Detail hlášky #71803

-!- a changed the topic of #místnost to: Formát titulků
<a> Docela bych doporučila dávat titulky ve formátu SRT nebo SMI, spíš SRT, ten ASS mi dva playery nevzaly.
<b> ale zase ASS můžeš aji bozicovat ruzně.. dělat barevný atd...
<b> a má větší znakovou podporu
<b> a je všeobecně rozšířenější pro anime..
<b> VLC to přečte..
<a> VLC, a co lidi s GOMem, KMplayerem, Media playerem?
<b> Jsou idioti... říkám... lidi co se koukají na anime s titulky určitě nemají přehravač co nepodporuje nejrozšířenější formát titulků pro anime ... -.-"
<a> You sure?
<b> ano... Jako pokud jsi otaku co se kouká na anime tak stejně většina titulků je bud hardsub či .ass takže víš že sračky tipu GOM či KMP ten formát neotevřou
<a> Většinu anime jsem potkala ve formátu SMI, ale fajn. Jinak, mě se to líbilo, chci další díl, kdy bude?
<b> SAMI nepodporuje pozicování titulků a je náročnější na výrobu i pamět..
<a> Tak už to přestaňmě řešit, <b> . Jen jsem podala návrh, s ass jsem se setkala jen párkrát. Hlavní je, že to mají pěkně udělané. Calm fucking down.
<b> Notaaak <a> !! Já se chci hádat... Pojď
<a> Okay. <b> , uvědom si, že lidi jsou hloupí, většina z nich používá Media Player a je ještě ráda, uvědom si, kolik je na světě uživatelů IE (I když IE je teď prý momentálně nejlepší prohléžeč, don't fuckin' know), takže nějaký ASS, to si budou říkat FTW. SRT je lepší, navíc, na co jsou ti barvičky!
<b> Co barvičky! <a> ! Chápej že nejde tak o barvičky ale o pozicování těch titulků a jazykovou podporu!! Bohaaa.. U .ASS můžeš dat překlad přes třeba ceduli co je v pravém středu obrazovky na hajzlu nápis Dívky... Kdyby to tam nešlo dát tak by lidi nepochopily ten vtip
<a> Mě tak asi zajímá nápis dívky na hajzlech, i když někde je to důležité, když nevíš, co je postava za pohlaví... ale někde tě můžou vytrollit a dát jí její vlastní WC, jak už se mi to párkrát stalo. To je sice krásné, ale zdá se, že ass faká jen v tom jebnutém VLC a z nějakého důvodu občas nepodporuje SRT, SMI a další titulky. Nevím proč, ale občas to nefachá. No jo, chápu, jazyková podpora, barvičky, pozicování, copak to nemají i jiný formáty titulků? Takové, co jdou spustit i jinde, než jen na VLC?
<b> Citace wikipedie "This subtitle format is frequently used in anime fansubs, either to overlay subtitles onto video while it is being encoded (hardsubbing), or to store subtitle data alongside video data in a Matroska (MKV) container (softsubbing). Hardsubbing is irreversible but does not require VSFilter or other special resources for playback. Softsubbing allows the end user to choose whether subtitles will be displayed, and makes it possible to include multiple subtitle streams in the same video file.""There are many freeware and open source subtitling applications that support the SSA format."ale pokud chceš kompatibilitu se všema tak at se to udělá jako hardsub Nebo jen soubor co to bude vypysovat jako příkazovou řádku... pro ty nejvíce zaostale Otaku-nerdy.... Naco vidět video.. stačí text..
<a> Ježíši ty to vidíš... fajn, jdu používat nepravděpodobné smyšlené důvody, aby tato hádka mohla pokračovat... a co chod vesmíru, co? CO CHOD VESMÍRU, <b> ? Jak se s tím vyrovná, no řekni, řekni!
<b> Chod vesmíru je založen na titulcích formátu .ass!!§ Bože <a> ty jsi tak blbá!!! To si nebyla na na vesmírné poradě kde se probíralo na jakých titulcích pojede alternativní řeč např. marklarů z planety MSC-666? Zvolil se formát .ass ať se jim to může umístit na prdel.... Vždyt to je logické proto .ass ..... V tom je ten vtip... Ach jo vi lidi jste fakt zabednění... Vyhladit vás... Raději se odstěhuji na svou domovskou černou díru... Můj baráček 5km od horizontu událostí potřebuje nějáké rekonstrukce..
<a> BLBÁ. BLBÁ. AŤ SHOŘÍ TVÁ DOMOVSKÁ PLANETA, BÍDNÝ ČERVE. Samozřejmě, že jsem tam byla, jenže když došlo na pasáž od zadcích, začali hovořit malkaři a ty já fakt nemám ráda, jestli jsi nezapomněl, neopomenou svoji přednášku okořenit hodnotnou dávkou všemožných plynů, takže většinu trávím přednášku s helmou na hlavě a přes to se docela blbě poslouchá, slyšela jsem něco o ASS, ale vzhledem k tomu, že se posléze plácli navzájem přes zadek (Kdo měl vědět, že je to jejich pozdrav velkolepému lidu?) ´, považovala jsem to za další homosexuální výstřednost, ostatně jako vždy z jejich strany (Kdo měl vědět, že takto vyjadřují své nadšení?!), wa nepovažovala jsem za nutné poslouchat. A lidi? Děláš, jako bys nevěděl, žee jsem Legendarianka Má planeta se nachází poměrně blízko té tvé černé díry. Která mimochodem v noci divně růžově světélkuje.
