Detail hlášky #58527

<A> tož co škola ?
<B> ale pohoda zas sem nemohl z naší služby
<A> jakto ?
<B> celou přestávku se snažili odsunout 150kg težký učitelský skůl aby mohly otevřít tabuly a až na konci přestávky jim kdosi řekl, že ta tabula de zvednout :D
<A> toz to jo :D ste se museli valet smichy ne ?
<B> no jo ze začátku, ale pak mě napadlo, že ty vtipy o nás ajtákách začínají být nějak pravdivé

Informace o hlášce

Datum přidání: 8. 4. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: peldik (38 hlášek)
Hlasování: Ripper, DAran, Rotwajler24, maara, Wolfeek, Keeehi, Marin, Shadowmaster, Crix, pajik95, katula7, Andysik, Mysharr, jksdf, elvellon, Lida79, pavoucek, maryjane, noonick, DJ46 20 pro a krutoslav, tomzi, cocker, lerra, Aggie, Marcus7, 11wizards, romanpazout, soustruh, Nekromancer, Scr1899, Krepi, diGriz, mickelangello, bosorka, Suerte, TheCorrimation, Fenris, mmax, smrduty_kojot, scarlaxx, Moskva, Celer, Lothias, ubozak, CZ_StRider, Lidulinka, YDraigGoch, Nevermore, Maty991, Wendigo, queeny31, TommyGun, Sotna[A], theSlayer, aiwi, Frisbeeman, Niah, Schmeeczko, Kaissy, Tutanken, Deneb, HateMePls, Queller, kudli, machulka, Lahvout, Bakys7, Diplomat, Hammer, Justice, Danny991, Ondruch, tommander, SpeOp, Anyndur, Harys, Svorrok, kecal_op, Funin, crooty, t-fuse, M4rtin, Highlander, Blast, MistrBuBak, Neuromancer, Nick66, Mania, Derrotado, Renee, SkyHaven, Original, Petriik, teye, crow91, Markuus, Witek, Recik, nitram1234, Hans, Sinistra, Kogaku, zivocich, jurda, w3m, Altair, sparasis, lentiilka, srobka, jirkaBUN, melounovycukr, teplice, Math3s, frlo, ccaaggii, Sha-a-kaa, freaky_tomato, Traitor, Inf1n1tyy, suah, pk1w5, mismas, DarkAngel, matasek, mtmccox, CIMBI, Matrin, Mirator, Alf, booxly, Tristy, DeathsDream, lilo, Meer, pavelnop, Myrdin, iNs3cT, bee, q, manikmanik, tristaver, Psycho_O, twr42, selmi, chachan, hossa, Dan, Lorandel, N3r0, TheFlyingman, alaqella, KorYi, Marsian, pojir, _BB_, huhulesny, Doktor, bradl3y, Ciselnak, zelvak, caarymary, Teramon, kapoka, vizistep, kidli, Ransom, DarthOptimus, Tceld, Nufik, Nadneseny, kbtmichal, Atanono, Lookas, Klotylda, yannush, Rimmer, chernobyl, Matesss, Sed, Chosen, Fremaner, Coolak, Zelvi, Mishar, tomis, vooten, Vevoda_Wolf, CrazzYdiot, CarpeNoctem, Foxtrot, kapitan_vysocina, Edgarix, subzero, sevenjetc, SkweerookL, oprs
177 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 6,67 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

12:16
11wizards: Prvotriedny sposob, ako zabit hl...
silhouette
Prvotriedny sposob, ako zabit hlasku, tie posledne dva riadky.

- "ajťák"
13:07
YDraigGoch: Ještě lepší způsob, jak mi způso...
YDraigGoch
Ještě lepší způsob, jak mi způsobit okamžitou křivici - snažili se, aby mohly otevřít tabuly... "njn ajťáci" nemusí umět pravopis?
Love has teeth; they bite; the wounds never close. No word, no combination of words can close those lovebites.
13:38
Schmeeczko: Re: Ještě lepší způsob, jak mi z...
Schmeeczko
Tohle spíš než IT zavání debilitou...
Tepichovo písmo bývalo tučné a Zidane tu býval. Opravdu!
16:31
Witek: Ajtak na prvnim stupni zakladni
silhouette
Ajtak na prvnim stupni zakladni skoly? Ale no tak, lhat se nema :]
Šáhni si na zem, ať víš, kde skončíš.
21:53
Zidane: To jste pěkné svině, když jste n...
Zidane
To jste pěkné svině, když jste nechali dívky (když "mohly") dřít se se stolem. Anebo je tu někdo hotentot, čemuž by zase napovídalo "skůl" a "tabuly".
Za pravopisné hrubky, wypatlanštinu, přepsané staré vtipy, politické narážky a evidentní gumídky dávám automaticky mínus.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.