Detail hlášky #67860

23:39:04 <operátor_XY> Dobrý den, jak vám mohu pomoci?
23:44:16 <zákazník> Dobrý den, mám tento problém: chtěl jsem změnit u domény *********.cz kontaktní údaje na majitele (mne), ale systém mi podal informaci že musím provést změnu majitele domény (ze mne na mne). tak jsem zkusil zadat jeden z vytvořených kontaktních ID do políčka nový majitel, ale dostalo se mi odpovědi, že staré ID (********) musím nejdříve převést k vám. tak jsem to provedl, to se povedlo, a opět jsem zkusil zadat žádost o změnu majitele domény - nicméně tentokrát se mi dostalo odpovědi, že v kontaktním ID ******** není uveden telefon pro zaslání SMS, a tudíž nelze v převodu pokračovat. Teď si už ale opravdu nevím rady - nevím jak mohu údaj o telefonu u ID *********** změnit, abych si mohl ten převod ze sebe na sebe potvrdit, a to i přestože je už převedený k vám a mám i ověřovací kód. Poradíte?
23:46:27 <operátor_XY> Tak prosím změnu proveďte pomocí tohoho návodu http://*********/domena-cz-zmena-majitele.html nebo si vytvořte jiný kontakt který bude mít te.č.
23:47:39 <zákazník> nový kontakt mám vytvořený. můj problém je ve starém kontaktu. musím změnit starý kontakt na nový, ale to nejde dokud ve starém není telefonní číslo
23:48:31 <operátor_XY> Ano tak změnu udělejte pomocí dokladu a notáře jak je v návodu.
23:49:30 <zákazník> jenže obě osoby jsem já sám! to opravdu mám chodit k notáři, podepsat se na stejný papír dvakrát a nechat ověřit oba podpisy, pak to poslat k vám poštou a čekat na zpracování?
23:51:07 <zákazník> kdybych to byl věděl že to bude takový problém, byl bych požádal starého registrátora o přidání telefonu po mailu, ten by to provedl na požádání po mailu obratem.
23:52:49 <zákazník> u obou ID je uvedeno moje jméno a myslím že i stejná správná adresa, takže je zjevné že oboje ID jsou moje - ty snad už ověřovat není třeba...
23:54:27 <operátor_XY> Postupujeme pouze podle požadavků nic.cz nechte si ověřit oba podpisy a nebo si vytvořte jiný kontakt.
23:55:18 <zákazník> jiný kontakt už jsem vytvořil, ale vy mne ho nenecháte přiřadit k doméně, přestože starý i nový kontakt obsahuje stejné (moje) jméno i adresu
23:55:47 <zákazník> vykašlal bych se na sjednocování těch ID, kdyby v tom starém nebyly některé údaje špatně, vedoucí ještě na starého registrátora..
23:58:18 <zákazník> obě ID jsou ve jméně i adrese shodné a potvrzují samy o sobě moji identitu, říkají že jde o jednoho a téhož člověka (mne). nevidím proto důvod, proč bych to měl ověřovat ještě u notáře.
23:59:12 <zákazník> navíc jak jsem uvedel vlastním i autentifikační kód pro ono staré ID. můj dotaz je jen, jak ho mohu upravit, když už mám potvrzení (autentifikační kód) k němu..
23:59:46 <operátor_XY> Zde je návod na změnu majitele/kontaktů u CZ domény: http://**********/domena-cz-zmena-majitele.html Pokud nemůžete využít volbu pomocí SMS použijte volbu pomocí notářsky ověřených podpisů. Nic.cz má určité požadavky na změnu údajů a ty my dodržujeme.
00:00:24 <zákazník> já mám autentifikační kód k tomu ID!
00:00:35 <zákazník> jak mohu upravit své ID?
00:01:05 <operátor_XY> Postupujte dle návodu na odkazu co jsem Vám poslal.
00:01:54 <zákazník> to je návod na převod majitele domény. já neřeším změnu majitele domény, ale to, jak mohu upravit své ID, k němuž mám autentifikační kód..
00:03:23 <operátor_XY> Nevím co považujete za své ""ID"" myslíte kontakt u domény?
00:03:46 <zákazník> identifikátor vlasníka domény
00:04:05 <zákazník> konkrétně zní ***********
00:04:37 <zákazník> když ho rozkliknete, je to balíček informací o mně - moje jméno, moje fyzická adresa, e-mail..
00:05:41 <zákazník> ve své administraci to nazýváte "ID kontaktu", proto jsem to tak nazval i já.
00:07:18 <operátor_XY> https://************
00:07:27 <zákazník> už to nemusíte řešit, právě jsem přišel na to jak to vyřešit i bez vás
00:08:24 <operátor_XY> Přeji Vám pěkný den, na shledanou.