<b> Kur*a ona fakt světélkuje? A dohajz*u Jinbgisdn! ufihud! diuf! (nadávky poznamka redakce) Můj Jfufnaf (poz. red. něco jako pozemský pes smíchán s hadem a atomovkou) je nachystán na páření.... Jeeej má zbraň hromadného ničení..... *ďábelský smích* Lidé třeste se! Jinak ano přiznávám že malkaři se občas chovají trochu jak se říká na zemi "přitepleně", ale to je hlavně tím že jejich "mozek" má něco kolem 1.42×10^32 kelvinů takže jejich mozek přechází do stavu mimo vesmírné chápání. Nebuď takový intergalaktický/vesmírný rasista... tím že si dáváš helmu projevuješ největší neúctu.... Jsem nucen tě nahlásit a požadovat tvé vyhoštění z tohoto vesmíru
<a> Zvláštní, že vesmír stvořil něco, co sám nechápe... což nemění nic na tom, že se chovají jako buzíci a s těmi jejich hmyzími hlavami a nemožností poznání pohlaví to vypadá vážně nepatřičně, takže mě něco říkej o projevení neúcty. A já si můžu být sakra rasista a tobě to může být i tři! A proti vyhoštění z tohoto vesmíru mám boží imunitu založenou na konstatování existence a neexistence Boha či křečka, takže fuck off. A helma je můj národní symbol, tudíž je to spíš projevení vlastenectví, než neúcty na nějakém sněmu.A kolikrát ti mám říct, že nejsem člověk. Jsem Legendarian! U nás uznáváme jablečnou šťávu a kafe se skořicí. A ticho, nebo mezigalaktickému sněmu nahlásím nukleární aktivitu tvé zlotřilé šelmy, víš, že Jfufnafové se už staletí nesmí chovat v zajetí ale jen na jejich planetě ve volné přírodě mezi vulkány.
<b> To jsi zase chyběla nebo měla helmu?? !!!!!! Dostal jsem povolenku od Mezigalaktického sněmu nebot prostředí u černé díry je vhodné pro záchranu druhu. A neboť jsou už skoro vyhynulí tak se na tom musí pracovat. A tvé projevy vlastenectvý jsou na půdě Mezigalaktickéhosněmu protizákone podle §584.5.2 z roku 54 před vzniknutím nesmíru praštěním do hlavy velke reflumkarlxsavy růžovým meteoritem z galaxie FUCk-54684-COCK .... Takže ti jakožto 35 člen mezigalktického sněmu dávám výstrahu.. Bud přestaneš používat helmu na jednáních sněmu, a nebo budeš vystřelena do Červí díry do času -85 před vzniknutím velké říjozaříjokvětnové katastrofy po zjištění že Miley-Nuglab Cyrus je oboupohlavní bezpohlavník..!!
<a> Proti Boží imunitě může akorát výtrus z konečníku! Je totiž Boží! je dána od božského sněmu a ten je daleko víc než ten ubohoučký sněm, ke kterému oficiálně oba patříme. Imunita mi byla udělena, jelikož Legendariané jsou rovněž vyhynulý druh a jsou ve vesmíru velmi vážení pro jejich čestnost a inteligenci. (Nepochází z FUCk-54684-COCK náhodou Polách? A nesousedí ta galaxie s galaxií SUCk-35846-DICK, kde žije Škarpa?) Ty mi sice můžeš dát výstrahu, ale vyhostit mě může pouze celé členství, a věřím, že z celého 325.000.256.003.026 členství mě nevyhostí ani polovina. (Říjozáříjokvětnová katastrofa je nic oproti letnopadalistoprosincojarní nadělení kdy bylo zjištěno, že Justin Geroad Asasum H3506 Bieber je bezpohlavní android z planety FUCk-65289-ASS, právě od markalů, zpívající na playback, což způsobilo několik hromadných sebevražd a vymizení Beliebers, což zvýšilo inteligenční kapacitu Země o několik desítek tisíc a napomohlo vyřešení globalizačního problému.) Jfufnafové v přítomnosti Černých děr vybuchují, to se ti chudáci na Mezigalaktickém sněmu vůbec nic neučili? Kde v tu chvíli byl mezidruhový analytik třetího stupně sféry DeltaGamaHajzlOmega? Zase někde lítal? Já toho ptáka jednou zabiju, aaah, jako předsedkyně v mezidruhové komisi TI DÁVÁM VÝSTRAHU, i přes udělení povolení se zakazuje chovat Jfufnafy v přítomnosti černých děr neb způsobují nukleární destrukci přilehlých objektů. Svého Jfufnafa si nech... ale najdi mu jiné působiště, třeba na planetě OddaGama-38645-Delta, kde tuším žije tvá přítelkyně, tam mají poměrně vhodné prostřední, popřípadě se mu odborníci z OddaGama-38645-Delta dokáží přizpůsobit.

