Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Foo_Fighter“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<Horzt> chlapci, včera byl mezinárodní den chudoby, víte to?
<šéf> no, a to se mi tedy všcihni 3 pochlubte, co jste pro to udělali!
<Horzt> nic, já nejsem bohatej
<KaKa> ono něco takovýho je?
<Lamca> vsadil jsem sportku, nechci bejt chudej

Komentář: není nad zodpovědný přístup

<a> nesnáším, když někdo nosí tričko se skupinou, kterou ani nezná
<a> proč si ho vůbec kupuje?
<b> jó to znám, mne naši koupili na narozky CD s van erekšn s tím, že prý hezky spívaj a sou teď celkem oblíbení :(

<a> tak já jdu spát, tak zítra, no
<b> Tak ollá !
<a> ču...
<b> Domyslel bych si ču*ák
<b> ale zatim jsem nic neprovedl tak
<b> doufam ze ahoj a dobrou
<a> čau... jsem chtěl napsat :D

Komentář: když při psaní vypadne jedno písmenko...

-!- a changed the topic of #místnost to: Formát titulků
<a> Docela bych doporučila dávat titulky ve formátu SRT nebo SMI, spíš SRT, ten ASS mi dva playery nevzaly.
<b> ale zase ASS můžeš aji bozicovat ruzně.. dělat barevný atd...
<b> a má větší znakovou podporu
<b> a je všeobecně rozšířenější pro anime..
<b> VLC to přečte..
<a> VLC, a co lidi s GOMem, KMplayerem, Media playerem?
<b> Jsou idioti... říkám... lidi co se koukají na anime s titulky určitě nemají přehravač co nepodporuje nejrozšířenější formát titulků pro anime ... -.-"
<a> You sure?
<b> ano... Jako pokud jsi otaku co se kouká na anime tak stejně většina titulků je bud hardsub či .ass takže víš že sračky tipu GOM či KMP ten formát neotevřou
<a> Většinu anime jsem potkala ve formátu SMI, ale fajn. Jinak, mě se to líbilo, chci další díl, kdy bude?
<b> SAMI nepodporuje pozicování titulků a je náročnější na výrobu i pamět..
<a> Tak už to přestaňmě řešit, <b> . Jen jsem podala návrh, s ass jsem se setkala jen párkrát. Hlavní je, že to mají pěkně udělané. Calm fucking down.
<b> Notaaak <a> !! Já se chci hádat... Pojď
<a> Okay. <b> , uvědom si, že lidi jsou hloupí, většina z nich používá Media Player a je ještě ráda, uvědom si, kolik je na světě uživatelů IE (I když IE je teď prý momentálně nejlepší prohléžeč, don't fuckin' know), takže nějaký ASS, to si budou říkat FTW. SRT je lepší, navíc, na co jsou ti barvičky!
<b> Co barvičky! <a> ! Chápej že nejde tak o barvičky ale o pozicování těch titulků a jazykovou podporu!! Bohaaa.. U .ASS můžeš dat překlad přes třeba ceduli co je v pravém středu obrazovky na hajzlu nápis Dívky... Kdyby to tam nešlo dát tak by lidi nepochopily ten vtip
<a> Mě tak asi zajímá nápis dívky na hajzlech, i když někde je to důležité, když nevíš, co je postava za pohlaví... ale někde tě můžou vytrollit a dát jí její vlastní WC, jak už se mi to párkrát stalo. To je sice krásné, ale zdá se, že ass faká jen v tom jebnutém VLC a z nějakého důvodu občas nepodporuje SRT, SMI a další titulky. Nevím proč, ale občas to nefachá. No jo, chápu, jazyková podpora, barvičky, pozicování, copak to nemají i jiný formáty titulků? Takové, co jdou spustit i jinde, než jen na VLC?
<b> Citace wikipedie "This subtitle format is frequently used in anime fansubs, either to overlay subtitles onto video while it is being encoded (hardsubbing), or to store subtitle data alongside video data in a Matroska (MKV) container (softsubbing). Hardsubbing is irreversible but does not require VSFilter or other special resources for playback. Softsubbing allows the end user to choose whether subtitles will be displayed, and makes it possible to include multiple subtitle streams in the same video file.""There are many freeware and open source subtitling applications that support the SSA format."ale pokud chceš kompatibilitu se všema tak at se to udělá jako hardsub Nebo jen soubor co to bude vypysovat jako příkazovou řádku... pro ty nejvíce zaostale Otaku-nerdy.... Naco vidět video.. stačí text..
<a> Ježíši ty to vidíš... fajn, jdu používat nepravděpodobné smyšlené důvody, aby tato hádka mohla pokračovat... a co chod vesmíru, co? CO CHOD VESMÍRU, <b> ? Jak se s tím vyrovná, no řekni, řekni!
<b> Chod vesmíru je založen na titulcích formátu .ass!!§ Bože <a> ty jsi tak blbá!!! To si nebyla na na vesmírné poradě kde se probíralo na jakých titulcích pojede alternativní řeč např. marklarů z planety MSC-666? Zvolil se formát .ass ať se jim to může umístit na prdel.... Vždyt to je logické proto .ass ..... V tom je ten vtip... Ach jo vi lidi jste fakt zabednění... Vyhladit vás... Raději se odstěhuji na svou domovskou černou díru... Můj baráček 5km od horizontu událostí potřebuje nějáké rekonstrukce..
