Detail hlášky #62170

<a> Když jsem si čistil zuby tak jsem si normálně přišel ke koši
<a> a vyhodil jsem si zubní pastu... Nevíš proč?
<b> asi proto že jsi k tomu koši nepřišel speciálně...

Informace o hlášce

Datum přidání: 25. 6. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: Felror (2 hlášky)
Hlasování: NovaLee, Masetex, Eriq, beth, aiwi, Rillianxx, brokolice, kanci 8 pro a Lencus, jeza, strops, Bakys7, nonamer, Dee69, Cercly, Teramon, daremyth, Niah, HateMePls, riddick09, Sed, Mikeczcz, Suril, fatman, smrduty_kojot, NaxashiDifisine, sg_sysel, Johny--X, M4rtin, Lee, robdrak, Altair, Finarfin, DarkAngel, Renee, Rimmer, sevenjetc, chachan, Diplomat, SkyHaven, tristaver, Frostys, Winters, joocker, ciakval, duchypuchy, Danny991, Juggernaut, Svorrok, Wlk, Celer, suah, Fenris, kbtmichal, Stormy01, Shaya, kudli, Goodlike, mmax, Ondruch, frlo, Frigi, Maty991, sparasis, PikoPirat, Tikov, alaqella, krisikowa, masozravapalma, popik34, Kogaku, Ransom, Harys, voda, trepka, arxarios, Moony, miloso, Alf, Bendom, CrazzYdiot, broty, queeny31, chernobyl, unchained, Tutanken, Math3s, teerinka7, Piitr, Widzney, lerra, Keeehi, wotas, LittleOmig, tomzi, genesiss, lennyd, JackSwigert, Neuromancer, LosFilipos, PavlinII, Psycho_O, Lyachtu, Tannie, HOLAS, Lorandel, grysom, Blanch, Markuus, michelle90210, Trny, SpeOp, Elik7, DarthOptimus, lentiilka, machulka, MistrBuBak, ManSlayer, Hammer, Witek, Sotna[A], Ripper, SuPPoRTiDioTS, too_sick, DeathsDream, w3m, lilo, Myrdin, Mysharr, iNs3cT, freaky_tomato, CIMBI, Nevermore, Sidi, Zlatushiq, lukhor, kalmar, perfect, zoidbergo, mesie, teye, Deneb, Pospec_CZ, mysmff, Puni, ubozak, huhulesny, Traitor
139 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 2,78 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

12:01
NovaLee: Jo! Jednoznačně plus
NovaLee
Jo! Jednoznačně plus.
12:45
Rimmer: Re: Jo! Jednoznačně plus
Rimmer
Ty jsi ho fakt dal ? o.O
Seznam zhrzených autorů: http://www.doodle.com/vgwv5qr5qwyf9hf3
13:23
NovaLee: Re: Jo! Jednoznačně plus
NovaLee
Dala :)) Jo, byla sem to já, přiznávám se bez mučení.
12:15
Mikeczcz: Ne! Jednoznačně mínus
Mikeczcz
Ne! Jednoznačně mínus.
Když chceš blábolit, počítej s bolestí - Arnold J. Rimmer | Zidanovo snažení ve frontě budiž nám všem příkladem.
12:30
Jenne: Já to nechápu... Jsem divná já,
Jenne
Já to nechápu... Jsem divná já, nebo ta hláška?
12:36
NaxashiDifisine: Re: Já to nechápu... Jsem divná...
silhouette
Taky jsem to nechápal, a pochopení se později dostavilo, ale ne vtipnost.
Dokonalost je v detailech, síla je v jednoduchosti. Hloupý říká, co ví, moudrý ví, co říká.
17:21
Zina: Nehlasuji, protože mne to moc ne...
silhouette
Nehlasuji, protože mne to moc nepobavilo, na druhou stranu mne taky rozčiluje, když někdo neustále zdůrazňuje, že něco udělal normálně (nikoli speciálně či výjimečně) nebo že něco udělal jako (nikoli doopravdy). Takže reakce <b> se mi jako normálně docela líbí.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.