, wegas, Kethryn, jezzy, Mari05, dorry, Goodlike, perfect, tobytja, Lemra, Kreveta, Vincent, piol, killercat, Milhauzz18, CarpeNoctem, Annacerv, Artcorist
154 proti
V oblíbených: ElionParker, TuzkaDruha, heavymaggot 3 uživatelé
Oblíbenost: 69,71 %
Stav: Má kladné skóre

Diskuze

18:54
LuciusMare: NSZ = NeStranní Zemědělci? :)
LuciusMare
NSZ = NeStranní Zemědělci? :)
12:18
rionka: Narodni Srovnavaci Zkousky
rionka
Narodni Srovnavaci Zkousky.
22:48
TheReptalek: tvl to je ale překvapení, pokud
TheReptalek
tvl to je ale překvapení, pokud nechce borec na "nikam" dělat zkoušky tak nevím proč hledá na sciu...
Zcela evidentně nemám smysl rpo humor. Alespoň, že mám tebe kočič... kam jdeš ty mrcho chlupatá?
05:56
nakopnuta_sova: Srandičky srandičky,
nakopnuta_sova
tuhle o tom byl i na novinkách článek, že čím dál víc "dětí" v devítce na dotaz "co chceš dělat po škole?" odpovídá "jít na úřad práce brát dávky"... a prý to bohužel neříkají jen DTO - děti trvale opálené...
The early bird may get the worm, but the second mouse gets the cheese from the trap.
12:14
CarpeNoctem: Re: Srandičky srandičky,
CarpeNoctem
Příklady táhnou, tatínku.
03:54
nakopnuta_sova: Re: Srandičky srandičky,
nakopnuta_sova
Nevím o tom, že bych měl děti.
Jakožto chlap nemůžu říct "nemám děti", protože tím, že "nemá děti" si může být jistý jen panic - a to dávno nejsem. Ale věřím, že nemám děti - počítám totiž, že by se maminka jinak ozvala o alimenty, byla by hloupá, kdyby ne.
The early bird may get the worm, but the second mouse gets the cheese from the trap.
00:36
CarpeNoctem: Re: Srandičky srandičky,
CarpeNoctem
To byla kdysi nějaká stupidní (tuším, že BESIPácká) kampaň v bedně. Myslel jsem, že bys to mohl pamatovat...
21:22
nakopnuta_sova: Re: Srandičky srandičky,
nakopnuta_sova
Narážíš na "nemyslíš, zaplatíš"?

To bylo tak pravdivé, až nějací blbani dosáhli stažení dotyčné kampaně, že prý je to příliš hnus, humus, moc krve tam... pamatuju dvě epizody.
Možná ožralí a každopádně zhulení svatebčané (před nasednutím do auta si jich pár podávalo jedno kuřivo a co si tak obvykle lidi půjčují? Sparty to nebudou...) Nevím už, jestli vjeli pod vlak, ale skončilo to ženichem sklánějícím se nad nevěstou, možná jí dával masáž srdce a hystericky řval "dejchej, lásko, dejchej!"

A druhá - matka s miminkem v náručí na manželovo "nechceš ji dát do sedačky?" odbrkla "ale vždyt je to jen kousek" a začala se ňuňat s malou. Pak záběr na to, jak to táta musel někde zahamtnout, na předním skle najednou krvavej flek, hysterickej ženskej řev, střih a záběr na pokoj v blázinci, kde ženská chovala "jakožemiminko" a furt si něco broukala.

Drsné, ale přesné. A nějakým citlivkám se to nezamlouvalo... sice je pravda, že slušný člověk tohle defakto nepotřebuje, protože zhulený nejezdí a dítě vždy dá do sedačky, ale kdyby se jedno "ne úplně hovado" poučilo a začalo se chovat zodpovědně nebo aspoň zodpovědněji, měla kampaň smysl. Ale vysvětlujte tohle citlivkám...

Má reakce byla na to "tatínku", pač jsem si to spojil se svým předchozím příspěvkem o dětech, co "chtějí jít po škole na sociálku" a vyznělo mi to, že si myslíš, že sám jsem podobná pijavice... pokud jsi to tak nemyslel, omlouvám se ;-)
The early bird may get the worm, but the second mouse gets the cheese from the trap.
21:24
nakopnuta_sova: Re: Srandičky srandičky,
nakopnuta_sova
A jinak ano. Na kondomech by se "nemyslíš, zaplatíš" náramně vyjímalo. Za pět deset minut potěšení klidně dvacet let platit, to je pěkně drahá zábava ;-)
The early bird may get the worm, but the second mouse gets the cheese from the trap.
10:35
CarpeNoctem: Re: Srandičky srandičky,
CarpeNoctem
Neee, tohle bylo v TV tak před 20 lety, ani google to nenajde. Moc si to nepamatuju, ale otec vezl haranty v autě, nadával na ostatní řidiče a haranti pak dělali bordel taky...a slogan příklady táhnou, tatínku. Jak říkám, stupidní.

Jinak mně se to nezamlouvá taky. BESIP je přesně jedna z těch "institucí", co se měly zrušit už dávno. Přínos veškerej žádnej, přispívat jim musíš, a ještě maj tu drzost se tvářit, že to nedělaj pro snadný prachy. Ale vysvětluj tohle citlivkám :-)
21:41
nakopnuta_sova: Re: Srandičky srandičky,
nakopnuta_sova
Místo BESIP jsem viděl OSA a dávalo to smysl.
Tam je vrchol, že musíš platit i za koncert, na kterém budeš hrát jen vlastní písně. O výpalném za CD, DVD, HDD a tak ani nemluvím. Za chvíli zpoplatněj i oči a uši, protože můžu něco "nedovoleně" vidět a slyšet, ne?
The early bird may get the worm, but the second mouse gets the cheese from the trap.
22:13
CarpeNoctem: Re: Srandičky srandičky,
CarpeNoctem
V principu mi přijdou obě organizace dost podobný. Žijou z cizího a nesloužej deklarovaným účelům.

OSA nostra jen "pracuje" o level výš. BESIP patří jen rozpustit, OSA i vypustit :-)

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

Quaderr
před 165 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 516 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 721 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 936 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše

While
před 1004 dny

Hláška #73908

<a> hele, kde jsi tak dlouho?


Nejnovější příspěvky

tms
před 5 dny

K hlášce #11813

Re: cely vikend som mal tazku de

nakopnuta_sova
před 6 dny

K hlášce #49829

Re: Schmeeczko 02:00

tms
před 10 dny

K hlášce #49829

Re: Schmeeczko 02:00

nakopnuta_sova
před 10 dny

K hlášce #73885

Nasty2 11:40

nakopnuta_sova
před 10 dny

K hlášce #49829

Re: Schmeeczko 02:00


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2020 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.