Komentář: Pokec o (nevhodnosti) titulků formátu .ass pro překlad anime

Informace o hlášce

Datum přidání: 17. 10. 2013
Kategorie: Hlášky
Autor: Cajme (1 hláška)
Hlasování: Precho, Hanach80, konohamaru44, zugda 4 pro a matrix17, Maty991, Cercly, mala_mys, anezkaceska, Juggernaut, Rupreecht, cylindr, mickjack, bosorka, hater, oprs, Blast, K-NinetyNine, Clarence, Mermeoth, elopin, Ondruch, strops, Sousuke_, wegas, Ghool, kbtmichal, kabul, emkac, bender123, Mishar, Apophis, honeybw, Hal9000, SkyHaven, togi, majlos91, Atanono, Komunard, Schmeeczko, Kontrash, Dovi, pocitujlasku, WellBloud89, piol, Chosen, Rocker-Tialk, Hammer, Flad, Kolouch, bady, suah, Beerius, Chopper911, hmmc, krutoslav, Alf, Moskva, sevenjetc, RamsesIV, razden, andro564, Wabbit, Pooka, chachan, Rimmer, logout, Imzadi, Bendom, freaky_tomato, hasa, Sed, naituf, uSmlJn, ErrorJoe, Altair, izzi_cz, SmallMongoose, Bellatrix, Stickman, JanW, Krokodyl, hanes87, Markuus, TidO, Kwisatz_Haderach, Dyfer, Coolak, CarpeNoctem, MessY, Wlk, Najte, Petrnka, hafi, crooty, jiripudil, tristaver, Nikeman, peanutka, Finarfin, Dx, lennyd, vasek004, angie-metalbee, nwkt, Vevoda_Wolf, Ripper, speedy89, steinham, noeight, Somik, zgrossl, HateMePls, Marcus7, PHiLiPZ, arxarios, HOLAS, While, incucu, MartinezZ, Annacerv, Foo_Fighter, jackob183, Martinus, zelvak, Niah, lilo, vinczenzo, Jozxyqk, Kogaku, pavelnop, GRIF, Blanch, carmine11, Puni, Nevermore, JerichoBM, Witek, killercat
135 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 1,12 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

