Hlášky hodnocené kladně uživatelem „MatteS“

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<a> Ty vole, vždycky když jdu pařit do Harcova, tak mám druhej den okno. Harcov je prokletej.
<b> Já v harcově 12 let bydlel.
<a> A pamatuješ si něco z toho, nebo jenom vis, ze si tam bydlel?

16:31 <ja> Ahoj Kaci, tak se ozyvam, cos potrebovala?
16:31 <kure> Nazdar, ja nic ... cooo?
16:32 <ja> uz jsem asi vazne prepracovanej, prave mi tu pipnul reminder, ze se Ti mam ozvat, no nic
16:35 <kure> V poho, pěkně pracuj, papa
17:58 <ja> no ja jsem kus vola ... jsem si to nastavoval, ze mam vyndat kure z trouby, snad to do rana vyvetram

<a> koukam co bych si uvaril.. X)
<a> davam do online kucharky na netu ingredience
<a> zadávám: paprika, rajčata, sýr, cibule, pivo
<b> a co si našel
<a> no tyvole jako první mi to vyplivlo recept: PEČENÉ SELE
<b> omg
<a> a pod tim napsáno MÁTE: Pivo
<a> CHYBÍ VáM: Kmín,sele
<a> X(

<RinTimTam> Otázka, kterou by si měla položit každá země dostatečně debilní na to aby se spoléhala na Francii, by neměla znít "Můžeme se na Francii spolehnout?", nýbrž "Jak dlouho bude trvat, než se Francie položí?". G. Kilber.
<RinTimTam> nebo: "Francouzská revoluce:Vítězství, především proto že protivníkem byli taktéž Francouzi." :D :D
<Lencule> hele, nech Francouze být... Co taková pověstná Légion étrangère (Cizinecká legie), hmm?
<RinTimTam> to je ale tím, že většina osazenstva JSOU cizinci...

23:51 <Kajika> Ahojík :)))
23:52 <Johny> nazdar...
23:52 <Kajika> Co tu ještě děláš ?Neni už moc pozdě ?xD
23:53 <Johny> Hm, máš pravdu
23:53 -!- <Johny> has quit

<a> Hochu, dneska na brigádě (v Lidlu), jsem u pokladny a přijede týpek s prázdnym košíkem a solí v ruce, položí to na pás a tahá platební kartu, řikam "Člověče, to nemáte 3 koruny na sůl" a on povídá "Měl jsem bůra, ale já ho nacpal do košíku"

Komentář: když si někdo na samotnou sůl vezme košík :D

<a> dneska přišel na benzinu cikán, že jde vrátit flašky a pak si za to něco koupí.. tak je tam tak jako vyskládal... pane mám jich 21... ak jako ne že bych pochyboval, že neumí počítat, ale prostě do bedny se jich vejde 20 a oni někdy nahlásí víc a ty pak proděláváš.. bylo jich tam 15, tak jsem ho poprosil, aby je přepočítal.. a on skončil u 11. Pak se zasekl a at se nezlobim že ho bolí hlava a nemůže to dopočítat :D Tak jako nevim jestli neuměl do 20ti, nebo si ze mě dělal prdel..

<a> Právě jsem udělal velkej pokrok ve svým sexuálním životě
<b> jakej??
<a> aktualizoval jsem si flashplayer

<a> asi si poridim mensi monitor, protoze ukazatel v progress-baru bude muset urazit mensi vzdalenost a download bude rychlejsi

<on> Myslim že začnu chodit pouze z ošklivejma holkama, ty mě aspoň nebudeou podvádět
<ona> hezký holky sou svině...
<on> Ehm...nezašla bys někdy na kafe?
<ona> moc ráda
<ona> tak moment...ty šmejde!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.