Detail hlášky #58084

<a> lol jsem si dnes hrál WoW Wotkl v SW jsem měl nějaké ty doručovací Questy
<a> mno a jak jsem to doručoval tak jsem se zarazil nad jedním Quest Description kde ten jeden týpek říkal
<a> ''...what will be next? You will say Deathwing is alive and attacks the city?!''
<a> docela mě to vyhaldilo když už vím co se bude dít v Catáči :P

Komentář: Jen pro WoWkaře

Informace o hlášce

Datum přidání: 29. 3. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: Honzaj (9 hlášek)
Hlasování: Mishar 1 pro a KeeperX, queeny31, Deneb, mmax, pan_Inkognito, Hroner, Svorrok, Highlander, SpeOp, screen, Inf1n1tyy, Danny991, Hammer, WaRi, Funin, Traitor, Ondruch, Original, regg23, Harys, teplice, luciferrus, Nevermore, DarkAngel, w3m, CIMBI, MistrBuBak, Maty991, Moskva, burka, Psycho_O, kecal_op, Schmeeczko, Ripper, Flyer, Ruiner, Sha-a-kaa, Bori5, tomzi, YDraigGoch, GICaesar, ubozak, nekdo88, robdrak, Witek, Araxan, LittleOmig, twr42, kafcak, Pankew, Michy49, Scr1899, snowflake, Justice, Diplomat, Dargen_Scorpio, Fenris, PavlinII, Mattcze, Math3s, ciakval, Frisbeeman, Niah, tristaver, Celer, Frostys, HateMePls, Meer, wegas, katula7, Marcus7, Keeehi, scarlaxx, Kogaku, Datel, riddick09, grgin, M4rtin, hossa, oOJoKeROo, Aggie, picis, SLoN, Mysharr, soustruh, Lida79, Mania, Zidane, Slay, freaky_tomato, MartinezZ, alaqella, Wery, SkyHaven, jogino, nitram1234, fatman, machulka, Hospodin, suah, Alf, Wreis, Recik, robbo99, Queller, mickelangello, MichalBarsfajny, Juggernaut, Sotna[A], Tojo67, Altair, Sinn, sparasis, ManSlayer, aiwi, Tutanken, Hadmen, kapoka, Neuromancer, LosFilipos, kalabpetr, lentiilka, iNs3cT, gredo, jirkaBUN, Nekromancer, bradl3y, broty, Stevie, DeathsDream, Foo_Fighter, chachan, hAssassin, q, Hajcman, DarthOptimus, smrduty_kojot, Darmy, perfect, Eurostoxx, desolator666, kocird, woski, Renee, selmi, Mackie, Frit, TheCorrimation, Tewet, Krepi, DeBon, promne, Dombie, Pista_Hufnagl, dark8472, Lothias, Matrin, N3r0, diGriz, Ctlam, doombo, redog, Katschaba, Azash, KorYi, GRIF, huhulesny, Doktor, zelvak, vizistep, kbtmichal, MegaCHLUP
172 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 0,10 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

16:50
Traitor: Ten quest na pousmání je, citace...
Traitor
Ten quest na pousmání je, citace nikoliv.
17:54
Bori5: Re: Ten quest na pousmání je, ci...
Bori5
(-) souhlasím jak s tebou, tak s komentářem, takže tato citace neprojde :)
Phn'glui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fthagn
17:05
Inf1n1tyy: mečin O
Inf1n1tyy
mečin O
Už to chtělo změnu, předchozí podpis byl ohraný.
19:27
grgin: na lamera ne
silhouette
WoW hraju .. dlouho .. a stále si myslím že to nepatří na lamera .. jako jeto dobrý, ale 90% lidí to stejně nepochopí ..
"Cizí neštěstí potěší víc než vlastní úspěch"
20:07
Zidane: Re: na lamera ne
Zidane
Přesně. Pokud je to jen pro wowkaře, proč to autor cpe sem? Kdo nehraje WoW, ten to zřejmě nepochopí. Např.co to je Catáč? Kdyby to autor dal na nějaké fórum hráčů WoW, udělal by lépe.
Za pravopisné hrubky, wypatlanštinu, přepsané staré vtipy, politické narážky a evidentní gumídky dávám automaticky mínus.
13:15
Pista_Hufnagl: Tak to pošli wowkařům. Spánemboh...
silhouette
Tak to pošli wowkařům. Spánembohem.
Prznění mateřštiny neodpouštím. // A jen tak mimochodem - Blanch mi třikrát (!) podržela. Kdo z vás to může říct, pánové? Áha?
16:35
Mermeoth: Wow jsem hrál, ale nepřijde mi n...
silhouette
Wow jsem hrál, ale nepřijde mi na tom vtipného a vůbec nechápu proč to dávat sem.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.