22:26
nasty: tak to me fakt zajima. najde se
nasty
tak to me fakt zajima. najde se nekdo, kdo to docte do konce? at se prihlasi, dostane frtana.
nasty (představte si to psacím písmem)
08:56
deWolf: Re: tak to me fakt zajima. najde...
deWolf
Chtěl jsem si vydělat frťana, ale asi si ho radši zaplatim sám.
Lupus in fabula
13:00
naituf: Re: tak to me fakt zajima. najde...
silhouette
Přestalo mě to bavit u "BLBÁ. BLBÁ. AŤ SHOŘÍ TVÁ DOMOVSKÁ PLANETA, BÍDNÝ ČERVE."
Žádnou vtipnou hlášku nemám. A třeba ani mít nebudu... No a?
22:26
mala_mys: Kdyby se nasel nejaky dobrovolni...
mala_mys
Kdyby se nasel nejaky dobrovolnik, co to precte, a kdyby dosel k zaveru, ze se prave zbytecne nepripravil o 5 minut zivota, tak dejte vedet. Dekuju.
23:14
Annacerv: Re: Kdyby se nasel nejaky dobrov...
silhouette
Já jdu do diskuze, abych si přečetla, jestli to má cenu číst, a tady jenom stejná žádost...
19:56
Chazzy1: Re: Kdyby se nasel nejaky dobrov...
silhouette
Přeně to samý jsem udělal taky:DD
13:04
Blanch: Re: Kdyby se nasel nejaky dobrov...
Blanch
Nápodobně :D
Holt vzdejme hold Zidanemu! | *IRONÍK*
22:28
nasty: a mimochodem, pozicovat samozrej...
nasty
a mimochodem, pozicovat samozrejme umi i srt.
nasty (představte si to psacím písmem)
23:04
HolluB: Re: a mimochodem, pozicovat samo...
HolluB
a kmp umi ass(i všechny ostatni přípony).
Ja být zlý a ukrutný vládce ponožek.
22:56
K-NinetyNine: NECITAT! YOU HAVE BEEN WARNED
K-NinetyNine
info pre B - Marklari nepochadzaju z planety MSC-666 ale z planety Marklar.
info pre A - ak patris k vyhynutemu druhu, znamena to ze si mrtvy (vsetci z tvojho druhu su mrtvi) a teda tvoja autorita v medzigalaktickom sneme je nulova.

info pre ostatnych - NECITAT!!! rovno mozete dat minus.
ale v skratke: kecaju o medzigalaktickom sneme (ktoreho sa ucastnia) a vymyslaju si pri tom nazvy druhov/planet/galaxii tak, ze udru hlavou o klavesnicu (asi to je dovod ze vedu tak stupidnu diskusiu).

info pre kazdeho kto to chce citat napriek upozorneniu: YOU HAVE BEEN WARNED!!!
Ide webmaster vo vlaku a počuje: <td></td><td></td><td></td>
01:06
honeybw: Re: NECITAT! YOU HAVE BEEN WARNE...
honeybw
Díky milionkrát, tento dobrý skutek ti nikdy nebude zapomenut!
07:57
Precho: Re: NECITAT! YOU HAVE BEEN WARNE...
silhouette
Musím nesouhlasit.

