Hlášky hodnocené záporně uživatelem „O`Neill“

<a> Nevíš, kolik času je na zkoušku z UTI?
<b> Dokud se nerozbrečíš.

<a> no a pamatujes na <c> ze zakladky? chodil o rok niz
<b> no jen matne
<a> tak zbouchnul mladou kolotocarku a kdyz se z toho chtel vyvlict, jeji brachove ho zmlatili
<a> ted musi jezdit s nema...vybira zetony na autodromu

Komentář: staci kapka...

<a> Co robis zajtra vecer ?
<b> to čo každý večer... pokúsim sa ovládnuť svet :D

<a> Tak co na to říkáš?
<b> Je to docela dobré, jen věta "Jan Palach byl velice zapálený..." mi přijde lehce morbidní, vzhledem ke způsobu jeho skonání. :D

<ona> Ahoj :)
<on> Hoy
<ona> Helek co si vyrazit do kina?
<on> Promiň, ale tyhle filmy mě moc neba...
<ona> Nevadí :) tak třeba na procházku ;)
<on> No nevim no, ja sem totiž alergickej na pily a tet toho je všude spousta...
<ona> Tak třeba na diskoteku... co?
<on> A k tomu jsem astmatik a v takovejhle prostorách bejvá zakouříno...
<ona> A buzna náhodou nejseš?!!!!

Komentář: Ať žijou seznamky...

<a> Viete kto je najviac sklamaný z tohoročných MS? Slovinci.. že ako jediní nevyhrali so Slovenskom..

<a> Tak koukám, že kameraman straní Slovákům
<b> Proč myslíš?
<a> No, zabírá převážně jejich stranu hřiště...

Komentář: za stavu ČS:SK 3:1

<a> Nebo hele, představ si, že bych byl třeba mravenec... copak bys se mnou všechno dělala? :-*
<b> Hodila bych tě kosům
<a> Měl jsem na mysli spíš nějaký prasárničky :P
<b> Tak bych tě narvala kosovi do prdele

<a> náš hokejový team podle Slováků .... tři hráči : Jágr, Náhoda a Štěstí...
<b> jj, jsme na tom lépe :-) Slováci mají: Netrefil, Nenahrál, Upadl .. :-)

<a> Hele, když s náma zítra slováci prohrají, tak jedou domů?
<b> Ty vole, kam by jezdili?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.