Hlášky hodnocené záporně uživatelem „LordUfo“

<a> Hej cože?! Mám na ptákoj klíště! Myslíte že to můžu zkusit vyndat s pomocí benzínu?
<b> můžeš to zkusit ale pak už žádnou nesbalíš když ti bude smrdět od benzínu
<a> tak na to sbalim nějakou motorkářku :D
<c> v tom případě doufej že mezi váma nepřeskočí jiskra ..

<a> cus
<b> zadr
<a> dnes som bol s fotrom kupovat novu telku
<b> super. a podarilo sa?
<a> ale hej len foter zas nevedel co so sebou a zahral maleho chlapca
<b> co zas vypustil? :D
<a> tak predavac mu tam zacal hovorit vsetky funkcie ze ta plazma vie prehrat 3D filmy, ma hd rozlizesnie 1080p, pripojenie externeho HDD cez USB...
<b> no a vcom je ten hacik?
<a> a foter po 10 minutovej prednaske "Tak ked si to tak zhrnieme a vberem si to najpodstatnejsie... Da sa tam pustit porno? lebo ked ne tak si kupim racej laptop..." predavac uplne scervenal a vybuch smiechu a ze "na tej telke uvidite aj chlp na klitorise z 2och metrov"

Komentář: aspon viem po kom som...

<ona> ráda bych od tebe taky slyšela nějaký kompliment
<on> však já ti furt nějaký posílám, jen jsou trochu zabalený, prostě v RARu :)
<ona> hmmm, tak bys je aspoň mohl posílat bez hesla

<a> Ahoj, zajdeš v sobotu večer? Potřebovala bych zasunout procesor do základní desky.
<b> OK, rozumím. Mám přinést teplovodivou pastu?
<a> Jo můžeš, a hlavně nezapomeň na firewall.

Komentář: šifrovaná komunikace

<a> Do kosmu!Na tom pracáku je lidí,jako by půlku města vyhodili z práce!
<a> Neměl jsem na to náladu,se tam stavím až kolem třetí.
<b> Výbornej nápad,zrovna když všichni skončí v práci.
<a> Vážně si myslíš,že nezaměstnaní chodí do práce? :-D

<a> Všechny ženy mého života se náhle ztratily
<b> Jakto?
<a> Blbej externí disk!!!

Komentář: malé osobní neštěstí

<a> COBYSTE DĚLALI NAMÉM MÍSTĚ? JSEM UŽ ÚPLNĚ NADNĚ :-((( JEŠTĚ ŽE ČERVENCE ODJÍŽDIM NA DNÍ PRYČ
<b> vypnul Caps Lock, zapnul Num Lock a vyčistil mezerník...

<Káča> A je to tady - Apolenky první vysvědčení..... má samý jedničky :-D
<Lucie> Hej! gratulace,v ktere pak tride je?

<a> stáhl sis ten Team Fortess
<b> ne
<a> proč?
<b> Šel jsem si ještě pro jídlo a po cestě jsem potkal Honzu a ten měl nějáké debilní kecy tak jsem na něj zakřičel ať jde do prdele bohužel to slyšel nějáký bouchač tak mi dal přes držku že se mi ještě teď točí hlava tak jsem šel domů a po cestě jsem potkal psa nějak mu zavoněl můj oběd a aby ho ukořistil kousl mě do ruky ,pak jsem přišel domů spadl jsem ze schodů a zlomil si nohu a teď se chystám do nemocnice
<a> To jako fakt?
<b> Ne ,přišel jsem domů udělal jsem si Kafe poslouchal beatles a teď jdu do hospody a na nějáké Team Fortess ti seru

<a> tak jak v práci, dobrý?
<b> na nic, máme málo práce, lidi jezdí jak posraní.

Komentář: <b> je profesionální hasič

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.