Příspěvky uživatele „bax89“

Re: hezké

Ja mám rád: "Si nenápadný ako bager v kúpeľni."

Re: Nechápu co z toho někdo má,...

Tak ale ty si to celé tak trochu nepochopil. Tu vôbec nejde o schovávanie chľastu, aby ho nikto nikdy nenašiel a ostal iba mne. Tu ide o tú našu detskú podstatu v nás. Každý by chcel byť určitým dobrodruhom hľadajúcim stratený poklad. Tu ide o tú radosť s hľadania a bádania a o tú finálnu eufóriu, keď sa ti to podarí nájsť. Samotné pitie je potom odmena sa všetko tvoje úsilie. Akási malá oslava tvojho snaženie. Už to nie je len tá obyčajná krčmová chľastačka, keď máš všetok chľast po ruke a len ho do seba leješ.

Re: To jako že všechny routery v...

Potom môže kohokoľvek napadnúť otázka - odkiaľ tieto správy písal keď nemal internet?

Ale inak v dnešnej dobe sa k netu kľudne mohol pripájať cez mobil. A keď už je schopný ostať v práci napriek tomu, že všetci odišli, len preto, že mu drží baterka, tak si myslím, že je schopný aj napojiť si mobil na macbook a surfovať cezeň.

Re: wau

V jednom českom online slovníku cudzích slov (ale niečo podobné je aj v Slovníku Slovenského jazyka) som pod pojmom profesor našiel "středoškolský učitel; hodnost a titul vysokoškolského učitele" -> čiže obe formy sú používané a gramaticky správne. Je rozdiel medzi profesorom na strednej a profesorom na vysokej. To nikto nepopiera. U nás sa tomu hovorí, že tieto dve slová sú homonymá. Nechápem preto rozruch okolo toho ;) Označenie profesor používané na stredných školách je historicky používané označenie pracovnej pozície a nie titulu (preto sa jedná len o oslovenie a skratku prof. pred menom stredoškolského učiteľa nenájdete). Zatiaľ čo na vysokej škole sa jedná o najvyšší akademický titul udeľovaný prezidentom na základe rozhodnutia inauguračnej komisie a vedeckej rady.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.