Příspěvky uživatele „kudli“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Re: Newspaper je časopis? Co se

Rozdíl mezi chlebem a pečivem je v tom, že když tě pošlu pro chleba, tak chci chleba, když tě pošlu pro pečivo, tak je mi jedno, jestli to bude chleba, rohlík nebo kobliha. I když osobně si nedokážu představit, že bych někomu říkal, ať koupí pečivo. Pak totiž hrozí, že bych mohl dostat úplně jiný druh, než jsem si představoval.

Co se týče toho psaní, tak si myslím, že jestli někdo píše psace nebo tiskace je dost jedno, hlavně že je to čitelné. Znám spoustu lidí, kteří ovládají jen jeden z těch dvou způsobů, a rozhodně je to nijak nelimituje.

Re: Newspaper je časopis? Co se

Vím, že wiki není nejlepší zdroj, ale myslím, že je postačující: "Od novin se časopisy odlišují především uvedeným cílenějším zaměřením na užší skupinu čtenářů, tím, že vycházejí méně často (nebo i stejně – týdně), zpravidla vyšší cenou, menším formátem s větším (většinou) počtem stran a lepší grafickou úpravou."

Newspaper je časopis? Co se tu č...

Newspaper je časopis? Co se tu člověk nedozví.

Nevim, k čemu je dobrý prolívat...

Nevim, k čemu je dobrý prolívat klobásy karamelovou vodou. Každopádně u toho, až jí to budou dělat bych teda být nechtěl.

Re: explain?

Z anglického "log in", tzn. "přihlásit se". Pravděpodobně do nějaké hry.

Re: Nevím, co máte, ja to celkem chá...

A můžeš nám teda osvětlit, co tě vedlo ke kladnému hodnocení? Mi to totiž přijde jako naprosto běžná konverzace, která rozhodně ničím nevyniká.

Re: povedené

Jmenuje se to Doodle God.

V čem se máme vyznat? A kde máme...

V čem se máme vyznat? A kde máme hledat tu vtipnou část?

Re: Ať si kdo chce co chce říká,...

To by přece měl znát každej :)

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.