Detail hlášky #71978

<a> právě jsem byl svědkem něčeho tak zbytečnýho, že i ořezávání špejlí má větší smysl
<b> to jsem zvědavej
<a> abysme líp mluvili s klientem, tak se učíme správně dýchat a děláme cvičení kde se nadechneš a s výdechem říkáš ÚÓÁÉÍ, a aby nám to líp šlo tak ty samohlásky ukazujeme znakovou řečí
<b> no to je hodně zbytečný
<a> ne to není všechno. Máme tam jednu skoro úplně slepou holku a ta se taky musela učit znakovou řeč a to považuju za vrchol zbytečnosti
<b> uplně vidím jak tam ten hluchej klient přijde a začne znakovou řečí na tu skoroslepou jenže ona ho neuvidí, ale on nebude moct nijak zakřičet, aby na sebe upozornil
<a> a jestli toho klienta nenapadlo bouchnout do stolu, tak tam sedí dodnes

Informace o hlášce

Datum přidání: 13. 11. 2013
Kategorie: Hlášky
Autor: phoenixxx (11 hlášek)
Hlasování: Annacerv, kudli, Alf, Komunard, Foxtrot, Kolouch, smejdy, HolluB, coolio, Chopper911, Bellatrix, konohamaru44, Nechic, cooly, Schade105, Natsumii, Martinus, mdonaat, Witek, mrMys 20 pro a Lorandel, Hombre, vasek004, Xendrra, freaky_tomato, JanW, kbtmichal, soustruh, Edu, arxarios, Dovi, kapoka, TheFlyingman, HateMePls, Aelin, Schmeeczko, Koriss, Dx, bender123, Somik, pute, Hal9000, Kontrash, Apophis, mrmyshma, Altair, Atanono, suah, peanutka, rain, majlos91, Slim2, carmine11, hmmc, subzero, WellBloud89, tualka, vinczenzo, hasa, Dyfer, Toblakai, While, izzi_cz, razden, ladys91, tristaver, Correy, Sed, Pooka, Hammer, Stickman, Flad, Bzaba, jeffsos, piol, Sousuke_, incucu, Rupreecht, CindyChambell, steinham, ErrorJoe, Brambor, Maty991, xkox, chachan, wegas, krutoslav, SkyHaven, CarpeNoctem, krpajda, albona, uSmlJn, Vevoda_Wolf, togi, Ripper, sevenjetc, Crazy_Ivan, Darik, Zelvi, crooty, kapriiik, fatman, Moskva, bosorka, lennyd, Metzgermeister, vooten, hanes87, honeybw, barney33, matrix17, mala_mys, CrazzYdiot, SmallMongoose, Najte, Cercly, ilyria, Imzadi, cylindr, Neuromancer, K-NinetyNine, MessY, ric4rd, zuzka2727, teye, Chosen, Coolak, Komaar, Markuus, Kogaku, zelvak, Beerius, Jozxyqk, shine, Puni, JerichoBM, Allka, GRIF, killercat
119 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 9,51 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

23:03
honzikec: 1) "skoro úplně"? to jako vážně?...
honzikec
1) "skoro úplně"? to jako vážně? :)
2) pokud vím, tak hluší lidé nejsou němí, pokud nejsou hluchoněmí :)
Pokud se Vám můj komentář líbí, dejte mu plus. Pokud se Vám nelíbí, myslete si cosi o pr*eli a nedejte nic.
10:16
HolluB: Re: 1) "skoro úplně"? to jako vá...
HolluB
3) Porad je slepa a je ji to prd platne.
Ja být zlý a ukrutný vládce ponožek.
14:11
CarpeNoctem: Re: 1) "skoro úplně"? to jako vá...
CarpeNoctem
Lidé, kteří jsou hluší od narození, se ale nemají jak naučit správně mluvit. I ten, kdo o sluch přijde až během života, ztrácí schopnost srozumitelně artikulovat.
15:22
JSH: Re: 1) "skoro úplně"? to jako vá...
silhouette
Ale houby. Je to hodně těžké, ale naučit se to dokážou. Syšící jim může říkat, jestli vydávají správný zvuk.
Sice ta řeč pak zní trochu zvláštně, ale rozumět jim jde.
18:50
honzikec: Re: 1) "skoro úplně"? to jako vá...
honzikec
Ano, ale v hlášce je, že nemůže zakřičet. Což může i bez artikulace :)
Pokud se Vám můj komentář líbí, dejte mu plus. Pokud se Vám nelíbí, myslete si cosi o pr*eli a nedejte nic.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.