Příspěvky uživatele „Jaklys“

1 2 »

Re: Tak to dopadá, když debil přidáv...

Proč debil? Hláška sice není z nejlepších a ani neprojde frontou, ale nikoho neuráží. Řekl bych, že tvůj komentář spíš sedí na tebe a tvůj příspěvek.

Re: Ajťák by nikomu tablet o roz...

Je vidět, že jsi ještě žádný Huawei v ruce neměla natož používala. Huawei routery a modemy stály vždycky za starou bačkoru. Nižší cena? Co tě nemá Huawei má velmi podobné ceny jako Samsung a displeje jsou takový průměr, jejich velkou předností je výdrž baterie, která nemá konkurenci. Nechci samozřejmě nějak lobovat, já bych si Huawei nekoupil, jen je třeba se dívat objektivně. S tím Samsungem, samozřejmě vím že je to korejská firma, jen jsem ti poukazoval na to, že v kvalitě zpracování si nemají co vyčítat. Třeba pro srovnání Samsung nemůže ani zdaleka srovnávat s HTC, bohužel marketing je zlo.

Re: Ajťák by nikomu tablet o roz...

Goclever, na to že je to low-end má na svoji třídu velmi dobre materiály a celkové zpracování taky není vůbec špatné. Na Huawei bych taky moc neplival, je to momentálně 3. nejprodávanější značka telefonu, jasně je to činskej plasťák ale to S3 a S4 taky.

Re: Ajťák by nikomu tablet o rozliše...

multitouch je čistě softwarová záležitost btw X8 umí multitouch pokud si nainstaluješ CMS7
(2.4.x).

Re: Neumim C ani C#, ale jestli se n...

Já ti dám paskvil, napiš něco v C a pak to přepiš do C#. Poznáš pár rozdílu:
1) V C# napsat nějakou funkci trvá asi 1/10 času co v C
2) Ano nebude to tak pěkné a vezme si to dvakrát tolik paměti
3) Sám jsi paskvil a maminka tě měla polknout

Re: Ono by to spoustu těch, co nemaj...

Krást? Asi neumíte číst, nebo vám funguje jenom polovina mozku. Kdyby ten fernet chtěl krást, tak asi nebude hlásit 19 piv? HuH?

Asi jsem nepochopil pointu?

Asi jsem nepochopil pointu?

1 2 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 9 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.