Detail hlášky #657

<pepca> jak se v aj rika policku na hraci plose.. treba v clovece nezlob se, sachach atd
<pepca> ?
<e^x> policko

Komentář: #linux.cz@IRCnet

Informace o hlášce

Datum přidání: 24. 4. 2005
Kategorie: Hlášky
Autor: Anonym (27228 hlášek)
Hlasování: Harys, matasek, kecal_op, profa, chylex, MistrBuBak, fabiocz, Acorp, Jadro007, Cejda, Severina, dwander, Herda, Danik02, Radek9, Hammer, Kogaku, KrizovaN, love--sucks, saft, -TooM-, Nuwis, _CJ_, Griffon, voliminal, Martincz, Zumongar, Wery, Danol, popik34, Nevermore, Orlan, McBobr, notobi, Danny991, blueW200, ALiEN, kollma, Ptolemaios, JiMi89, DanDan, Wimpo, Denebola, zaefrim, Traitor, vexta, DragoonX, lerra, Mirator, mickell, abouttabs, soustruh, corwin_x, Frisbeeman, AMD, Ondruch, ViRPo, Sargon, 3wl4k, riwy, Joanne, Matesss, czKarlos, Sobosss, Liman, 350ztom, Eveni, Bety888, repley, Pajasas, zuzka2727, Morv, pali6, SkyHaven, kocird, Winters, zgrossl, rendlik, Wauder, Inf1n1tyy, DakuHonoo, Metodej, bosorka, zelvak, Filek, majki26, Groove, herodes555, Beezer, Lorandel, teye, tommander, Ciko, Bart, anela, Hroner, Fremaner, inkara, forceLord, PeeKay, ciakval, spiderpig, bkbosorka1, Renee, aewin_cz, Hamagen, Skoll, jantusla, vinczenzo, JerichoBM, Metzgermeister, Altair, matrix17, Goodlike, Sejsel, ScH0ll_kIll3r, Maty991, Kagero, BearPeter, Lorddreath, Finarfin, anezkaceska, Einhasad, evee, Katand, staccey, IDDQD, Stickman, Maeko, Krencl, Kwisatz_Haderach, Ruprecht, Thargas, Komunard, Danad, Kapitan, WellBloud89, Trigger, Zelvi, Elgurth, nitram1234, CrazzYdiot, Marty008cz, oprs 302 pro a wegas, s1mp1, RadekJ, Sha-a-kaa, w3m, baik, fernet, Markuus, Oris, Tinnarr, Niika69, Gorkil_the_goblin_king, DMRaper, Lemra, jerzi, DMDave92, Pajusa, chicken1, Derfight, Goues, Diplomat, petya, Highlander, tauren033, lilo, PatchmaN, Lahvout, Derevin, Mysharr, pitufo, Korialis, Witek, deemarc, Nekromancer, WarezWolf, gfhjkl, petan012, Vitekzkytek, queeny31, pavelnop, ubozak, qwertzuio, soony20, tristaver, Snake, yannush, jursmi, Joja, vasek004, gensilver47, Aspire, Taran, oboth, horry, hasahm, kuras, Judzeen, PinkFOX, CIMBI, hainalka, DJ307, HateMePls, Sh4d0W, beeeee, ladys91, kapriiik, mike2406, crooty, Mackie, Ejmin, Shawk, sirarag, Hans, albona, Asriel, Richie_Pinkas, freaky_tomato, Gego, amani, Tceld, trepka, Banan, zakolu, ilyria, kbtmichal, Shark94, Peshke, jurda, Cassidy, freferg, OpaGe, domvala, luciferrus, exefieses, smrduty_kojot, FrenkyB, TomEF, Moneta, Francys, PavlinII, freibo, Keeehi, S1mon, Milhauzz18, Gasert, Marcus7, Nikeman, codex, aalfred, calexman, Aelin, Vincent, vaevictis, praha505, zzuzi, bradl3y, scarlaxx, Alesh, bmxrichard, Loki123, Nathaka, Dargen_Scorpio, YDraigGoch, Kethryn, Deianeira, Bumerank, krpajda, Rimmoncze, brutal_revenge, KorYi, psychous3, MessY, Allka, lennyd, Trungsi, piol, Schade105, Beerius, toop, silvergold, barney33, CarpeNoctem, Bazim, mrMys, Annacerv, killercat, Artcorist, Somin
252 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 50,35 %
Stav: Má kladné skóre

Diskuze

15:10
8andrej8: ???
silhouette
vysvetli mi to niekto lebo tomu naozaj nerozumiem co je na tom vtipne
21:49
lerra: Re: ???
lerra
Pepca to chce v angličtině, ale druhá osoba to asi přehlédla podobně, jako vy.
Jen nevím, co je šílenější - myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
14:13
Azur: toto jsem teda lehce nepobral
Azur
toto jsem teda lehce nepobral
20:30
xx: vtip je v češtině vtip, že...
silhouette
vtip je v češtině vtip, že... a co je toto?
16:18
xx: já jsem se dovtípila, co má bý
silhouette
já jsem se dovtípila, co má být tím vtipným, problém je, že mi to vtipné nepřijde... ač mhouřím oči jak se dá

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.