Detail hlášky #65409

<a> kde se stahují ty filmy?
<b> uloz.to
<a> co mám uložit?

Informace o hlášce

Datum přidání: 29. 10. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: Wolfka (2 hlášky)
Hlasování: pajik95, Sayuri-hime, Frankie111, PavlinII, vooten, DanBlack, Raptore, elpraga, ilyria, Jde_na_me_patek, lennyd 11 pro a chernobyl, chearius, Mysharr, Kolodej, KaseO, def84, Markuus, Rimmer, Wexlozo, HateMePls, w3m, Eveni, DivkaHromu, smrduty_kojot, kakino1991, Nevermore, While, noonick, Kawka, Ondruch, Maty991, OverdoZz, Tceld, Horacek, sheninho, Raky, queeny31, riddick09, Micha, trepka, Inf1n1tyy, xbatbat, Darmy, Lore-ley, LosFilipos, chachan, Aggie, Edu, angie-metalbee, Lee, zbysek25, Flyer, Bendom, Tirael, M4rtin, Juggernaut, Finarfin, kecal_op, Lida79, SaburaZera, cha4ser, suah, Sotna[A], Harys, steinham, Wendigo, Filek, Frostys, popik34, pavelnop, SantaSatan, izzi_cz, Eisenheim, Mat3s_, perfect, Dovi, Lord_Voltemrd, TolSinion, Tutanken, Crazy_Ivan, robbo99, CrazzYdiot, tristaver, kudli, Justice, tik-tak-cz, takylama, Notie, Diplomat, Kouty, kapoka, Cereal, Maerlyn0, LittleOmig, alexlea, emkac, Danny991, olafa, SPOK, frlo, Kogaku, Celer, Altair, Klotylda, 8laz3r, labello, tari, yannush, MartinezZ, Miguelo, Moskva, DMDave92, Radmen, Hammer, hasahm, arxarios, Hi-An, zelvak, Slim2, doupi, Lorandel, euromen, MKlein, Kriz22, barney33, Niah, Myrdin, nitram1234, Hajcman, 41_6C_65_6E_6B_61, Foo_Fighter, Universal, killercat, Alf, CIMBI, cacadore, Sha-a-kaa, wegas, Witek, grysom, czHONAN, Atanono, anezkaceska, pes502, IvcaKoudy, Cercly, crooty, sparasis, bradl3y, iNs3cT, CZ_StRider, redog, Winters, q, DreiPunkte, Ripper, Gerchan, DeathsDream, seffik, DarkAngel, Daysi, bender123, Tikov, Hroner, MistrBuBak, kbtmichal, Remetak, sliwowitz, hAssassin, DARTHPraetorian, Ellrohir, Allka, SkyHaven, Funin, Psycho_O, Neuromancer, corwin_x, selmi, kafcak, teerinka7, Snowy, alaqella, Schmeeczko, Doktor, ubozak, Somzmeteny, Vevoda_Wolf, lentiilka, Puni, mailman, Somme, Stickman, Hal9000, Darik, freaky_tomato, Somik, subzero
186 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 3,15 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

12:26
lolkoko: Prečo má prvý komentár vždy veľa...
lolkoko
Prečo má prvý komentár vždy veľa hviezdičiek?
Za citáciu dávam automaticky mínus.
12:27
Matess91: Re: Prečo má prvý komentár vždy...
Matess91
Prečo máš ten pocit? Spíše to souvisí s tím že první komentář bývá úderný, ale není to pravidlem.
"Jen dvě věci jsou nekonečné, vesmír a lidská hloupost.. s tím prvním si ovšem nejsem tak jistý" Albert Einstein
19:16
w3m: Re: Prečo má prvý komentár vždy...
w3m
1) pokud se jedná o trollování, tak je přímo pod citací, takže ta narážka mnohem lépe vynikne. Například když parafrázuje něco v citaci, tak by to u padesátého komentáře prostě nešlo, protože si v tu chvíli člověk citaci ani nepamatuje.

2) protože je první (a tak má nejdelší dobu, jakou pro něj mohou lidé hlasovat)

3) protože je první (a tak si ho nejvíce lidí přečte)
Složení příspěvku: 300g sarkasmu, 200g ironie, 15g destilovaného trollování.
23:25
lolkoko: Re: Prečo má prvý komentár vždy
lolkoko
Wow a ja som myslel že aj môj bude mať a teraz má zas druhý. :P
Za citáciu dávam automaticky mínus.
23:25
lolkoko: Re: Prečo má prvý komentár vždy
lolkoko
Teda tajne som v to dúfal. :)
Za citáciu dávam automaticky mínus.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.