Detail hlášky #57384

<b> ale dal si mi osobne udaje?
<a> no ved ja neviem co o mne nevies
<b> ja viem, ale <c> nevie
<b> a datum narodenia asi neviem
<a> 19.9.1í86
<b> to je nejaky divny rok
<b> komplexny?

Informace o hlášce

Datum přidání: 13. 3. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: maves (1 hláška)
Hlasování: Schmeeczko, nicre, mmax, Jitinka, Mysharr, Lekan, GICaesar, YDraigGoch, CIMBI, theSlayer, bady, Keeehi, Croco, kafca, Niah, Lemonie, ochab 17 pro a w3m, Harys, STFU, Scr1899, HateMePls, Svorrok, Kogaku, Nevermore, wotas, Frostys, SuPPoRTiDioTS, lentiilka, Renee, Blast, nekdo88, N3mesis, Hans, chachan, MAGEman, Psycho_O, Diplomat, M4rtin, Marcus7, Sinistra, hossa, DeathsDream, iNs3cT, ivus_ka, jimmiczek, Foo_Fighter, SkyHaven, MistrBuBak, koblih99, TheFlyingman, Altair, Sha-a-kaa, Wendigo, Myrdin, Fenris, joocker, Ghormoon, Recik, Highlander, sevenjetc, Slay, mickelangello, 8laz3r, q, Sotna[A], LittleOmig, Math3s, N3r0, Pista_Hufnagl, Ripper, miloso, Inf1n1tyy, smrduty_kojot, CrazzYdiot, Petr640, Funin, alaqella, bosorka, freaky_tomato, kuras, krutoslav, Tutanken, rain, tehy, Tristy, Jitka12345, machulka, picis, scarlaxx, ubozak, Ondruch, TheCorrimation, selmi, Alf, kafcak, Frit, Katschaba, Pooka, Hammer, Eveni, Celer, soustruh, lennyd, Slim2, Smrsta, ALiEN, love--sucks, Dryasdust, Ciselnak, huhulesny, kecal_op, kapoka, nitram1234, Neuromancer, Notie, riddick09, povalec007, Danny991, SpeOp, Frisbeeman, masozravapalma, pavelnop, teye, Moskva, DarkAngel, ChuckNorris, queeny31, Derrotado, LosFilipos, MelkorNemesis, dark8472, Maty991, Wery, Mirator, Witek, CZ_StRider, Traitor, Justice, Bakys7, fatman, Lorandel, Lidulinka, paapi, Doktor, zelvak, kbtmichal, Blanch, tristaver, suah
133 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 7,20 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

22:09
w3m: kdyz se na to zpetne divam, neni...
w3m
kdyz se na to zpetne divam, neni to zas tak spatny... akorat je tam zbytecne moc radku bez pointy, takze to na tom trochu ztratilo :)
Složení příspěvku: 300g sarkasmu, 200g ironie, 15g destilovaného trollování.
02:54
Pista_Hufnagl: Patrně nějaký matematický vtip,
silhouette
Patrně nějaký matematický vtip, že?
Prznění mateřštiny neodpouštím. // A jen tak mimochodem - Blanch mi třikrát (!) podržela. Kdo z vás to může říct, pánové? Áha?
17:36
w3m: Re: Patrně nějaký matematický vt...
w3m
http://www.matweb.cz/komplexni-cisla
Složení příspěvku: 300g sarkasmu, 200g ironie, 15g destilovaného trollování.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.