Detail hlášky #61009

<a> idem si čitať harryho pottera :D
<a> baryho trotera :D
<a> peryho fotera :D
<a> deryho notera :D
<a> mariho slopera :D:D
<a> tariho defera :D
<a> kraviho clotera :D:D
<a> garyho woltera :D
<a> laryho kotera :D
<a> oryho motera :D
<a> jaryho fatira :D
<a> biriho satira :D
<a> koriho latera :D
<a> a tak dalej :D
<b> a ja idem do tej sprchy :D bože nespamuj mi tu :D
<a> :D:D:D to nie ja :D to sery voter :D:D

Informace o hlášce

Datum přidání: 28. 5. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: Parplyy (3 hlášky)
Hlasování: Melian, Dzejna, Shawn94, Pajinka285 4 pro a Bakys7, booxly, formaldehyd, Mirator, Maty991, tepich, w3m, tommander, Fenris, Winters, Queller, james125, lerra, Highlander, Cassidy, HateMePls, GRIF, Hammer, Ejmin, fatman, 3niti, Witek, queeny31, TidO, Lyachtu, Elik7, alaqella, angie-metalbee, Renee, daremyth, Datel, Zuza-chan, TheCorrimation, Zidane, iNs3cT, DeathsDream, Taran, Juggernaut, _Martin_, svolo, Ripper, Frostys, vizistep, joocker, CrazzYdiot, Moskva, psykkoman, niemand, Niah, TmaSvetlo, kapoka, lilo, Lucker20, DARTHPraetorian, suah, audiotrack, melounovycukr, teye, mesie, Nevermore, Lorandel, lentiilka, Inf1n1tyy, popik34, STFU, Kogaku, Anto, Math3s, sparasis, Sotna[A], zivocich, Danny991, mickelangello, M4rtin, LittleOmig, Bolelu, MelkorNemesis, broty, LuckyStrike, huhulesny, Hajcman, Traitor, Mysharr, Harys, Nucly, Frisbeeman, t-fuse, freaky_tomato, Thor, edgar_allan, Johny--X, Croco, peanutka, Eveni, Trooper491, Meer, Dani_California, maros2710, Widzney, Markuus, wyDra, Keeehi, selmi, kanci, Error, aiwi, kecal_op, chachan, Diplomat, Psycho_O, freibo, Neuromancer, wegas, Somik, hossa, DarkAngel, bradl3y, Foo_Fighter, BerendeBracy, Hans, Sha-a-kaa, Zina, Ondruch, Scooty14, MistrBuBak, Wlk, speedy89, roll4net, magalhao, ivus_ka, PikoPirat, Altair, Alf, Edu, Kanour, Puni, bosorka, SpeOp, Vendelina, perfect, Bori5, hAssassin, Parymi, ChaniAtreides, smrduty_kojot, excimer, Sirkovnice, muhe, riddick09, ScH0ll_kIll3r, nicolai, pavelnop, frlo, nitram1234, Marcus7, ubozak, Potkanice, Yukina, Raky, Kouty, z0nt0r, wiwik, zgrossl, Wolfka, O`Neill, Schmeeczko, PinkFOX, amuska, YDraigGoch, 8laz3r, too_sick, Teramon, zelvak, NaxashiDifisine, Rimmer, kbtmichal, Sejsel
177 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 0,86 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

22:23
lerra: Ale kdeže, za to může Happy Rout...
lerra
Ale kdeže, za to může Happy Router.
Jen nevím, co je šílenější - myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
00:42
Zidane: Re: Ale kdeže, za to může Happy...
Zidane
Máš pravdu, router umožňuje připojení k internetu a tedy za tuhle rodidlovinu na lameru v tomto případě skutečně může.
Za pravopisné hrubky, wypatlanštinu, přepsané staré vtipy, politické narážky a evidentní gumídky dávám automaticky mínus.
09:20
kalmar: Re: Ale kdeže, za to může Happy
silhouette
velmi veselé
09:24
lerra: Re: Ale kdeže, za to může Happy
lerra
Já myslím, že za to může velmi nedůsledná výchova rodičů aktérů hlášky, kteří jim v tak raném věku umožní ořístup k internetu.
Jen nevím, co je šílenější - myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
10:57
lerra: Re: Ale kdeže, za to může Happy
lerra
*přístup, aby se zase nepřiživil nějaký troll.
Jen nevím, co je šílenější - myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
13:28
Zidane: Re: Ale kdeže, za to může Happy
Zidane
To si nepomůžeš, můžou ve škole a i kdyby jeden z nich měl přísné rodiče, kteří mu třeba aktivitu na internetu zakazují nebo důsledně kontrolují, není nic jednoduššího než zajít ke kamarádovi majícímu rodiče poněkud liberálnější.
Za pravopisné hrubky, wypatlanštinu, přepsané staré vtipy, politické narážky a evidentní gumídky dávám automaticky mínus.
23:05
Zidane: Za co, soudru...autoři?
Zidane
Za co, soudru...autoři?
Za pravopisné hrubky, wypatlanštinu, přepsané staré vtipy, politické narážky a evidentní gumídky dávám automaticky mínus.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.