Komentář: ...ani si nenechal vysvětlit jaké bylo to řešení. myslím že ho to hluboce nezajímalo. ...vypnul mi totiž chat i přesto že jsem mu ještě psal poslední větu - což se v chatu zobrazuje, že ten druhý píše...

Informace o hlášce

Datum přidání: 29. 3. 2012
Kategorie: Hlášky
Autor: serafim (1 hláška)
Hlasování: Frankie111, takylama, FrenkyB, nwkt, zgrossl, Ciselnak, luciferrus, clair3124, DAran, Hi-An, Crazy_Ivan, ajwn 12 pro a Sed, robbo99, trainmaster, Michi, toop, HateMePls, smrduty_kojot, Moskva, kecal_op, vasek004, kapriiik, frlo, miloso, zelvak, chernobyl, bubhak, popik34, wegas, scarlaxx, Ejmin, indigomejor, Remetak, Zuza-chan, Chosen, Sha-a-kaa, jing-jang, Atanono, DanDan, LosFilipos, 8laz3r, hanule7, soustruh, Yukina, yannush, bratix, Schade105, Blast, Dx, Niah, Tannie, Altair, Kriz22, cacadore, Diplomat, vilg, Tceld, M4rtin, BlastFX, Dyfer, beeeee, Somme, cha4ser, emkac, TolSinion, Witek, darkknight, Hammer, ReadyHC, angie-metalbee, Schmeeczko, razden, Lee, Justice, Lorandel, Matesss, ZdenekH123, Marcus7, Ondruch, DrBrain, broty, Alf, Finarfin, Coolak, Rimmer, tik-tak-cz, pojir, Daysi, Juggernaut, Scr1899, PavlinII, Brambor, Mishar, SPOK, Ripper, Micha, Rukof, Elephie, Keeehi, darebak464, Najte, tomzi, GICaesar, CrazzYdiot, MistrBuBak, tristaver, majlos91, Harys, freaky_tomato, Foo_Fighter, alaqella, Markuus, KaseO, nitram1234, kbtmichal, STFU, WaRi, sliwowitz, wotas, Rocker-Tialk, queeny31, Ellrohir, Ghulas, dodanek, kurzatko, S1mon, DarkAngel, riddick09, Rillana, sparasis, zuzka2727, Dovi, arxarios, izzi_cz, MartinezZ, Petr640, Notie, DarthOptimus, Rudla, steinham, Cejda, Suerte, Hamagen, rewo, ubozak, codex, hmmc, Kolouch, sevenjetc, Bendom, SmallMongoose, Einherjar, ErrorJoe, kuras, chachan, doombo, MistX, Eurostoxx, Inf1n1tyy, bradl3y, Maty991, t-fuse, vinczenzo, vizistep, Winters, Herda, Cercly, kidli, Zelvi, Neuromancer, WolfCZ, peanutka, peca, Eveni, Jeeloo, Universal, krutoslav, ALiEN, Piskvor, Blanch, def84, lerra, Kogaku, Puni, GRIF, Somzmeteny, Feenix, genevieve, Marsian, MessY, suah
180 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 3,61 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

