Detail hlášky #57993

<Duchys> Sedim takhle v kanclu, mam padla sotva par minut. Ticho rusi pouze sumeni klimatizace, cvakani klavesnice kde sepisuji nejaky navod novackum. Ozve se nesmele zaklepani, tak zabrany do prace vykriknu "Dale!!" nikdo nevstupuje, a me dochazi, ze to asi nebude nikdo z meho teamu, kdyz do kancelare nema pristup. Tak se tedy zvednu, udelam onech 7 kroku. Rozrazim dvere, a tam manik od Security.
<Security> "Do do do dobry den pane Duchac"
<Duchys> "Zdravicko. Copak se deje?"
<Security> ‎"Vy zde budete do pul 9?"
<Duchys> "Nestras, uz mam padla, tou dobou uz budu kdovi kde. Copak?"
<Security> "Jenom jestli zhasnete az budete odchazet, ona je dneska nejaka ekologicka akce nebo co..."
<Duchys> "Jiste, vzdy zhasinam kdyz jako posledni odchazim."
<Security> "Vite, ja bych vas jinak vubec nerusil, ale ona je ta ekologicka akce..."
<Duchys> "ano, zhasnu"
<Security> "A oni prosili, aby cela budova.."
<Duchys> "Ano, zhasnu"
<Security> "Tak jestli potom..."
<Duchys> "jiste, myslim, ze uz to chapu. Zhasnu."
<Security> "Dekuji"
<Duchys> "Taky..."
<Duchys> a vracim se k sepsani tohoto incidentu... Za cely den to byla treti osoba, ktera na me promluvila :D (kdyz nepocitam zmatene telefonaty...)

Komentář: Earth Hour :D

Informace o hlášce

Datum přidání: 27. 3. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: Light (6 hlášek)
Hlasování: Kebic, Cassidy_cz, janmax, karel007, Krustiik, povalec007, MartinezZ, redog, marta 9 pro a Original, Maailmameister, Blast, Herda, sparasis, Schmeeczko, Harys, Svorrok, Maty991, hossa, Inf1n1tyy, Mania, RamsesIV, Sha-a-kaa, freaky_tomato, Draky, bosorka, lennyd, ScH0ll_kIll3r, Hammer, Traitor, smrduty_kojot, SpeOp, Ripper, picis, Celer, Meer, regg23, Moskva, Nevermore, M4rtin, Diplomat, w3m, Justice, Highlander, HateMePls, Renee, Queller, Lekan, LittleOmig, Danny991, N3r0, zivocich, vasek004, Alf, Marcus7, joocker, teplice, CIMBI, Aggie, katula7, DarkAngel, Tutanken, SLoN, Wery, Sed, Frostys, Witek, Tikov, riddick09, Recik, mmax, LosFilipos, MistrBuBak, Zapp, FoxMulder, suah, Pospec, ubozak, Foo_Fighter, zuzka2727, Bori5, SuPPoRTiDioTS, Sotna[A], sg_sysel, Tristy, Ondruch, srnka, Wris, Fenris, Sinn, DeBon, fatman, mickelangello, Bakys7, Mirator, chachan, iNs3cT, Hroner, queeny31, Deneb, alaqella, lentiilka, masozravapalma, Stevie, selmi, Altair, DeathsDream, manikmanik, SantaSatan, bradl3y, DarthOptimus, Einherjar, Eurostoxx, Santiago-san, kuras, kafcak, Frit, Krepi, YDraigGoch, Kylee, Vidlos, SkyHaven, YoSarin, cooly, frlo, ALiEN, Vendelina, Petr640, Ciselnak, machulka, 3Run, Pista_Hufnagl, srobka, nitram1234, Wlk, Ella, wegas, Keeehi, q, kecal_op, pan_Inkognito, Neuromancer, Nadneseny, ajwn, Mishar, Psycho_O, KorYi, Niah, Puni, huhulesny, Doktor, zelvak, kbtmichal, yannush, caarymary, Tceld
147 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 3,06 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

19:13
regg23: Popravdě to začalo docela zajíma...
silhouette
Popravdě to začalo docela zajímavě, ale nějak se vytratila pointa. Možná ji "Light" zapomněl dopsat.
20:23
Kebic: Byla hodina země jestli jsem spr...
silhouette
Byla hodina země jestli jsem správně pochopil ;-)
21:52
sg_sysel: Pěkná povídka. Ale ne citace
sg_sysel
Pěkná povídka. Ale ne citace.
"I love the smell of gelatine in the morning!"-Col. Bill Kilgopher, Lamercalypse Now
13:32
Pista_Hufnagl: Dobrá, je možné, že jsem se inte...
silhouette
Dobrá, je možné, že jsem se intelektuálně vysílil dvouhodinovým pobytem na operačním sále. Jinak si nedovedu vysvětlit, že smysl téhle citace mi zcela uniká.
Prznění mateřštiny neodpouštím. // A jen tak mimochodem - Blanch mi třikrát (!) podržela. Kdo z vás to může říct, pánové? Áha?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7558 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.