Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Draky“

<a> samozrejme, ze fsn z jurrasic parku existuje. existoval uz davno predtym.
<a> takze ziadny nezmysel :)
<b> Spis bych to videl jako narazku na tu nactiletou odbornici a ne na to GUI. ;-)
<c> A? To že je víc geeků mezi muži neznamená že se nemůže objevit holka geek (což ona fakticky je, furt se tam v něčem hrabe). Vtipné je, že vám přijde divnější holka geek než oživlý tyranosaurus :D

Komentář: Diskusia o 12-13 ročnom dievčati a UNIX-e v Jurskom parku...

<a> dneska tky dobrej den noo...
<b> ??
<a> mamka me poslala kolem na postu. posta je v zamku a zepredu to bylo uzavreny, tak jsem jela spodem jak nejakej debil, papir kterej jsem tam mela dat v hube. prijela jsem tam zespoda a tam taky uzavreny a byl tam napis: prisne zakazano chodit tudy, na postu pres alej. takze zase zpatky kopcem do aleje a chvili jsem na to tak koukala az jsem zjistila ze na postu tam je tkova chodbicka kterou, kdyz sme byli mali, projizdeli. tk si rikam tvl, jak sem mohla bejt tak natrvdla a nevidet to. tk kdyz jsem tam dojela tak ta postacka koukala asi 2sec. na ten vocucanej papir a pak rekla tk jako mirne odpudivym tonem dekuju. ja myslela ze me jebne xD
<b> :DDD lol no :D slespon ses zapotila :DDDDDDDDD
<a> si pis!!!!!!!

<a> Proč to nejde?
<b> Protože ta hra potřebuje crack...
<a> Crackem myslíš drogu? ty hry jsou taky tak návykové...

<a> milujem ked stahujem nieco ako kokot a potom zistim ze je to uplne na picu
<b> nj hlavne porno to vzdy omrzi

<a> Hele neboj, život je jako RPG, když už si myslíš, že jsi na konci levelu a čeká Tě zasloužené vítězství, tak se na poslední chvíli objeví nějaká potvora a znepříjemní Ti život...

<A> hele mě to moc rozumuje když smrdím....jdu s tím něco udělat ---> sprcha
<B> jo to já bych se měl asi přestat sprchivat co ?

<a> A co děláme zítra?
<b> Volej
<a> Kam mám volat?
<b> volej-bal!

Komentář: koho by napadl sport...

<Andula> Přesně, s penězma jde všechno líp, jen když se podíváš na net. Všechny holky nádhernej úsměv. By mě zajímalo co používají za bělidlo?!
<Toncek> photoshop

<Casanova> čus hele potřebuju poradit.Potřebuju na notasovi smaznout visty se všim.Prostě i disky a hodit tam sedmičky :D:D ukaž se jak si chytrej :D:D
<Jakoubek7> zdar..mas koupeny origo CD?
<Casanova> jj
<Jakoubek7> tak prvni krok: CD hod do obalky a posli ho na adresu ***** ****** Jakub M*****l 67801 B*****o..ok ? :D:D
<Jakoubek7> dam ti pak vedet jak jsi ten prvni krok zvladl :)

Komentář: adresu tam fakt nedam a za jmeno se nestydim :D

<a> pošlu ti jeden soubor,je to fakt dobrý :)
<b> a jak?
<a> přes ICQ,přece!jenom to přijmeš...
<b> a to si musim zapínat ICQ?

Komentář: psaní přes ICQ...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.