<a> BLBÁ. BLBÁ. AŤ SHOŘÍ TVÁ DOMOVSKÁ PLANETA, BÍDNÝ ČERVE. Samozřejmě, že jsem tam byla, jenže když došlo na pasáž od zadcích, začali hovořit malkaři a ty já fakt nemám ráda, jestli jsi nezapomněl, neopomenou svoji přednášku okořenit hodnotnou dávkou všemožných plynů, takže většinu trávím přednášku s helmou na hlavě a přes to se docela blbě poslouchá, slyšela jsem něco o ASS, ale vzhledem k tomu, že se posléze plácli navzájem přes zadek (Kdo měl vědět, že je to jejich pozdrav velkolepému lidu?) ´, považovala jsem to za další homosexuální výstřednost, ostatně jako vždy z jejich strany (Kdo měl vědět, že takto vyjadřují své nadšení?!), wa nepovažovala jsem za nutné poslouchat. A lidi? Děláš, jako bys nevěděl, žee jsem Legendarianka Má planeta se nachází poměrně blízko té tvé černé díry. Která mimochodem v noci divně růžově světélkuje.
<b> Kur*a ona fakt světélkuje? A dohajz*u Jinbgisdn! ufihud! diuf! (nadávky poznamka redakce) Můj Jfufnaf (poz. red. něco jako pozemský pes smíchán s hadem a atomovkou) je nachystán na páření.... Jeeej má zbraň hromadného ničení..... *ďábelský smích* Lidé třeste se! Jinak ano přiznávám že malkaři se občas chovají trochu jak se říká na zemi "přitepleně", ale to je hlavně tím že jejich "mozek" má něco kolem 1.42×10^32 kelvinů takže jejich mozek přechází do stavu mimo vesmírné chápání. Nebuď takový intergalaktický/vesmírný rasista... tím že si dáváš helmu projevuješ největší neúctu.... Jsem nucen tě nahlásit a požadovat tvé vyhoštění z tohoto vesmíru
<a> Zvláštní, že vesmír stvořil něco, co sám nechápe... což nemění nic na tom, že se chovají jako buzíci a s těmi jejich hmyzími hlavami a nemožností poznání pohlaví to vypadá vážně nepatřičně, takže mě něco říkej o projevení neúcty. A já si můžu být sakra rasista a tobě to může být i tři! A proti vyhoštění z tohoto vesmíru mám boží imunitu založenou na konstatování existence a neexistence Boha či křečka, takže fuck off. A helma je můj národní symbol, tudíž je to spíš projevení vlastenectví, než neúcty na nějakém sněmu.A kolikrát ti mám říct, že nejsem člověk. Jsem Legendarian! U nás uznáváme jablečnou šťávu a kafe se skořicí. A ticho, nebo mezigalaktickému sněmu nahlásím nukleární aktivitu tvé zlotřilé šelmy, víš, že Jfufnafové se už staletí nesmí chovat v zajetí ale jen na jejich planetě ve volné přírodě mezi vulkány.
<b> To jsi zase chyběla nebo měla helmu?? !!!!!! Dostal jsem povolenku od Mezigalaktického sněmu nebot prostředí u černé díry je vhodné pro záchranu druhu. A neboť jsou už skoro vyhynulí tak se na tom musí pracovat. A tvé projevy vlastenectvý jsou na půdě Mezigalaktickéhosněmu protizákone podle §584.5.2 z roku 54 před vzniknutím nesmíru praštěním do hlavy velke reflumkarlxsavy růžovým meteoritem z galaxie FUCk-54684-COCK .... Takže ti jakožto 35 člen mezigalktického sněmu dávám výstrahu.. Bud přestaneš používat helmu na jednáních sněmu, a nebo budeš vystřelena do Červí díry do času -85 před vzniknutím velké říjozaříjokvětnové katastrofy po zjištění že Miley-Nuglab Cyrus je oboupohlavní bezpohlavník..!!
<a> Proti Boží imunitě může akorát výtrus z konečníku! Je totiž Boží! je dána od božského sněmu a ten je daleko víc než ten ubohoučký sněm, ke kterému oficiálně oba patříme. Imunita mi byla udělena, jelikož Legendariané jsou rovněž vyhynulý druh a jsou ve vesmíru velmi vážení pro jejich čestnost a inteligenci. (Nepochází z FUCk-54684-COCK náhodou Polách? A nesousedí ta galaxie s galaxií SUCk-35846-DICK, kde žije Škarpa?) Ty mi sice můžeš dát výstrahu, ale vyhostit mě může pouze celé členství, a věřím, že z celého 325.000.256.003.026 členství mě nevyhostí ani polovina. (Říjozáříjokvětnová katastrofa je nic oproti letnopadalistoprosincojarní nadělení kdy bylo zjištěno, že Justin Geroad Asasum H3506 Bieber je bezpohlavní android z planety FUCk-65289-ASS, právě od markalů, zpívající na playback, což způsobilo několik hromadných sebevražd a vymizení Beliebers, což zvýšilo inteligenční kapacitu Země o několik desítek tisíc a napomohlo vyřešení globalizačního problému.) Jfufnafové v přítomnosti Černých děr vybuchují, to se ti chudáci na Mezigalaktickém sněmu vůbec nic neučili? Kde v tu chvíli byl mezidruhový analytik třetího stupně sféry DeltaGamaHajzlOmega? Zase někde lítal? Já toho ptáka jednou zabiju, aaah, jako předsedkyně v mezidruhové komisi TI DÁVÁM VÝSTRAHU, i přes udělení povolení se zakazuje chovat Jfufnafy v přítomnosti černých děr neb způsobují nukleární destrukci přilehlých objektů. Svého Jfufnafa si nech... ale najdi mu jiné působiště, třeba na planetě OddaGama-38645-Delta, kde tuším žije tvá přítelkyně, tam mají poměrně vhodné prostřední, popřípadě se mu odborníci z OddaGama-38645-Delta dokáží přizpůsobit.

