Příspěvky uživatele „kudli“

Re: s béčkem bych se nebavila... nej...

jen jestli tím kdo neumí počítat a nepozná barvy není <a>...

Re: Přál bych ti, aby to číslo b...

Mně třeba ta formulace přijde naprosto v pořádku. Nebýt tvého zamyšlení, tak se nad tím vůbec nepozastavuji. "Musel by neodpovědět" a "nesměl by odpovědět" je významově něco trochu jiného. "Musel by neodpovědět" znamená, že na nic neodpoví, nevíme proč. "Nesměl by odpovědět" znamená, že na nic neodpoví z důvodu, že mu to bylo zakázáno.
Teď jen doufám, že jsem se v tom úplně neztratil a můj příspěvek dává smysl.

Přál bych ti, aby to číslo bylo...

Přál bych ti, aby to číslo bylo aspoň dvojmístné.

Re: Narozky kolem Vánoc?

Všichni tu rozebíráte narozeniny a jmeniny, ale to vám nikomu nepřijde minimálně stejně zbytečné i slavení Vánoc?

Re: Tož pro ty, co se nemohou rozhod...

Jestli dobře chápu tvou logiku, tak jsi vyrovnal mé hodnocení :)

Re: Duplikát

Nahlaš si ji. Ale admini se zde stejně vyskytují velmi zřídka, takže bych na to smazání moc nesázel.

Tohle je přesně ta hláška, při k...

Tohle je přesně ta hláška, při které mám chuť mlátit hlavou do zdi. Škoda, že tu Kapitánovu nemám k dispozici...

Re: Třeba takový Red Hat stojí o...

U notebooků o ničem podobnym nevim, ale na mobily jsem viděl univerzální nabíječku s několika redukcema, kdy si akorát sundáš tu část, kterou nepotřebuješ. Takže teoreticky může existovat něco podobného i pro notebooky, a tudíž by byl dotaz na nabíječku zcela relevantní.

Re: Chlubit se tím, že za 9 měsí...

Jak moc bude znečištěna nemohu úplně zaručit :D ale posílat zpět ti ji nebudu :)

Re: Chlubit se tím, že za 9 měsí...

Jo, už jsem tu za ty roky viděl dost offtopic diskusí, spousty z nich jsem se i účastnil :) A díky za připomenutí tvé fotky ;)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.