Možná se člověk z hlášky nerozesměje na celé kolo, ale je vtipná a spontální ;-).
Pro ty, kterým se to nechce číst: když už brouzdáme po lameru, tak evidentně nemáme nic lepšího na práci. Každý máme jiný smysl pro humor, nenechte za sebe rozhodovat něakou náhodnou osobu, myslete za sebe ;-).
You can run but never hide....
08:00
himself: Re: NECITAT! YOU HAVE BEEN WARNE...
silhouette
Spontální?
Toto je podpis
20:49
arxarios: Re: NECITAT! YOU HAVE BEEN WARNE...
arxarios
som myslel, zesi autor. Ano, nemam co robit (zakaznici jedia, maju vsetko, kopem sa odnudy do zadku, ale toto je dost dlhe na to, aby som riskol, zeto bude blbost.)
Facebook je jedine miesto, kde 2016 - 1979 je menej ako 13 a preto mi zrusili ucet!
10:11
nasty: Re: NECITAT! YOU HAVE BEEN WARNE...
nasty
das si frtana?
nasty (představte si to psacím písmem)
00:10
Zvedavec1: Too Long, Didn't Read
silhouette
TL;DR
00:18
stopkins: Komentář
silhouette
U téhle hlášky je komentář skutečně důležitý, protože pokud se najde někdo kdo to bude celé číst, tak na konci debaty o hov.. eh o ničem, už nebude tušit co bylo na začátku.
Vítejte v ČR, posvátné zvíře je zde vůl, několik jich tu dokonce i vládne.
10:11
krutoslav: Slohovka
krutoslav
Slohovka.
Tyhle stránky mě baví, díky za ně :)
11:10
bvak: Přečetl jsem to. Plus nedám, zas...
bvak
Přečetl jsem to. Plus nedám, zas tak mě to nepobavilo, ale není to trapná volovina jako většina ostatní fronty, je to akorát poněkud potrhlé a na konci by to chtělo silnější pointu.
COITO ERGO CUNT
14:18
Satan__666: Pismenka
silhouette
Stejně vás všechny nejvíc štve, že je to dlouhé (říká se tomu lenost).
Pokuď vás to nebaví číst, tak to nehodnoťte. Hodnocení povinné není. Přečtení před hodnocením je, minimálně, korektní. To vzkazuji mj., i K-NinetyNine.
To však neznamená, že si nenechám rád u dlouhých citací poradit, jestli to stojí za přečtení.
Kdybys začal opici krmit a dal jí tablet, nikdy ze stromu nesleze.
14:28
nasty: Re: Pismenka
nasty
vychazis z predpokladu, ze jsme to nedocetlil kvuli delce. ten predpoklad je mylny. ja osobne to nedocetl kvuli tomu, ze mi to prislo blbejsi a blbejsi kazdou dalsi roubovanou vetou. muj nazor. moje minus.
nasty (představte si to psacím písmem)
18:03
Satan__666: Re: Pismenka
silhouette
Ti, co nedočetli mě netrápí – jen ti, co ani nezačali (a přesto hodnotili).
Kdybys začal opici krmit a dal jí tablet, nikdy ze stromu nesleze.
12:13
Satan__666: Re: Pismenka
silhouette
Vlastně jsem se zmýlil - obecně, je potřeba znát vše, pokud chci hodnotit. Pokud nechci číst, nemusím ani hodnotit. Občas se to dá poznat dřív, ale rozhodně se to nedá dát jako pravidlo.
Kdybys začal opici krmit a dal jí tablet, nikdy ze stromu nesleze.
20:51
arxarios: Re: Pismenka
arxarios
no dobre, presvedcil si ma, precital som prvych 12 riadkov. Tu maju byt hlasky, nie slohve prace, kde snadniekdeku koncu je naznak vtipu. Nie, je to na minus.
Facebook je jedine miesto, kde 2016 - 1979 je menej ako 13 a preto mi zrusili ucet!
21:42
sg_sysel: Re: Pismenka
sg_sysel
Snadniekdeku... snadniekdeku... to je v Rumunsku?
"I love the smell of gelatine in the morning!"-Col. Bill Kilgopher, Lamercalypse Now
21:56
arxarios: Re: Pismenka
arxarios
nie, v Grecku a klavesnica ma trochu problem s medzernikom. *snad niekde ku koncu (=snad nekde ke konci)
Facebook je jedine miesto, kde 2016 - 1979 je menej ako 13 a preto mi zrusili ucet!
23:58
sg_sysel: Re: Pismenka
sg_sysel
Jasně, jen se mi líbilo, jak to zní;)
"I love the smell of gelatine in the morning!"-Col. Bill Kilgopher, Lamercalypse Now

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 618 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 923 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 1274 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 1479 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 1694 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 3 dny

K hlášce #73885

Re: While 21:07

nakopnuta_sova
před 3 dny

K hlášce #73885

mrkvička 01:33

nakopnuta_sova
před 3 dny

K hlášce #54755

Re: Bože!

nakopnuta_sova
před 13 dny

K hlášce #23223

Re: Za 2 min co klikam na náhodn

nakopnuta_sova
před 13 dny

K hlášce #23223

Re: Za 2 min co klikam na náhodn


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2022 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.