16:53
Sed: Vtip má být jako ten komentář? P...
Sed
Vtip má být jako ten komentář? Proč by si měl nechat vysvětlit, jaké bylo to řešení? Prostě jsi to vyřešil, tak jsi to vyřešil, nás to nezajímá, jeho taky ne.
Kappa
16:54
jumbee: Re: Vtip má být jako ten komentá...
jumbee
Tys to přečetl celý? *tlesk* *tlesk* *tlesk*
16:57
Michi: tldr -
Michi
too long, DID read it anyway, pointa neprisla
Hey! Bite my shiny metal ass!
13:15
Doktor: Re: tldr -
Doktor
Good guy Greg approves.
Jmenuji se Tohel, Doktor Tohel a nosím query proklatě nízko
17:29
Lukas63: tl;dr
Lukas63
tl;dr
Jsem pracovala v lese jako pěstební dělnice.
17:58
hanule7: To, že jsou shodné jména a adres...
silhouette
To, že jsou shodné jména a adresy znamená, že se jedná o tutéž osobu? Zajímavé... V tom případě nechápu, proč já musela podstatnou část svého života vysvětlovat, že i přesto, že se má matka jmenovala stejně jako já a měla trvalé bydliště jako já, tak přesto nebyla já, protože podle tebe evidentně byla. Achjo, tolik zbytečného vysvětlování a vlastně bylo k ničemu...
18:33
Kriz22: Re: To, že jsou shodné jména a a...
Kriz22
Člověk by čekal, že tvá matka se jmenuje hanule6
18:37
hanule7: Re: To, že jsou shodné jména a a...
silhouette
Pěkné:) To by mě nenapadlo.
02:41
arxarios: Re: To, že jsou shodné jména a a...
arxarios
no, to ja mam s otcom, resp. ked Greci vyzaduju meno otca, ktore sa u nas nas na obcianskom a pase neuvadza a ked im ho vravim, tak vzdy na mna, ze otcove meno, nie moje... u nich je tradicia, ze prvorodeny syn ma meno po matkinom otcovi, druhy po otcovom otcovi, treti lubovolne... preto maju vela Jorgov, Kostov, Nikov...
Facebook je jedine miesto, kde 2016 - 1979 je menej ako 13 a preto mi zrusili ucet!
15:00
peanutka: Re: To, že jsou shodné jména a a...
peanutka
Už jste někdy letěli do Egypta stylem; Jé, my nemáme letenku, my mysleli, že se někdo spletl a to jméno napsal dvakrát. Jé, my máme jenom tři postele pro čtyři lidi, my mysleli, že se někdo spletl. Jé, my .... Grrr.
Pobody's nerfect.
02:34
arxarios: Re: To, že jsou shodné jména a a...
arxarios
to nastastie nie :) A ako to dopadlo s tou letenkou?
Facebook je jedine miesto, kde 2016 - 1979 je menej ako 13 a preto mi zrusili ucet!
17:51
peanutka: Re: To, že jsou shodné jména a a...
peanutka
Měli volný místo a vyřešili jsme to hned na místě, protože měli napočítaná místa na počet od cestovky, ale nikoho nenapadlo, že jim to jaksi nevychází... co už.
Pobody's nerfect.
02:41
arxarios: Re: To, že jsou shodné jména a a...
arxarios
:)
Facebook je jedine miesto, kde 2016 - 1979 je menej ako 13 a preto mi zrusili ucet!
18:08
yannush: uuurčite to budem čitať. určite
yannush
uuurčite to budem čitať. určite. :D
Normální zeď se snad čte v lahváčové sušence? O tom silně telefonuji. [the_domingo]
19:05
BlastFX: Nečtěte to, nestojí to za to
BlastFX
Nečtěte to, nestojí to za to.
I believe in power of Windows Vista.
19:13
Tceld: Re: Nečtěte to, nestojí to za to...
silhouette
Děkuji. :-)
Nemám vzory - jen jsem o 10 let mladší verze Harveyho Spectera...
20:51
Micha: Re: Nečtěte to, nestojí to za to...
Micha
A nedám si říct a nedám a nedám ...
"Uvědomte si, že jestli jste paranoidní, ještě to neznamená, že vás nikdo nesleduje ..."
23:25
zgrossl: No a jak jsi to teda vyřešil? To...
silhouette
No a jak jsi to teda vyřešil? To hlavní jsem se nedozvěděl... ale odhaduji, že ten četník mu ji zabalil a usek!
Miluju absurdní humor...
23:33
kurzatko: Re: No a jak jsi to teda vyřešil...
kurzatko
CÓÓÓ?
09:12
sevenjetc: To není vtipný, to je smutný jak...
sevenjetc
To není vtipný, to je smutný jak vodafone samoobsluha...
Wibbly-wobbly, timey-wimey.
14:27
Feenix: Tak jo , kdo to přečte a napíše
Feenix
Tak jo , kdo to přečte a napíše recenzi?
My + requirements are too damn high !
23:18
hemmond: Re: Tak jo , kdo to přečte a nap...
silhouette
Recenze: Blbost, nemá cenu číst. Pointa není, je to dlouhé a nudné. 0/10 bodů - ODPAD (tzn frontový standard).
If it's change in you, then the world is changing too.

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

Beezer
před 22 dny

Hláška #73973

<Neta> du odeslat boty

smudlmachka
před 321 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 626 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 977 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 1182 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 8 dny

K hlášce #50314

Araoth 01:43

nakopnuta_sova
před 12 dny

K hlášce #29240

Re: To vadí?

nakopnuta_sova
před 16 dny

K hlášce #65670

Re: Aspoň že ví, co je to antiv

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #73973

Re: Tohle vypadá na schválenou h

donny
před 16 dny

K hlášce #73973

Re: Tohle vypadá na schválenou h


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2021 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.