Komentář: Pokec o (nevhodnosti) titulků formátu .ass pro překlad anime

<a> minule keď som mu volala ( mal mi doniesť do mesta mafiu) povedal že sa mu rozbpúchalo srdce keď videl že ja volám
<a> bol triezvy!
<b> mozno infarkt:D
<a> ch*j!!!!
<a> idem spať radšej

<a> Prosim definuj mi "méně dokonalý"? :D
<b> Ty! :D

Komentář: Kamarád...

<a> me je skoro 15
<b> a kdy ti teda bude 15?
<a> v kvetnu

Komentář: rozhovor se odehral v 10 mesici

<a> Dneska jsem obědval za 29Kč!
<b> Fakt?!? V menze?
<a> Ne. V Normě.

<Ona> :D :D :D
<On> Co se děje?
<Ona> Teď si tu tak sedim na okně v tej svojí černej mikině...
<On> V tej, jak je ti hrozně velká?
<Ona> Jo. no a podemnou jdou nějaký dva prckové
<Ona> A ten jeden zařval: čum, Batman! :D

<xy> Firma XY děkuje svým zákazníkům, že se jí díky nim povedlo vybrat částku XYZ pro nadace Kapku naděje a Povodňové konto.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 734 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1039 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 1389 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 1595 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 1810 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

tms
před 5 dny

K hlášce #13994

Re: Těsně

tms
před 5 dny

K hlášce #206

Re: To možná ano, ale Windows je

tms
před 10 dny

K hlášce #73281

Re: Captain?

tms
před 10 dny

K hlášce #73230

Re: To je tak blbý, až je to na

tms
před 12 dny

K hlášce #73471

Re: "Ide mať" je slovensky správ


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2022 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.