Příspěvky uživatele „Zidane“

Re: w3m

Ty si můžeš demokraticky psát co chceš, někdo jiný tě může demokraticky poslat hezky česky do prdele. Popřípadě když někomu v reálu demokraticky řekneš např. že je debil a jeho názory tě nezajímají, on ti může zcela demokraticky za urážku rozbít hubu: Ona totiž i v demokracii svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého.

Re: A apostrofa je oslovení i ně...

Máš pravdu - co to je "správná činnost"? A kdyby lidi "měli" vědět jen to, co budou potřebovat, to se pak třeba nemůžeme divit, že si někteří Amíci pletou Česko s Čečenskem a Etnu s Etiopií, protože nikdy nepojedou mimo Ameriku, tak k čemu by to měli vědět? Takhle to skutečně nejde.

Já třeba zaboha nechápu, k čemu je "teologie", myslím si o prospěšnosti této školy své, ale uznávám, že můj názor je dán tím, že nevím, nejsem věřící, nevyznám se v tom, tak mi to prostě přijde přinejmenším podivné. Ale svůj smysl to určitě má, jinak by to už dávno zaniklo, proto bych si nikoho s titulem z teologie nedovolil nazvat "vyhazovačem mých daní z okna". Nějaký smysl tahle škola mít musí, jinak by to dávno zaniklo, protože by vědomosti tamo odtud byly hezky česky řečeno k hovnu.

Re: w3m

Proč by to dělal, jemu přece nejde o společnost, jemu jde o to, aby byl mezi kamarády ve čtvrté A krutopřísný king, že má hlášku na Lameru, to nevíš? A ještě bude king za to, jak to hustodémonsky "nezájem" nandal tamním sucharům.

Na tripla se neumírá, v tom se B...

Na tripla se neumírá, v tom se B poněkud sekla.

Re: A apostrofa je oslovení i někoho...

Takže když řeknu něco jako "Klausi, ty hovado!", tak je to apostrofa směrem na prezidenta?

Re: Podle mě

Já také ne. Leda už by to bylo takové "je neděle, padej posekat trávu!" - "Ale mami, sekal jsem ji minulou neděli!" - "No tak ji posekáš znova, ony ti ruce neupadnou!".

Re: To je tak, vysvetľuj Čechovi...

To jsi mimo. Kdyby nevyhráli ani jeden zápas, sestoupili by.

Kdybys řekl "Víš, kdo byl po letošním MS nejnasranější? Dánové a Slovinci, že jako jediní nevyhráli nad Slovenskem", to už by bylo trefnější.

Re: Podle mě

Podle mě taky. Ať už to byla strunovka nebo jiná, nechce se mi věřit, že by si toho tak dlouho nevšiml.

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2084 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2389 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2740 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2945 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3160 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 16 dny

K hlášce #66319

Re: Gummi bear, zkažené mléko zá

Blanch
před 23 dny

K hlášce #73931

Re: Jsem tu po hodne dlouhe dobe

nakopnuta_sova
před 48 dny

K hlášce #17247

Re: A je nebo není? :)

nakopnuta_sova
před 48 dny

K hlášce #17247

Re: A je nebo není? :)

nakopnuta_sova
před 48 dny

K hlášce #17247

Re: A je nebo není? :)


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.